- Obniżka
- Obniżka
Indeks: GC11408
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Pozycjoner haczyka jest niezbędnym elementem przyponu karpiowego. Specjalny kształt powoduje, że w momencie zacięcia hak obraca się grotem w dół i powoduje pewne zacięcie. Idealnie współpracuje z naszymi pozostałymi akcesoriami.
szt.10 / dł. 22mm / kolor zielony
Kształt: robak
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Pozycjoner haczyka jest niezbędnym elementem przyponu karpiowego. Specjalny kształt powoduje, że w momencie zacięcia hak obraca się grotem w dół i powoduje pewne zacięcie. Idealnie współpracuje z naszymi pozostałymi akcesoriami.
szt.10 / dł. 22mm / kolor zielony
Kształt: robak
Wolframowe ciężarki wielokrotnego użytku stosowane głównie do dociążenia naszego przyponu. Świetnie sprawdzą się również do wyważania kulek pływających i zatapiania końcowego odcinka naszego zestawu aby idealnie przylegał do dna. Posiadają opływowy kształt, dzięki czemu nie będą stanowiły dodatkowego oporu podczas łowienia z rzutu.
Ten rodzaj bezpiecznych klipsów pozwala przede wszystkim na zastosowanie różnego rozmiaru krętlików. Bolec blokuje krętlik w klipsie aby ten nie wysunął się z klipsa podczas holu czy brania ryby. Załączone Miękkie gumowe łączniki są zaprojektowane tak, aby blokować bezpieczne klipsy oraz ciężarki centryczne. W ryzykownych sytuacjach łącznik uwolni ciężarek z klipsa. Same łączniki sprawdzają się także przy budowie zestawów helikopterowych pełniąc funkcję osłaniającą - osłaniają zaczep ciężarka i węzła. Zestaw idealny do łowienia na dużych dystansach.
Gumki antysplątaniowe rzeznaczone do odsunięcia przyponu od zestawu z ciężarkiem i liderem w trakcie rzutu, co zmniejsza ryzyko splątania.
Kolorystyka Edges Camo.
W zestawie 25 sztuk.
Pałeczki korkowe, które służą do zbalansowania wszelkiego rodzaju przynęt takich jak kulki proteinowe, orzechy tygrysie ale także mady czy jako imitacja pływającego pelletu łowiąc z powierzchni. Korda Cork Stick kompatybilne są z wiertłami Korda Bait Drill o dedykowanej średnicy.
Pełna oferta krętlików, agrafek oraz systemów krętlik-agrafka. Różnego rodzaju krętliki i agrafki do wszelkich metod połowu w niespotykanie szerokiej ofercie rozmiarowej. Asortyment obejmuje między innymi: krętliki łożyskowane, krętliki potrójne szeregowe i w systemie T, krętliki tulejkowe, wiele rodzajów agrafek w zależności od sposobu zapinania.
Nash Tungsten Sinkers to obciążniki stosowane głównie do dociążania przyponu. Ale ich zakres ich wykorzystania ograniczony jest tylko Twoją wyobraźnią.
Ochraniacz antysplątaniowy zapobiega się splątaniu przyponów a także zestawów podczas rzutów na dalekie odległości.
Rurka termokurczliwa wykorzystywana jest głównie do konstrukcji przyponów karpiowych. Odpowiednie wyprofilowanie rurki pełni rolę pozycjonera haka.
Krętlik z jednej strony zakończony haczykiem, do szybkiego zamocowania przyponu. Ma także zastosowanie w zestawach helikopterowych, przy użyciu woreczków rozpuszczalnych lub paluszków z siatki PVA. Przy pomocy igły do nadziewania kulek krętlik i żyłkę główną przebijamy przez napełniony worek (siatkę) PVA. Do haczyka mocujemy przypon z przynętą, zaś hak zestawu wbijamy w worek.
Opakowanie 10 szt
Specjalnie zaprojektowany krętlik do szybkiej zmiany przyomu będzie idealnie pasował do praktycznie wszystkich klipsów i ołowi centrycznych. Starannie kształtowane mocowanie umożliwia łatwe przyłączanie i odłączanie przyponów do głównej linki
bez potrzeby wiązania węzłów.
Wytrzymałe kółka łącznikowe.
10 sztuk w opakowaniu.
Ridge Monkey- Quick Change Swivel size 8
Szybkozłączna która pozwala na ultra szybką wymianę przyponu. Dzięki unikalnej konstrukcji ramienia szybkozłączki minimalizuje uszkodzenia sylikonowych rękawów. Wykonany z wysokiej jakości mosiądzu, który wykończony jest na matowy ciemny kolor by zminimalizować odblaski.
Ilość w paczce : 10
Zestawy końcowe zbudowane na bazie Leadcora są stworzone z myślą o tym, żeby nawet w najcięższych warunkach "nie dać plamy". Lead Core - czyli plecionka z rdzeniem ołowianym w środku. Plecionka ta, jest bardzo odporna. Mając do czynienia z wymagającym łowiskiem, w którym znajdują się różnego rodzaju podwodne przeszkody takie jak spady pokryte kamieniami czy skorupiakami, o które ryba z łatwością przetnie gołą żyłkę lub plecionkę Lead Core staje się idealnym rozwiązaniem. Ponadto, plecionka ta jest o wiele bezpieczniejsza dla ryby niż zwykła żyłka, chroni ją przed okaleczeniem jak i nas przed wszelkiego rodzaju zaczepami na dnie.
Pierścień łezka służy do łączenia materiałów przyponowych głównie w sztywnych przyponach lub tzw. łamańcach. Najczęściej stosowany do przyponów typu D-rig. Sprawdza się także w różnych konstrukcjach przyponów karpiowych.
Precyzyjna cienka igła z zamknięciem. Idealna dla wędkarzy samodzielnie wykonujących przypony wiodące do zaplatania leadcore'u i materiałów bezołowiowych
Zestaw stoperów do przynęt. Różne rozmiary pozwolą na dobranie stopera do naszej przynęty.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10