- Obniżka
- Obniżka
Indeks: ZESTAWIGNITION
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Seria wędek Preston Ignition - Szeroka gama wędzisk, które idealnie nadają się do połowów komercyjnych oraz na naturalne wody. Płynna akcja i wysokiej jakości komponenty sprawiają, że są one bezkonkurencyjne w stosunku jakość do ceny. Szeroka ilość modeli pozwoli ci dostosować się do każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy jest to łowienie methodą w strefie margin, czy też dalekie zarzucanie na otwartą przestrzeń wody. Każda wędka feederowa dostarczana jest z dwoma szczytówkami, 1oz & 2 oz.
Wytrzymałość linki: 4-10lb
Długość dolnika: 57cm
DRUGA WĘDKA GRATIS!
Żyłka szybko tonąca w ciemnym brązowym kolorze. Wykonana z kopolimeru wysokiej jakości kopolimeru, bardzo trwała na węzłach o małej rozciągliwości.
Aperio to nowatorski koszyczek do metody, w całości zaprojektowany i stworzony przez zespół testerów Mikado. Zarówno kształt, jak i konstrukcja zostały przez nas zastrzeżone w EUIPO.
Pudełka na przypony Preston Mag Store System Hooklenght Box to najbardziej uniwersalne rozwiązanie do przechowywania przyponów o długości 10-35cm (4"-15") dostępne aktualnie na rynku. Dzięki wyciąganym "torom" na przypony (Rig Stick) mamy możliwość dowolnego spakowania przyponów w zależności od aktualnych potrzeb. Zapasowe Rig Sticki dostępne są w trzech długościach.
Zapinane Organizery Na przynęty i Akcesoria
Wymiary: 12x12x9cm
Materiał: EVA 0.8mm
X-Plode Fishunter Tele to seria mocnych wędek teleskopowych uniwersalnego zastosowania. Duży zapas mocy pozwoli na użycie jej jako mocnej wędki spławikowej, gruntowej lub, w przypadku krótszych wędek z tej kategorii, ciężkiego spinningu.
Bardzo wygodne i poręczne wędzisko, z przeznaczeniem do połowów ekstremalnych na dalekich odległościach. Wykonane z najwyższych kompozytów węglowych. W zestawie trzy wymienne szczytówki. Charakteryzuję się niezwykłą czułością , dające wiele emocji podczas holu.
Długość: 3,90
Długość transportowa: 124cm
C.W.: DO 120gr
Ilość składań: 3+3
Waga: 372gr
CFX to najnowsza seria wędzisk Browning, która nosi słynną nazwę Black Magic® . Nowe, wysokomodułowe blanki węglowe są niezwykle smukłe, a jednocześnie mocne i wytrzymałe, co pozwoli na wiele lat niezawodnej pracy.
Delphin MAGMA M3 dostępna w kolorze bordowym jest trzecim następcą najbardziej udanej serii wędek Delphin. Staraliśmy się zachować wszystkie cechy, które sprawiają, że te wędki są bestsellerem, ale dodaliśmy również coś zupełnie nowego, aby jeszcze bardziej podnieść poziom jakości, niezawodności i radości z łowienia.
WĘDKA TELESKOPOWA MIRACLE FISH
- Obsłuży lekkie oraz średnie zestawy koszyczkowe
- Idealna na jezioro, rzekę czy staw. Wykonana z kompozytów szklanych
- Wędka uzbrojona w trwałe przelotki wypełnione ceramiką
- Rękojeść wykonana z gąbki i tworzywa
- Wykonana w estetyczny, klasyczny sposób
- długość 2,70 m
- ciężar wyrzutu 60g-120 g
TELE FLOAT Lekkie i smukłe wędziska teleskopowe o uniwersalnych właściwościach. Bardzo dobre wyważenie gwarancją komfortowego łowienia. Polecamy do połowów spławikowych i lekkich zestawów gruntowych.
X-Plode Method Feeder to wędka, która doskonale sprawdzi się podczas połowu cięższą odmianą Method Feedera. Duży zapas mocy, nieustępliwy dolnik oraz dobre parametry rzutowe sprawdzą się podczas połowu okazowych karpi oraz amurów.
