Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 60,00 zł

Miksy i mączki

Mączka rybna – produkt przemysłu paszowego otrzymywany ze sproszkowania odpadków powstających w przetwórstwie ryb. Surowcem są całe ryby nienadające się do przerobu oraz odpadki powstałe przy wydobywaniu tłuszczu z niektórych ryb. 

Mączki mogą być również pochodzenia roślinnego, np.: mączka z orzechów tygrysich.

Mixy do produkcji kulek proteinowych - specjalny mix mączek pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, a także różnych innych dodatków, z którego możemy sami zrobić kulki proteinowe. Do mixów dodaje się dodatki płynne, takie jak jajka, woda, pokarmy płynne, liquid foods, słodziki oraz atraktory, następnie wyrabia ciasto, po czym za pomocą rollera kręcimy kulki o pożądanej średnicy. Kulki poddaje się obróbce termicznej, które po wyciągnięciu z wody lub parownika, ostudzeniu i osuszeniu są gotowe do użytku.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Cena 25,00 zł

Miks 50/50 - podstawowa mieszanka bazowa do produkcji własnych kulek proteinowych. Mieszankę mozna uzupełnić mączkami rybnymi, aby zwiększyć jej atrakcyjność. Miks zawiera proszek jajeczny i mielone jajka, więc wystarczy dodać wody, aby uformować ciasto. Proponujemy dodać kilka jaj w celu podwyższenia atrakcyjności naszych kulek.

Cena 29,99 zł

Miks FISH/KRILL - mieszanka bazowa do produkcji własnych kulek proteinowych. Mieszanka zawiera mączkę z tuńczyka oraz niezwykle wysokiej jakości mączkę z kryla oceanicznego. Miks zawiera proszek jajeczny i mielone jajka, więc wystarczy dodać wody, aby uformować ciasto. Proponujemy dodać kilka jaj w celu podwyższenia atrakcyjności naszych kulek.

Cena 29,99 zł

Miks BRASIL - rybno-słodka mieszanka bazowa do produkcji własnych kulek proteinowych. Mieszanka zawiera białą mączkę rybną 65% oraz atraktor z owoców leśnych. Miks zawiera proszek jajeczny i mielone jajka, więc wystarczy dodać wody, aby uformować ciasto. Proponujemy dodać kilka jaj w celu podwyższenia atrakcyjności naszych kulek.

Cena 59,99 zł

Scopex Squid Stick Mix wykorzystuje nieodłączną atrakcję mieszanki bazowej Squid z wybranymi, wysoce rozpuszczalnymi składnikami odżywczymi, które rozkładają się szybko, aby wydzielić sygnał żywieniowy wokół przynęty. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wymieszaj Stiff Mix z płynnym pokarmem przyjaznym dla PVA, takim jak dedykowany płynny soak Scopex Squid.

Opakowanie 1 kg

Cena 39,99 zł

Mieszanka Citrus Nut Stickmix jest wytwarzana ze starannie wyselekcjonowanej kombinacji ekstraktów cytrusowych, określonych kwasów organicznych, rozpuszczalnych białek i mieszanych posiłków, aby zapewnić wilgotną i atrakcyjną zapakowaną przynętę. Mocny, żywy kolor, który nie rozpuszcza się ani nie „matuje”, dzięki czemu jest ostatecznym wizualnym wyzwalaczem. Dzięki unikalnemu procesowi produkcji, mieszanka Citrus Nut Stickmix jest gotowa do użycia prosto z torby i jest łatwa do ściśnięcia, tworząc zwartą strukturę, a jednocześnie łatwo się rozkłada po zanurzeniu!

Cena 15,00 zł

Krew suszona to świetny dodatek do zanęty, zarówno na ryby drapieżne, jak i ryby spokojnego żeru, jak duże karpie ,liny i leszcze. To naturalny aromat, który świetnie ściąga ryby w nasze łowisko. To również świetny dodatek do produkcji kulek proteinowych.

Opakowanie : 0,5kg