Lista produktów marki Powapacks

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Cena 199,00 zł

Czy masz dość ciężkich, nieporęcznych czołówek, które kołyszą się podczas biegu lub zsuwają się z głowy. Mają niewygodny pasek, który często jest zbyt ciasny, uciskając powoduje dyskomfort i ból głowy? Jeśli tak, pokochasz naszą nową lekką latarkę czołową Powapacs Ultralite z regulowanym paskiem i diodami LED XPE o wysokiej jasności. 

Cena 259,00 zł

Powalite XL to jedna z najjaśniejszych lamp tego rodzaju, z możliwością sterowania pilotem. Lampka o mocy do 350 lumenów w najmocniejszym ustawieniu. Jest to nie tylko lampa, ma także funkcję power banku o pojemności 5200 mAh, wystarczającą do naładowania telefonu lub czołówki.  Jest dostarczana z pilotem, który pozwala dostosować kolor i jasność diody LED.

Cena 149,00 zł

Luxx to kompaktowa, poręczna i jasna lampka z niewielkim zgrabnym pilotem. Zasięg pilota pozwala nam włączyć / wyłączyć zdalnie lamkę nawet z odległości 10 metrów, wybierać z pośród 7 różnych kolorów. Jest w pełni wodoodporna (IP65) co oznacza, że ​​jest idealna do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz, jest wyposażona w poręczne mocowanie do karabińczyka.

Cena 1 199,00 zł

ATOM to lekki, mocny, cichy i inteligentny generator solarny.  Posiada kompaktowy rozmiar, jest kompatybilny z wieloma urządzeniami tj. kamera, laptop, aparat.  Wewnętrzne ogniwo o dużej pojemności oraz przyjazna dla środowiska funkcja ładowania panelem słonecznym (panele sprzedawane osobno) sprawiają że, możesz ładować swoje urządzenia w dowolnym miejscu, z dala od zasilania sieciowego.

Cena 99,00 zł

Wzmacniacz Powapacs DVB-T został zaprojektowany specjalnie w celu poprawy odbioru sygnału cyfrowego.  Standardowe połączenie koncentryczne, nadaje się do większości przenośnych telewizorów.  Jest lekki i idealny do przenośnych telewizorów. Dzięki magnetycznej podstawie możemy przymocować go do większości metalowych przedmiotów, wykorzystując ich powierzchnię w celu poprawy odbioru.