- Obniżka
- Obniżka
Indeks: UC438
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Przeznaczony do mocowania przynęt, m.in. takich jak: kulki proteinowe, orzechy tygrysie, kukurydza itp. Dodatkowo został wyposażony w kółko, które pełni funkcję przegubu, zapewniając maksymalną pracę przynęty, oraz zdecydowanie podnosi sposób prezentacji naszej przynęty.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Przeznaczony do mocowania przynęt, m.in. takich jak: kulki proteinowe, orzechy tygrysie, kukurydza itp. Dodatkowo został wyposażony w kółko, które pełni funkcję przegubu, zapewniając maksymalną pracę przynęty, oraz zdecydowanie podnosi sposób prezentacji naszej przynęty.
Włos w postaci metalowej śrubki z ringiem, która pełni funkcję włosa, dzięki temu możemy w bardzo prosty sposób zawiesić naszą przynętę na haku. Włos może przesuwac się po kolanku haka lub być przymocowany za pomocą plecionki. Odpowiedni dla przynęt od 8 do 20mm.
Kolor: czarny
Ilość: 10szt.
Wkrętka do mocowania przynęty z kręlikiem z kółeczkiem. Wykorzystując Swivel Bait Screws przynęta swobodnie porusza się po trzonku haczyka tym samym ułatwiając zapięcie ryby. Całość została wykonana z metalu w czarnym matowym kolorze.
Opakowanie 10 szt
Długość 21 mm
Krętlik używany podczas przygotowania zestawu do badania głębokości dna. Pozwala na skuteczne tworzenie zestawu z pływakiem Zig Rig.
Najczęściej stosowana do mocowania przynęt pływających w zestawach typu D-rig i chod rig. Stosując wkrętkę do przynęt, nie potrzebujemy stoperów do przynęt, ponieważ gwint bardzo dobrze trzyma naszą przynętę, zapewniając doskonałą przyczepność.
Najczęściej stosowana do mocowania przynęt pływających w zestawach typu D-rig i chod rig. Stosując wkrętkę do przynęt, nie potrzebujemy stoperów do przynęt, ponieważ gwint bardzo dobrze trzyma naszą przynętę, zapewniając doskonałą przyczepność. Długość wkrętki 27mm pozwoli na zamocowanie jednocześnie nawet dwóch kulek lub innych przynęt.
Teardrop w kształcie pierścieni. Pierścień możemy zamontować na trzonku haczyka, lub przywiązać za pomocą plecionki tworząc włos. Idealny do przyponów typu Blow-Back Rigs, Chod Rig and Multi Rigs, czyli wszędzie tam, gdzie przynęta jest przymocowana do haka za pomocą pierścienia.
Kolor: czarny
Ilość: 10szt
Popularne plastikowe uchwyty do podpórek, wyposażone w standardowy gwint umożliwiający ich aplikację do każdego rodzaju podpórek i stojaków
Korda Heli Rubber to gumowe osłonki na mocowanie ciężarów przy budowie zestawów helikopterowych.
10 sztuk w opakowaniu.
Wytrzymałe kółka łącznikowe.
10 sztuk w opakowaniu.
Łatwe w użyciu stopery na przynęty. Zaprojektowane w CAD z myślą o dużej i maksymalnej płaskiej powierzchni. Niezbędne przy przynętach, takich jak kulki proteinowe, pelletyczy kukurydza. Stopery są dostępne w różnych kolorach, aby dopasować lub przeciwstawić kolor używanej przynęty.
Każde opakowanie zawiera 216 stoperów
Wydłużona rurka antysplątaniowa, która optymalizuje działanie „resetujących się” przyponów typu Gyro Rig lub Multi Rig, a także skutecznie zapobiega splątaniom przy rzutach zestawami powierzchniowymi, czy też zig rigiem. 15 sztuk w opakowaniu.
Gumki zabezpieczające do montowania na bezpiecznym klipsie, pozwala na elastyczne połączenie różnych materiałów np: leadcora z klipsem bezpiecznym. Stosowany również do ochrony krętlika i węzła w zestawie helikopterowym. Kolor matowy, ciemno zielony wtapia się w dno jeziora i jest niewidoczny dla ryb.
10szt. / kolor zielony
Krętlik rolkowy dedykowany do koszyków metodowych. Wykończony czarną matową farbą, w rozmiarze klinującym się wewnątrz rurki podajnika.
Specjalistyczne narzędzie do zaciągania i zaciskania wszelkich węzłów, tzw. Puller. Niezbędny artykuł przy produkcji karpiowych przyponów i zestawów końcowych, pozwalający dokładnie i mocno zacisnąć każdą pętlę czy wiązanie.
Licznik ten można łatwo przypiąć do blanku wędki. Skala pomiaru wynosi od 0 do 999 metrów. Można go używać zarówno do wędkarstwa morskiego, jak i słodkowodnego.
Charakteryzują się dużą wypornością ( poprawiającą atrakcyjność przynęty). Idealnie nadają się do dipowania w dowolnym aromacie.
Pozwala na ultra szybką wymianę leaderów, przyponów, markerów, rakiet i dowolnych innych drobiazgów z pętlą lub okiem jako środkiem mocowania.
Pozycjoner haczyka jest niezbędnym elementem przyponu karpiowego. Specjalny kształt powoduje, że w momencie zacięcia hak obraca się grotem w dół i powoduje pewne zacięcie. Idealnie współpracuje z naszymi pozostałymi akcesoriami.
szt.10 / dł. 22mm / kolor zielony
Kształt: robak
Zaciski Edges zostały zaprojektowane, aby pomóc Tobie tworzyć zgrabne pętle na materiałach przyponowych, które maksymalizują ich wytrzymałość.
Idealne stopery do tworzenia zestawów typu Ronnie-Rig. Twardość gumy zapewnia, że te półprzezroczyste ograniczniki nie będą się ślizgać podczas rzucania, ale za to będą się łatwo przesuwać na haku nie przeszkadzając w penetracji haka podczas pobrania. Dostępne w dwóch rozmiarach dużych dla rozmiarów haków 1-4 i małe dla haczyków 6-10.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10