BLACK LABEL BAITS DIP SWEET PINEAPPLE CREAM

Indeks: BLB36

35,99 zł
Brutto

Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!

Nowy dip, który posiada cechy głęboko płynne i bogate w aminokwasy za sprawą dodatku „Dirty Liver”. Nasze aromaty dopełnia nuta pieczonej i gotowanej wątroby, która zachwyca świeżością i intensywnością. 

Opakowanie 150 ml

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dodaj do listy życzeń

Utwórz konto i dołącz do naszego programu rabatowego. Wydaj conajmniej 2 000,00 zł i uzyskaj 5.00% obniżki cen.
BLB36
1 Przedmiot

16 innych produktów w tej samej kategorii:

  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Polecane
Cena 12,00 zł

Haczyk do najtrudniejszych zadań. Kuty, bardzo mocny, o stosunkowo dużej średnicy i czworokątnym przekroju doskonale trzyma zapiętą rybę.

Dodatkowym szczegółem charakterystycznym dla tego haczyka jest podwójny zadzior. Jeden w tradycyjnym miejscu, drugi, o wiele mniejszy mikrozadzior nieco powyżej, na ostrzu haczyka.

Haczyk idealnie nadaje się do łowienia dużych ryb spokojnego żeru, na duże przynęty (pęczek białych robaków, dendrobena, kukurydza). 

Cena 15,00 zł

MethodMix Robin Red to zanęta wędkarska z dodatkiem niezwykle skutcznego robin reda przeznaczona do wabienia ryb w miejsce naszego zestawu, można ją stosować zarówno do połowu białej ryby metodą spławikową, jak i w połowie największych karpi i amurów metodą gruntową. Mieszanka doskonale pracuje od dna do samej powierzchni wody wabiąc doskonale ryby.

Opakowanie 1 kg