- -7%
- Obecnie brak na stanie
- -7%
- Obecnie brak na stanie
Indeks: AIX-4076
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 25,00 zł -7%
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Seria proc przeznaczonych do zanęcania niewielkimi ilościami zanęty lub przynęty. Pozwalają na precyzyjne donęcanie, zwłaszcza, jeśli chcemy podać białe robaczki luzem w okolice spławika.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Seria proc przeznaczonych do zanęcania niewielkimi ilościami zanęty lub przynęty. Pozwalają na precyzyjne donęcanie, zwłaszcza, jeśli chcemy podać białe robaczki luzem w okolice spławika.
Pełna oferta krętlików, agrafek oraz systemów krętlik-agrafka. Różnego rodzaju krętliki i agrafki do wszelkich metod połowu w niespotykanie szerokiej ofercie rozmiarowej.
Opakowanie 10 szt
Rozmiar 8
Guma - najczęściej wymieniany element procy. Przy częstym używaniu ten element ma prawo się zużyć. Wymiana gum na nowe jest bardzo ważna ponieważ wpływa na pracę naszej procy.
Tuleja zewnętrzna do uzbrojenia szczytówek batów i tyczek.
Klasyczne przelotowe ciężarki z igielitem w kształcie łezki, niezbędne do połowów spławikowych.
5 sztuk w opakowaniu.
RURKA ANTYSPLĄTANIOWA MIKADO Z KRĘTL. 25cm - op.3 szt
Krętliki firmy Preston wykonane z wytrzymałego materiału, dzięki czemu nasze zestawy będą niezawodne.
Przydatny komplet ciężarków przelotowych tzw. łezek. Niezastąpione podczas łowienia na spławik.
W komplecie ciężarki o gramaturze: 0,1; 0,2; 0,3; 0,4; 0,5g
Waga opakowania: 60g
Rodzina stoperów gumowych o różnych średnicach i wielkościach. Łatwe do założenia.
Drennan Quick change beads. - rewelacyjne rozwiązanie przy połowach metodą gruntową oraz spławikową .
Łączniki mają wszelakie zastosowanie od szybkiej zamiany przyponów, jako łącznik przy koszykach zanętowych oraz jako łącznik amortyzatora z żyłką.
Sito wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Łącznik do żyłki STONFO produkt włoskiej firmy zrobiony z najwyższej jakości plastiku
Igła z zapadką idealna do przeszywania żywca.
Długość: 13 cm
Proca przeznaczona do zanęcania niewielkimi ilościami zanęty lub przynęty. Pozwalająca na precyzyjne donęcanie, zwłaszcza, jeśli chcemy podać białe robaczki luzem w okolice spławika.
Produkowane w USA, super wytrzymałe i elastyczne gumki do konstrukcji przyponów Method Feeder.
Kolor: transparentny
Szczytówka do wędek feederowych. Posiada montowane światło ledowe, które idealnie rozwiąże nasze problemy podczas łowienia w ciemności. Wykonana z włókna szklanego.
Średnica: 3,4mm
Kolor światła: zielone
Amortyzatory przeznaczone do łowienia feederem. Drennan Power gum to alternatywa dla tych, co łowią spore ryby z gruntu. Amortyzator umożliwia stosowanie cieńszych przyponów bez obawy o ich zerwanie. Amortyzuje gwałtowne zrywy ryb. Montujemy odcinek gumy zaraz za przyponem. Szczególnie polecane również do łowienia na plecionki bez obawy o zerwanie ryby przy zacięciu.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10