Monster Carp
Pudełka wędkarskie od EnergoFish

Pudełka wędkarskie od EnergoFish

Od 2004 roku Energofish buduje ofertę pudełek wędkarskich w konkurencyjnych cenach. A dostarczając z serca Europy czyli z Węgier, oferuje rozwiązanie wielkich wyzwań dzisiejszego boomu wędkarskiego – rosnących kosztów dostaw i czasów realizacji.

W czasach, gdy zapotrzebowanie na sprzęt wędkarski jest duże, a zapasy trudne do zarządzania z powodu nieregularnych  dostaw, znalezienie opłacalnego i niezawodnego dostawcy ma kluczowe znaczenie dla detalistów.

Węgierski Energofish wierzy, że ma odpowiedź dla klientów, którzy szukają pudełek na przynęty we wszystkich rozmiarach, które można dostarczyć w całej Europie za ułamek kosztów i czasu porównywalne z produktami z Azji.

Product Manager firmy, Sándor Sujkó, mówi: „Rynek sprzętu wędkarskiego ciągle się zmienia – dwa sezony nigdy nie są takie same. W ostatnich latach branża pod wpływem pandemii się zmieniła, w której wiele osób zaczęło łowić ryby lub wróciło do sportu. Popyt na sprzęt wędkarski jest najwyższy, co spowodowało ogromne wyzwania w branży, ponieważ wielu graczom kończą się towary i muszą ponosić ciężar dłuższych terminów dostaw.

„Ci importerzy sprzętu wedkarskiego ponoszą o wiele większe koszty frachtu z Chin. Sprzedaż naszych skrzynek wędkarskich znacznie wzrosła w ciągu ostatnich 18 miesięcy, ponieważ wiele osób korzysta z naszych zapasów, który jest łatwo dostępny w naszym magazynie w Budapeszcie.

„Możemy dostarczyć zamówienia od średnich do małych rozmiarów w ciągu trzech do pięciu dni. Zamówienia całopojazdowe – 90 m3 – bezpośrednio z naszej włoskiej fabryki trwają od siedmiu do dziesięciu dni.”

Sujkó rozkłada liczby. „Koszt kontenera 20-stopowego z Chin to około 7500 euro. Plastikowe pudełka podlegają opłacie w wysokości 9,7% zgodnie z Taric Code, co zwiększa koszt o kolejne 1000 euro, co daje ogólną cenę od 320 do 330 euro za m3. To jest bez kosztów samych towarów. Do tego dochodzi fakt, że dostawa towaru może teraz trwać do 90 dni z Chin.

„Energofish może – w zależności od potrzebnych pudełek – dostarczyć do dowolnego kraju UE za 350 do 450 euro za m3, łącznie z produktem i transportem w ciągu ośmiu do dziesięciu dni. Dowolny rozmiar!

W czasach, gdy ważne są zarówno cena, jak i czas dostawy, detaliści powinni poważnie rozważyć korzyści, które Energofish może zaoferować, w postaci swoich pudełek na przynęty.”

Energofish po raz pierwszy zaprezentował swoją gamę pudełek wędkarskich na targach EFTTEX w Londynie w 2004 r. – niewielki asortyment w popularnej obecnie zielono-beżowej kombinacji kolorów. „Zostali natychmiast rozpoznani przez branżę, a po targach otrzymaliśmy wiele zamówień” – mówi Sujkó. „Od tego czasu oferta rozrosła się i zyskała reputację trwałości i jakości za rozsądną cenę”.

Redakcja

Wszystkie Komentarze

Napisz Komentarz