Wytrzymała na węzłach, miękka i odporna na ścieranie żyłka karpiowa w kolorze żółtym. Dzięki zastosowanej technologii żyłka jest absolutnie jasna i niewidoczna dla ryb w wodzie.
Carp Produkty
Podkategorie
WYPRZEDAŻE!!!
Akcesoria karpiowe
Haczyki karpiowe
Plecionki Przyponowe|Fluorocarbon
Żyłki
Materiały końcowe|leadcory
Ciężarki|koszyczki
Materiały PVA
Sprzęt do Nęcenia
Latarki|Oświetlenie
Wędki
Kołowrotki
Sygnalizatory
Torby|bagaże|pokrowce
Łóżka|krzesła|biwak
Wagi
Podbieraki
Markery
Rod-pody|podpórki
Carp Care
Łódki zdalniesterowane
Sprzęt do produkcji kulek
Advance Fishing
Gadżety Genesis
Bony upominkowe|prezentowe
Bezpieczeństwo
Przeciw insektom
Namioty|narzuty
Echosondy
Pontony
Podbierak karpiowy posiadający wytrzymałą, jednosekcyjną sztycę 1,8m, oraz wysokiej jakości siatkę o oczkach 6mm. Poradzi sobie bez problemu z największymi okazami ryb karpiowatych. Niewygórowana cena i profesjonalne wykonanie to tylko dwie z wielu zalet Intro Net.
Długość sztycy: 180cm
Wymiary siatki: 1x1m
Siatka szybko rozpuszczalna z tubą i ubijakiem w zestawie o średnicy 25mm. Nasz zestaw posiada aż 7 metrów siatki rozpuszczalnej, to aż o 30% więcej, niż siatki dostępne na rynku!!
Średnica: 25mm
Długość: aż 7 metrów!!!
Zaawansowana nawigacja w najlepszej odsłonie! Urządzenia wielofunkcyjne z tej serii posiadają ekrany dotykowe o przekątnej 7,9 oraz 12 cali i bez najmniejszego problemu mogą zostać kompatybilne z innymi urządzeniami Garmin zamontowanymi na Twojej jednostce. Dzięki zintegrowanemu systemowi masz zawsze pełną kontrolę za sterem.
Haczyki karpiowe Genesis sa specjalnie zaprojektowane, aby spełniały wymagania wędkarzy nad wodą. Dzięki temu haczyki sprawdzają się w każdej sytuacji nad wodą, pokryte cienką warstwą teflonu, który minimalizuje refleksy świetlne, co zwiększa skuteczność łowienia. Idealnie układa się w pysku ryby i skutecznie trzyma zdobycz podczas holu.
rozmiar: 2 / szt.: 10 / black matt
To specjalny materiał na przypony strzałowe. Na szpuli znajduje się 5 sztuk, każda sztuka o długości 15 metrów. Karpiarz nie musi za każdym razem mierzyć metrów i odcinać kawałków "na oko".
Wysokiej jakości fluorocarbon japońskiej produkcji 100% PVDF . Współczynnik załamania światła Fantoma jest taki sam, jak w wodzie, dlatego materiał ten jest niewidoczny w wodzie.
Pokrowiec 3 komorowy na 3 pełne komplety wędek karpiowych z kołowrotkiem o długości max.3,60cm, Oprócz miejsca na wędki pokrowiec posiada osobne kieszenie na sztyce i podpórki. Niezwykle mocny materiał w kolorze zielonym, wodoodporny. Miejsce na kołowrotki wyłożone gąbką. Regulowany pasek
Dł.: 195cm
Kolor: zielony
Świetnej jakości kołowrotek karpiowy przeznaczony do połowu karpi i amurów metodą karpiową na mniejszych zbiornikach oraz do methody. Korpus wykonany z grafitu, przekładnia ślimakowa i 10 łożysk sprawia, że kołowrotek jest wytrzymały i precyzyjny, bez zbędnych luzów.
Przełożenie: 5,1:1
Łożyska: 9+1
Szpula: 0,35 / 190, 0,30 / 300m
Waga: 398g.
Gwarancja: 2 lata
Zestaw sygnalizatorów z nadajnikiem 2+1 Carp Expert Piave o nowoczesnym wyglądzie, oraz świetnych rozwiązaniach technicznych.
Każdy sygnalizator zasilany jest baterią 9V, centralka 3 bateriami AAA. Zasięg centralki: 150m.
W zestawie : 2 sygnalizatory + centralka
Gwarancja: 2lata
Funkcje:
Podbijający rynek namiot Gazebo w nowej, udoskonalonej wersji
- Nowy wewnętrzny daszek eliminuje skraplanie się wody w centralnej przestrzeni
- Pełnowymiarowe panele z moskitiery na frontowych i tylnych drzwiach, wyposażone w podwójne zamki i elastyczne zapięcia
- Gazebo XL Pro: 410cm (szer.) x 410cm (gł.) x 237cm (wys)
Waga: 19.5kg - Zobacz Wideo !
VENUS, akumulatorowy reflektor ET Outdoor. Bardzo jasne światło (białe) sięgające 100m, nie odstrasza ryb. Tryb oszczędzania energii, tryb migający, zoom, ładowana elektrycznie, wodoodporna.
Moc: 1200 lunenów!!!!!
Ładowarka, 2 akumulatory, zoom!!!
Jednorazowy Bon Upominkowy na okaziciela o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy. Ważność bonu: 2 miesiące od daty zakupu. Bon wysyłamy w formie fizycznej na wskazany adres w zamówieniu. Idealne rozwiązanie jako prezent dla bliskiej osoby, znajomego lub jako nagroda na zawody.
