- Obniżka
- Obniżka
Indeks: 64-1008
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
dealne do mocowania przynęt bez użycia "klasycznego włosa". Każda gumka posiada oczko służące do zamontowania na haku. Bezbarwny kolor pasuje do każdego koloru przynęty (nie odstraszając ryb).
dealne do mocowania przynęt bez użycia "klasycznego włosa". Każda gumka posiada oczko służące do zamontowania na haku. Bezbarwny kolor pasuje do każdego koloru przynęty (nie odstraszając ryb).
Gumki pozwalające na zamontowanie pelletu do zestawu. Wykonane z lateksu, dzięki czemu są trwałe.
Gumki do mocowania pelletu wykonane z naturalnego latexu gwarantującego doskonałą rozciągliwość. Mogą być również użyte do przytwierdzenia pelletu bezpośrednio do haczyka.
Ilość: 50 sztuk
Idealny do haczyków o roz. 16-8 i pellecie 6-10mm
Produkowane w USA, super wytrzymałe i elastyczne gumki do konstrukcji przyponów Method Feeder.
Kolor: transparentny
Precyzyjna igła przeznaczona do nakładania przynęt na zestawy ze stoperem typu Push Stop. Niezbędne narzędzie do szybkiego uzbrajania przyponów Method Feeder.
Każdy kołowrotek przynajmniej raz w roku potrzebuje konserwacji. Smar do kołowrotków WZI to doskonały środek do pielęgnacji sprzętu każdego typu. Wodoodporny, o doskonałej przyczepności i właściwościach smarnych, zapewni długie życie naszemu kołowrotkowi.
Specjalny organizer na przypony wędkarskie, dedykowany do feedera. W specjalnym organizerze znajduje się 8 szpul o średnicy 6,5cm, to rozwiązanie wpływa na jakość łowienia, nasze przypony możemy posegregować wg. własnego uznania i szybko wymienić, gdy tego potrzebujemy.
Drut Stonfo ułatwiający przeciągnięcie amortyzatora w topie.
Zestaw śrucin dociażających zestaw spławikowy. Wykonane z poddającego się ołowiu nie sprawiają problemu podczas użytkowania.
Kompaktowe sita do przecierania dużych ilości zanęty, lub płukania larw ochotki. Niezbędne narzędzie wyczynowych wędkarzy spławikowych i gruntowych.
Komplet - przelotka, dioda i bateria - do zamontowania na szczytówce feedera. Idealnie zastąpi tradycyjny świetlik podczas nocnych połowów.
Przelotka: 2,0x8mm
Proce mają specjalnie zaprojektowane zaczepy do gum, które obracają się, dzięki czemu efekt plątania jest zredukowany do minimum.
Igła do przekładania gumek lateksowych przez przynęty.
Pełna oferta krętlików, agrafek oraz systemów krętlik-agrafka. Różnego rodzaju krętliki i agrafki do wszelkich metod połowu w niespotykanie szerokiej ofercie rozmiarowej.
Opakowanie 10 szt
Rozmiar 10
Podwójne pudełko na haczyki. Teraz wszystkie haki możesz mieć w jednym miejscu! Każda przegródka otwierana osobno, co zapobiega ich wymieszaniu.
Wymiary: 18x11x4,5 cm
Sito do przesiewania i napowietrzania zanęt.
Rozmiar oczka : 5mm
Rozmiar całkowity : 33cm x 33cm
Komplet - dioda i bateria - do zamontowania w przelotce szczytowej. Idealnie zastąpi tradycyjny świetlik podczas nocnych połowów. Dioda dla lepszej widoczności. Dla lepszych efektów dioda ma kształt kuli.
Średnica: 4,0mm
Wytrzymałe kółka łącznikowe.
10 sztuk w opakowaniu.
Wysokiej jakości miękka plecionka przyponowa w kolorze czarnym dedykowana do przyponów do method feeder.
Średnica 0,18mm/ 14,26kg
W promocji kup jedną wędkę AP Feeder Max 3m - 75gr a dostaniesz AP Reel Max 40 (ze szpulą jałową) i żyłkę GRATIS !! Idealny feeder dla początkujących wykonany z wysokiej jakości laminatu, który zaskoczy nawet doświadczonego wędkarza. Neoprenowy uchwyt i metalowe mocowanie kołowrotka.
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10