ESP CRYOGEN STIFF RIGGER Haczyki 10szt. Kod: EHCSR004 - EHCSR008

Indeks: GLOWNY_217303

23,60 zł
Brutto

Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!

Haczyki ESP CRYOGEN  są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie haków na rynku.

Nowe technologie produkcyjne w tym wysokotemperaturowa i kriogeniczna obróbka dały znacznie mocniejsze haki z twardymi i długo żywotnymi grotami.

Ilość

Dodaj do listy życzeń

Utwórz konto i dołącz do naszego programu rabatowego. Wydaj conajmniej 2 000,00 zł i uzyskaj 5.00% obniżki cen.

Obróbka kriogeniczna jest procesem stosowanym do ulepszenia molekularnej struktury stali ,który redukuje naprężenia i poprawia wytrzymałość oraz odporność na zużycie.

Proces ten jest stosowany w wielu dziedzinach przemysłu, klasycznym przykładem są części do silników w Formule 1.

 

CRYOGEN STIFF RIGGER 

W porównaniu z jego poprzednikiem MK2, super ostry grot jest dłuższy i cieńszy oraz bardziej pochylony do trzonka, co sprawia, że są one jeszcze mocniejsze. Grot ułożony równolegle z oczkiem ustawionym pod kątem 13°. Kute, pokryte powłoką teflonową, bez zauważalnego wzrostu grubości drutu, ale z lepsza wytrzymałością, co czyni je idealnymi haczykami do kulek POP-UPS!

Ilość w opakowaniu 10 szt. 

 
E.S.P.
GLOWNY_217303
10 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Polecane
Cena podstawowa 2 024,99 zł Cena 1 721,24 zł

 Konstrukcjanamiotu jest bardzo mocna i niezwykle solidna żeby znieść najgorsze warunki pogodowe. Ma wodoodporną, hydrostatyczną górę, która skutecznie zatrzyma deszcz. Namiot wraz z przedsionkiem tworzą jedną całość, a przedsionek jest dodatkową okrytą przestrzenią do przechowywania rzeczy. 

Wysokość: 165 cm

Szerokość: 330 cm 

Waga: 11.8 kg

Głębokość 340+80 cm 

Cena 25,00 zł

Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać: