- Obniżka
- Obniżka
Indeks: HDJ03-9-18
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Solidne dozbrojki występujące w dwóch rozmiarach, dzięki którym będziemy mogli zwiększyć szanse na pewne zacięcie ryby. Długości linek zostały tak dobrane by nadawały się do zbrojenia najbardziej popularnych rozmiarów gum. Mocne kotwice, pewne zaciski i wysoka wytrzymałość, która dodatkowo została osłonięta mocną otuliną, dają gwarancję jakości i mocy. Pozycja obowiązkowa w pudełku każdego ...
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Solidne dozbrojki występujące w dwóch rozmiarach, dzięki którym będziemy mogli zwiększyć szanse na pewne zacięcie ryby. Długości linek zostały tak dobrane by nadawały się do zbrojenia najbardziej popularnych rozmiarów gum. Mocne kotwice, pewne zaciski i wysoka wytrzymałość, która dodatkowo została osłonięta mocną otuliną, dają gwarancję jakości i mocy. Pozycja obowiązkowa w pudełku każdego miłośnika spinningu!
Wersja przynęt 3D Bleak z kopytkiem. Doskonała praca i lusterkowanie w czasie opadu i zwijania, wraz z niezwykle wysokim poziomem odwzorowania żywej uklei prowokuje do ataku nawet najostrożniejsze drapieżniki. Fantastyczna i uniwersalna przynęta do łowienia wszelkich drapieżników słodko i słonowodnych!
Wersja przynęt 3D Bleak z kopytkiem. Doskonała praca i lusterkowanie w czasie opadu i zwijania, wraz z niezwykle wysokim poziomem odwzorowania żywej uklei prowokuje do ataku nawet najostrożniejsze drapieżniki. Fantastyczna i uniwersalna przynęta do łowienia wszelkich drapieżników słodko i słonowodnych!
Unikalne gumy z kopytem, które posiadają nie tylko niesamowicie realistyczną motorykę w wodzie, ale także prezentację i gamę kolorystyczną. To wszystko sprawa, że model Cannibal wprowadza przynęty gumowe z kopytem na całkowicie nowy poziom jakości.
Niezastąpione akcesorium dla każdego łowcy drapieżników. Solidny, uniwersalny rozwieracz. Metalowe kulki zapobiegają niepotrzebnemu poranieniu ryby. Długość 17 cm.
Przypon został wykonany ze stopu tytanu (Titanium Leader Wire) opracowanego i wyprodukowanego przez firmę AFW (USA).
Elastyczny uchwyt do echosondy. Wystarczy zamontować go do łódki i trollować sondę. Takie rozwiązanie pozwala na tworzenie map lub ustalenie położenia ryb. Elastyczne ramię pozwala na jego ustawienie według własnych potrzeb. W zestawie elementy samoprzylepne pozwalające na zamontowanie na metalowej powierzchni. Dołączone śruby pozwalają na jego instalację na drewnianych elementach.
Niewielkie, poręczne pudełko na akcesoria. Bez problemu zmieścisz je w każdej nawet najbardziej załadowanej torbie.
Świetne rozwiązanie krętlik rolkowy z agrafką typu "Mikado" pozwalającą na szybką wymianę przynęty (bez rozpinania i zapinania). Mocna i niezawodna. Idealne rozwiązanie dla spinningistów i wędkarzy morskich chcących szybko i bezpiecznie zmieniać swoje przynęty.
Gotowe przypony Twisto RIGS Wolfram wykonane są z drutu wolframowego (wytrzymałość 15kg) i wysokiej jakości kotwicy Mustada.
Pełna oferta krętlików, agrafek oraz systemów krętlik-agrafka. Różnego rodzaju krętliki i agrafki do wszelkich metod połowu w niespotykanie szerokiej ofercie rozmiarowej. Asortyment obejmuje między innymi: krętliki łożyskowane, krętliki potrójne szeregowe i w systemie T, krętliki tulejkowe, wiele rodzajów agrafek w zależności od sposobu zapinania.
Gotowe przypony Twisto RIGS Wolfram wykonane są z drutu wolframowego (wytrzymałość 15kg) i wysokiej jakości kotwicy Mustada.
Najwyższej jakości przypony wykonane z fluorocarbonu. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam gdzie podczas sandaczowania czy łowienia okoni możemy spodziewać się przyłowu szczupaka. Solidna konstrukcja została wyposażona w krętlik rolkowy i doskonałą agrafkę „Mikado” snap. Przypony dostępne w szerokiej gamie długości i wytrzymałości.
Spławiki żywcowe stworzone zostały do łowienia drapieżników w wodach stojących, rzekach oraz kanałach. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów, wszystkie modele odznaczają się dużą wypornością i trwałością. Zastosowanie jaskrawych kolorów sprawia, że są one bardzo dobrze widoczne nawet z dalszych odległości.
Gotowe przypony Twisto RIGS Wolfram wykonane są z drutu wolframowego (wytrzymałość 15kg) i wysokiej jakości kotwicy Mustada.
Twisto ScrewLOCK z serii BOMB! znajdzie swoje zastosowanie zwłaszcza podczas łowienia w płytkich częściach akwenu.
Cylindryczny ciężarek do metody Drop Shot. Posiada specjalny krętlik, który pozwala szybko zmienić wysokość przynęty w gotowym zestawie.
AGRAFKA - ROUND SNAP - rozm. M - op.10szt
Stylowa taśma miernicza, której nie powinno zabraknąć w wyposażeniu każdego fana Delphin. MeTa Attack! to wyjątkowa miarka zaprojektowana specjalnie dla miłośników spinningu, ukrywająca kilka zalet.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10