3-elementowe uniwersalne wędki do różnych metod połowu związanych z przynętą umieszczoną na dnie. Polecamy do łowienia ryb spokojnego żeru na pellet. Alternatywne zastosowanie dla wędkarzy specjalizujących się w łowieniu sandaczy i węgorzy na martwą rybkę.
FEEDER, METHOD FEEDER Smukłe, dynamiczne wędziska z drgającą szczytówką. Blanki są skonstruowane w ten sposób, że ostatni trzeci element jest krótszy od dwóch pozostałych, dopiero po dodaniu szczytówki drgającej jego długość się zrównuje. Jest to rozwiązanie preferowane przez naszych wędkarzy i ma spore znaczenie w transporcie uzbrojonych wędek z kołowrotkami w pokrowcu.
W dzisiejszych czasach łowienie feederem przeżywa swoje złote lata, jednak ze względu na wymiary wiele osób nadal preferuje wędki teleskopowe. Zaprojektowaliśmy dla nich serię Black Shadow Telefeeder, to wędka feederowa o małych parametrach przechowywania, wytrzymała do 120g wraz z wymiennymi szczytówkami.
Marka Kamasaki oferuje produkty o najlepszym stosunku jakości do ceny. Seria Kamasaki River to potężna, odporna rodzina wędzisk. Dzięki nowoczesnej technologii użytej podczas produkcji oraz mocnemu materiałowi IM6 wytrzymuje ekstremalne warunki. Dzięki rozwojowi technologii dostępne są wędki o mniejszej wadze i bardziej wytrzymałym materiale węglowym. Te cechy zostały również podkreślone podczas tworzenia serii River. Dzięki temu radzi sobie również z silniejszymi gatunkami rzecznymi.
BOLOGNESE XTR Zaawansowane wędziska teleskopowe, uzbrojone w lekkie przelotki i uchwyt do kołowrotka. Przy dobrze wyregulowanym hamulcu kołowrotka, blanki są przygotowane do ekstremalnie dużych obciążeń – wtedy, gdy oprócz masy dużego leszcza czy brzany, hol utrudnia jeszcze szybki nurt rzeki.
Wędka feederowa wykonana z włókna węglowego IM10, lekka, przeznaczona do dalekich rzutów, dzięki swojej konstrukcji pozwala na dalekie i precyzyjne rzuty nawet przy silnym wietrze. Ta wędka przeznaczona jest do łowienia 3-5kg karpi na koszyk z dalekich odległości, ale sprawdzi się również na krótszych dystansach. Uchwyt dzielony.
Dł:3,60
Długość transportowa:126cm
C.W:100-150gr
Waga:310gr
To najlepszy feeder w tej kategorii cenowej, wykonany z włókna węglowego IM6, co czyni go elastycznym, ale mocnym kijem. Waga wyrzutu, to 50-100g. Tym kijem można rzucić na odległość 60-70m. Zalecamy stosowanie z żyłką główną 0,16-0,22mm.
Długość: 3,90
Długość transportowa: 135cm
C.W.:50-100 gr
Ilość składań: 3+3
Waga: 475g
X-Plode Method Feeder to wędka, która doskonale sprawdzi się podczas połowu cięższą odmianą Method Feedera. Duży zapas mocy, nieustępliwy dolnik oraz dobre parametry rzutowe sprawdzą się podczas połowu okazowych karpi oraz amurów.
Zapasowe szczytówki z włókna węglowego do wędek feeder i picker. Biała - akcja bardzo miękka. Czerwona - akcja miękka. Zielona - akcja średnia. Żółta - akcja twarda.
Oferta dotyczy 1 sztuki.
Aluminiowa łódź wędkarska Viking 330 to najmniejsza z produkowanych przez firmę Viking jednostek. Ta niewielka, zwrotna i ekonomiczna łódka to idealne rozwiązanie dla dwóch wędkarzy lub też osób lubiących wypływać na ryby w pojedynkę.
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10