- Obniżka
- Obniżka
Indeks: KSK07
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Czarne, metalowe, podwójne tulejki zaciskowe. Tulejki do tworzenia połączeń na sztywnych materiałach takich jak Fluorocarbon, grube żyłki, lub plecionki w otulinie w których wiązanie węzłów jest bardzo trudne. Przy pomocy Tulejek Korda Kripms możesz stworzyć estetyczny i bardzo wytrzymały przypon Combi Rig lub niezwykle skuteczny Hinged Stiff.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Czarne, metalowe, podwójne tulejki zaciskowe. Tulejki do tworzenia połączeń na sztywnych materiałach takich jak Fluorocarbon, grube żyłki, lub plecionki w otulinie w których wiązanie węzłów jest bardzo trudne. Przy pomocy Tulejek Korda Kripms możesz stworzyć estetyczny i bardzo wytrzymały przypon Combi Rig lub niezwykle skuteczny Hinged Stiff.
Rozmiar predysponuje do stosowania go jako głównego krętlika w zestawie ale możesz go również używać w przyponach typu Chod Rig lub przyponach łamanych typu Hinged Stiff. Krętlik z dodatkowym pierścieniem nadaje przyponowi swobody poruszania się. Krętlik w rozmiarze 8 pasuje do większości klipsów typu lead clip dostępnych na rynku.
Najczęściej stosowane klipsy do montowania cieżarków w zestawach karpiowych. Ich popularnośc zawdzięczają przede wszystkich prostocie stosowania oraz bezpieczeństwie stosowania w zestawach karpiowych. Do poprawnego zmontowania zestawu potrzebujesz jeszcze krętlik np Korda Swivel w rozmiarze 8 oraz Gumki zabezpieczającej . Opakowanie 10 szt.
Sprężyste ochraniacze antysplątaniowe Korda Antitangle Sleves mają za zadanie odsunięcie przyponu od ciężarka podczas rzutu co niweluje możliwość splątania się zestawu. Dodatkowo własciwie zastosowany Korda Anti Tankgle Sleves Pozwala na odepchnięcie przyponu razem z przynęta od ciężarka podczas lądowania zestawu na dnie.
Czarne, metalowe, podwójne tulejki zaciskowe. Tulejki do tworzenia połaczeń na sztywnych materiałach takich jak Fluorocarbon, grube żyłki, lub plecionki w oulinie w których wiązanie węzłów jest bardzo trudne. Przy pomocy Tulejek Korda Kripms mozesz stworzyć estetyczny i bardzo wytrzymały przypon Combi Rig lub niezwykle skuteczny Hinged Stiff.
Igły HQ czyli High Quality to oznaczenie produktów wysokiej jakości, takich które spełnią wymagania zaawansowanych użytkowników. Niezwykle starannie wykonana seria igieł, wyprodukowanych z najlepszych materiałów i wyposażonych w oryginalną rączkę Mikado.
Krętlik karpiowy d szybkiej wymiany pozwala nam na niezmiernie szybką wymianę przyponu. W sytuacjach, gdy często zmieniamy nasze przypony sprawdzi się znakomicie. Kompatybilny z naszymi elementami do produkcji zestawów końcowych.
Włos w postaci metalowej śrubki z ringiem i dodatkowym ringiem, która pełni funkcję włosa, dzięki temu możemy w bardzo prosty sposób zawiesić naszą przynętę na haku. Włos może przesuwac się po kolanku haka lub być przymocowany za pomocą plecionki. Odpowiedni dla przynęt od 8 do 20mm.
Igła o okrągłym przekroju i większej średnicy. Idealna do zakładania większych kulek i bardziej twardych przynęt.
Krętlik z kółkiem z szybkozłączką dedykowany do przyponów typu Ronnie Rig. Krętlik ma specyficzny klips, który ułatwia założenie krętlika na oczko haczyka. Pamiętaj o konieczności zabezpieczenia tego połączenia rurką termokurczliwą najlepiej w rozmiarze 1,6 mm.
Zestaw dwóch przyponów na plecionce w otulinie Reptilian, której właściwości pozwalają na lepsze łowienie w zaroślach oraz zbiornikach wodnych o nierównym dnie.
Charakteryzują się dużą wypornością ( poprawiającą atrakcyjność przynęty). Idealnie nadają się do dipowania w dowolnym aromacie.
Korda Rig Rings wyprodukowane z najlepszych technologicznie dostępnych na świecie metali. Dzięki pokryciu warstwą teflonu
zwiększa się ich skuteczność, zwłaszcza gdy są połączone z naszymi hakami, idealnie pasują do naszych Lead Clips.
Ochraniacz antysplątaniowy zapobiega się splątaniu przyponów a także zestawów podczas rzutów na dalekie odległości.
Niezwykle mocny stalowy, owalny pierścień do konstrukcji zestawów karpiowych typu "D-rig", także sztywnych i łamanych. Idealnie współpracuje z naszymi pozostałymi akcesoriami.
średnica 6mm / 10 sztuk
Gumowe pozycjonery przydatne w większości przyponów karpiowych. Ich zadaniem jest odpowiednie wyprofilowanie łączenia haka z materiałem przyponowym. Podczas brania przyspieszają obrót haczyka ostrzem w stronę dolnej wargi, zwiększając tym samym szansę na udane zacięcie i hol
Opakowanie 15 szt
Rozmiar XL do haków 1/2
Wysoce plastyczna, wolframowy pasta o bardzo dużej gęstości, idealna do równoważenia zbalansowanych zestawów.Jej gęstość pozwala wręcz idealnie nakładać ją na przypony, pozwalając im "przypiąć" się do dna zbiornika i zapobiec podnoszeniu ich przez nasze przynęty.
Koraliki amortyzujące, służące do ochrony węzła pomiędzy ołowiem a krętlikiem.
Opakowanie 25 szt
Kolor Szar/Ziel
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10