Oficjalne otwarcie Centrum Wędkarskiego CARPOHOLIX - 11 stycznia 2020!!!

Dodany przez     gru 20, 2019     Home , Aktualności    0 Komentarzy
Oficjalne otwarcie Centrum Wędkarskiego CARPOHOLIX - 11 stycznia 2020!!!

11 stycznia 2020 zapraszamy Was na oficjalne otwarcie CENTRUM WĘDKARSKIEGO CARPOHOLIX w Chorzowie przy ulicy Truchana 35. Otwieramy o godzinie 9:00.

Oto ciekawostki i atrakcje, które czekać będą na naszych gości:

1. Akwarium 1500l z kolorowymi karpiami KOI

2. Poczęstunek dla każdego: WŚCIEKŁO CYTRYNÓWKA wg receptury ŚLONSKIEGO KARPIORZA wraz ze SWOJSKIM JADŁEM.

3. Dla pierwszych 100 klientów, którzy kupią cokolwiek na naszym sklepie, mamy niespodziankę w postaci Kulek Proteinowych Haczykowych GRATIS, które odbierzecie przy kasie!!!!

4. LOTERIA: każdy, kto zrobi zakupy w naszym sklepie stacjonarnym w dniu 11 stycznia, weźmie udział w losowaniu nagród. Każde wydane 50zł, to 1 kupon do losowania, wydając przykładowo 500zł, swoją szanse na wygranie zwiększasz 10-krotnie. W losowaniu, które zrobimy w niedzielę na live na naszym koncie facebook: GENESIS CARP, do wygrania będą : Namiot NASH HIDE, kołowrotki karpiowe Carp Expert, wędki karpiowe Delphin, oraz pakiety przynęt karpiowych na 2020r.

5. Kilka tysięcy produktów w dziale karpiowym, oraz method feeder i match premiowane będą rabatami. Zakup produktów do 1000zł premiowany jest rabatem w wysokości 10%. Każde zamówienie powyżej 1000zł premiowane będzie extra rabatem 15%. System rabatowy dotyczy całego asortymentu w Salonie CARPOHOLIX.

6. Spotkanie z przedstawicielami wielu firm, możliwość wymiany doświadczeń, uzyskania odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Listę gości opublikujemy pózniej.

7. W dniu 11 stycznia zapraszamy Was również na nową odsłonę naszego sklepu internetowego WWW.GENESISBOX.PL, na której pojawią się produkty kilkunastu nowych firm karpiowych oraz method feeder!!

Śledź nasze prace nad Centrum CARPOHOLIX na naszym koncie facebook: CARPOHOLIX CENTRUM WĘDKARSKIE (kliknij)

Dodaj komentarz

* Nazwa
* E-mail (Nie będzie publikowany)
   Strona www (Site url withhttp://)
* Komentarz
Przepisz kod