Bezpieczny klip skonstuowany tak, aby przy trudnym holu w trudnych warunkach ciężarek mógł się sam wyczepić. Dzięki konstrukcji można bardzo szybko zmienić ciężarek. Dzięki gumce zabezpieczającej możemy regulować siłę wypięcia się ciężarka. Kolor matowy, ciemny zielony idealnie komonuje się z dnem jeziora. Idealnie współpracuje z naszymi pozostałymi akcesoriami.
10szt. / kolor zielony
Kubek porcelanowy Genesis Carp z logami z obu stron, z jednej strony logo Genesis, z drugiej sylwetka karpia. Niezastąpiony dodatek w naszym karpiowym asortymencie. Kawa, napoje, drinki - wszystko smakuje wyśmienicie na naszych karpiowych zasiadkach :)
Ciężarek idealny do wywózki.
Kolor: Zielony
Duży roller do produkcji kulek proteinowych o średnicy 11mm.
Najnowsza seria kompaktowych stojaków CARP EXPERT ROD POD. Neo Compact, to średniej wielkości aluminiowy stojak o najwyższej jakości, lekki, można go złożyć w 2 minuty i zajmuje niewiele miejsca.
Cechy:
Regulowana szerokość: od 70 cm do 124 cm
Regulowana wysokość: od 37 cm do 83 cm
Całkowita waga zestawu ~ 2,55 kg
Adapter mocujący: 2 stałe punkty/2 regulowane elementy
Rodzaj podpórki: 4 teleskopowe
Bezpieczeństwo nad wodą jest najważniejsze, dlatego obowiązkowo podczas pływania pontonem należy używać kamizelki ratunkowej, która podczas wypadnięcia z pontonu uratuje nam życie i będzie unosić nas nad powierzchnią wody.
Wyporność: 70-100kg
Wymiary klatki piersiowej: 113-145cm
Ile razy zdarza się na zasiadce, że przeszkadzają nam osy, szerszenie, końskie muchy? Znamy to z autopsji, dlatego tez przedstawiamy preparat, który załatwi ten problem. Bros odstrasza te owady, a te które wlecą w jego obszar, paraliżuje i likwiduje. Wystarczy spryskać do okoła naszego stanowiska punkty, np: na drzewie, krzakach, lub wokół namiotu. Bros działa do 5m od miejsca spryskania.
Wygodny , szybkoschnący worek do ważenia ryb. Wykonany z materiału wysokiej jakości o gęstym splocie oczek, pozwalający o dbałość bezpieczeństwa ryb.
WYMIARY : 50 x 95 cm
Haczyki karpiowe Genesis sa specjalnie zaprojektowane, aby spełniały wymagania wędkarzy nad wodą. Dzięki temu haczyki sprawdzają się w każdej sytuacji nad wodą, pokryte cienką warstwą teflonu, który minimalizuje refleksy świetlne, co zwiększa skuteczność łowienia. Idealnie układa się w pysku ryby i skutecznie trzyma zdobycz podczas holu.
rozmiar: 4 / szt.: 10 / black matt
MARKER jest sprzętem niezbędnym do oznaczania naszej miejscówki na większych oraz mniejszych zbiornikach. Długość jednego markera to 6m. Marker może być używany na płytkiej wodzie o głębokości 1m jak i głębokiej przekraczającej 10m.
W skład zestawu wchodzi:
Wytrzymała na węzłach, miękka i odporna na ścieranie żyłka karpiowa w kolorze żółtym. Dzięki zastosowanej technologii żyłka jest absolutnie jasna i niewidoczna dla ryb w wodzie.
Posiada znaczniki co 250m.
Podbierak karpiowy posiadający wytrzymałą, jednosekcyjną sztycę 1,8m, oraz wysokiej jakości siatkę o oczkach 6mm. Poradzi sobie bez problemu z największymi okazami ryb karpiowatych. Niewygórowana cena i profesjonalne wykonanie to tylko dwie z wielu zalet Intro Net.
Długość sztycy: 180cm (składana)
Wymiary siatki: 1x1m
Siatka szybko rozpuszczalna z tubą i ubijakiem w zestawie o średnicy 35mm. Nasz zestaw posiada aż 7 metrów siatki rozpuszczalnej, to aż o 30% więcej, niż siatki dostępne na rynku!!
Średnica: 35mm
Długość: aż 7 metrów!!!
Wygodny i lekki fotel wędkarski z podłokietnikami. Jest zaprojektowany dla wędkarzy lubiących wygodę. Zrobiony na solidnych ramach o dużej wytrzymałości . Regulacja wysokości nóg i kąt oparcia. Wysokie oparcie pokryte polarem.
SIEDZISKO : 55CM X 55CM
OPARCIE : 80CM X 60CM
WAGA OBCIĄŻENIA : 150KG
WYSOKOŚĆ SIEDZISKA : 40-50CM
WAGA : 8KG
Korzystaj z zaawansowanego kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego, jakim jest urządzenie wielofunkcyjne GPSMAP 1022xsv z 10" lub 1222xsv z 12" ekranem i przyciskami. Urządzenia obsługują sonary Garmin: CHIRP, CHIRP ClearVu oraz CHIRP SideVu.
Oficjalna waga z logiem jednych z największych zawodów karpiowych w Europie - International Balaton Carp Cup. Sercem wagi jest niezawodny mechanizm. To gwarantuje niezawodność i dokładność wagi do 100g. Solidna konstrukcja i trwała obudowa, w komplecie pokrowiec.
Waga: do 27kg
Dokładność: do 100g
Pokrowiec: w komplecie
Mata wykonana z wysokiej jakości materiału 210D PU Nylon. Wodoodporna i pływająca, co bardzo pomaga przy wypuszczaniu ryb. Mata zapinana na klamry, uszy na rzep. Łatwo i skutecznie możemy zważyć ryby.
WYMIARY : 130 CM X 90 CM