Karpie z Carpoholixa do Uroczyska Karpiowego

Karpie z Carpoholixa do Uroczyska Karpiowego

Karpie KOI z naszego akwarium w salonie Carpoholix w Chorzowie z wiosny trafiły na jeden ze stawów hodowlanych na Uroczysku Karpiowym, bo do hodowli w akwarium były już za duże. Karpie przez cały sezon żyły z innymi karpiami w stawie i były karmione systematycznie. Teraz zaczynają się odłowy ryb na stawach hodowlanych, okazało się , że nasze karpie osiągnęły już mase ponad 2kg każdy i można je spokojnie wpuścić do łowiska na Uroczysku Karpiowym. Mniejsze sztuki zapewne zostałyby zjedzone przez drapieżnika, którego w łowisku jest też bardzo dużo i osiąga rekordowe rozmiary, dlatego musiały przejść okres "kwarantanny" na innym stawie pozbawionym drapieżników.

Karpie otrzymały imiona, ten bardziej pomarańczowy został ochrzczony imieniem GENESIS, ten ciemniejszy z domieszką czarnych plam otrzymał imię CARPOHOLIX. Bardzo nas cieszy, że nasze "rodzynki" tak pięknie ubarwione będą rosły, będziemy też monitorować ich przyrost.

W związku z tym przygotowaliśmy akcję na 2022r. , każdy kto złowi któregoś z tych karpi i zgłosi nam ten fakt na facebooku lub mailowo na genesiscarp@o2.pl potwierdzając złowienie ładnym zdjęciem, otrzyma od nas nagrodę niespodziankę w postaci przynęt Genesis Carp, które będą do odebrania na rybaczówce na Uroczysku Karpiowym. Akcja będzie trwała cały sezon.

Wszystkie Komentarze

Napisz Komentarz