Monster Carp
Innowacyjne przynęty od EnergoFish

Innowacyjne przynęty od EnergoFish

Metody wędkowania cały czas się rozwijają i bycie na bieżąco z tym wszystkim może być trudne dla każdego.

Energofish wymyślił rozwiązanie ułatwiające życie wędkarzom.

Wszystkie są niezwykle wydajne i mogą być używane prawie bez wcześniejszej wiedzy. Chodzi o to, aby życie wędkarza było jak najłatwiejsze.

Aby zaspokoić napływ nowych wędkarzy podejmujących ten sport po pandemii COVID-19 i chęć jak najlepszego wykorzystania wspaniałych warunków na świeżym powietrzu, węgierski producent i hurtownia sprzętu wędkarskiego Energofish opracował rozwiązanie, które ułatwi życie wędkarzom . Firma z Budapesztu wprowadziła szereg gotowych produkty.

Menedżer produktow Energofish, Sujkó Sándor, powiedział Angling International: „Blokada COVID-19 przyciągnęła więcej osób do uprawiania tego sportu, a także przekonała do powrotu wielu wędkarzy. Metody wędkowania cały czas się rozwijają i bycie na bieżąco z tym wszystkim może być trudne dla niejednego z nich.

„Uzyskiwanie informacji „jak to zrobić” ze sklepów wędkarskich nie zawsze jest odpowiedzią, ponieważ wielu właścicieli jest zbyt zajętych, aby poświęcić dużo czasu na pomoc. W Internecie jest wiele porad, ale zrozumienie ich wymaga pewnego zestawu umiejętności”.

Sándor dodał, że jego gotowe przynęty są wykonane z najlepszych komponentów zalecanych dla każdej konkretnej metody łowienia i zostały zaprojektowane przez najlepszych wędkarzy i indywidualnie przetestowane przez zespół Energofish.

„Wszystkie są niezwykle wydajne i można ich używać prawie bez wcześniejszej wiedzy. Chodzi o to, aby życie wędkarza było jak najłatwiejsze.

„Nie trzeba robić nic innego, jak tylko otworzyć opakowanie i zabrać się za łowienie ryb”.

Produkty, które zostały opracowane w tym roku to:Gotowy zestaw do method feeder Benzar Rapid Method KitPrzypon feederowy z bolcem zanętowym, który wykorzystuje wysokiej jakości plecionkę pokrytą teflonem, japońskie haczyki oraz wytrzymały koszyczek do metody.

Gotowe pva bomb z zanętą w środku.


Gotowe zanęty na mokro Rapid Benzar Mix

Oparta na najpopularniejszej metodzie zanęty Pre-Wet jest gotowa do natychmiastowego użycia. Nie są potrzebne żadne dodatkowe płyny i można go załadować do dowolnego typu podajnika.Szybka mieszanka pelletów

Dostępne w praktycznym pudełku mikro pellet do połowu karpi są dostarczane z paczką zanęty i partickle pasta. Mieszając te dwa składniki, otrzymujesz gotową do użycia, atrakcyjną mieszankę zanęty i pelletu z drobinkami.

METHOD EGG - innowacyjna przynęta firmy Benzar dla fanów method feedera. Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających wędkarzy została poddana wielu testom i ulepszeniom!

Jej galaretowata i elastyczna konsystencja pozwala nie tylko na bezproblemowe nabicie jej na igłę ale również bezpośrednio na haczyk. Dzięki wilgotnej, zaromatyzowanej powierzchni zaczyna uwalniać zapach od razu po kontakcie z wodą, a dodatkowe umieszczenie aromatu wewnątrz przynęty pozwala utrzymać ten efekt przez kilka godzin. Dostępne w jasnych jaskrawych kolorach.

Wszystkie Komentarze

Napisz Komentarz