- Obniżka
- Obniżka
Indeks: 75303002
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Niewielkie pudełko z siedmioma przegródkami. Jego budowa zapobiega mieszaniu się przechowywanym akcesoriom.
Średnica: 12cm
Wysokość: 2cm
Niewielkie pudełko z siedmioma przegródkami. Jego budowa zapobiega mieszaniu się przechowywanym akcesoriom.
Średnica: 12cm
Wysokość: 2cm
Uniwersalne pudełko na akcesoria wędkarskie.
Wykonane z trwałego materiału. Zamykane na dwa zatrzaski.
Wymiary: 20X11X3CM cm
Dwustronne pudełko wędkarskie na drobne akcesoria takie jak haki, krętliki czy stopery. Idealnie sprawdzi się również w torbie spinningisty. Wykonane z trwałego materiału.
Wymiary: 38x25x7 cm
Podwójne pudełko na haczyki. Teraz wszystkie haki możesz mieć w jednym miejscu! Każda przegródka otwierana osobno, co zapobiega ich wymieszaniu.
Wymiary: 18x11x4,5 cm
Niewielkie pudełko z pięcioma przegródkami. Jego budowa zapobiega mieszaniu się przechowywanym akcesoriom.
Średnica: 8cm
Wysokość: 2cm
Pełna oferta krętlików, agrafek oraz systemów krętlik-agrafka. Różnego rodzaju krętliki i agrafki do wszelkich metod połowu w niespotykanie szerokiej ofercie rozmiarowej. Asortyment obejmuje między innymi: krętliki łożyskowane, krętliki potrójne szeregowe i w systemie T, krętliki tulejkowe, wiele rodzajów agrafek w zależności od sposobu zapinania.
Igły do umieszczania miękkich przynęt na przyponie. Bez użycia wiertła, szydła, czy innych ograniczników - w prosty i błyskawiczny sposób założysz na igłę niemal każdą przynętę. Wystarczy wbić igłę w kulkę , pellet czy kukurydzę - przekręcić i GOTOWE!. Przynęta jest idealnie zakotwiczona a Ty czerpiesz satysfakcję z udanego wędkowania.
Zestaw do filetowania ZFISH ZFX to zestaw, którego będziesz potrzebować do prawidłowego i bezpiecznego rozładunku złowionych ryb. Wystarczająco długi i wysokiej jakości nóż do filetowania, rękawice ochronne i praktyczna osełka sprawiają, że w każdej chwili możesz szybko i bezpiecznie zamienić swoje ryby w smaczne jedzenie.
Najbardziej wszechstronne ciężarki znajdujące zastosowanie niemalże w każdej dziedzinie wędkarstwa.
Pełna oferta krętlików, agrafek oraz systemów krętlik-agrafka. Różnego rodzaju krętliki i agrafki do wszelkich metod połowu w niespotykanie szerokiej ofercie rozmiarowej.
Opakowanie 10 szt
Rozmiar 10
Rurki metalowe antysplątaniowe z agrafką 3 sztuki.
Pełna oferta krętlików, agrafek oraz systemów krętlik-agrafka. Różnego rodzaju krętliki i agrafki do wszelkich metod połowu w niespotykanie szerokiej ofercie rozmiarowej.
Opakowanie 10 szt
Rozmiar 16
Wykonane z lekkiego czarnego PTFE, te wewnętrzne tuleje do tyczek szybko zmniejszą tarcie, mają też cienkie ścianki, aby utworzyć jak największy otwór
Profesjonalne amortyzatory lateksowe pokryte warstwą silikonu. Silikon zabezpiecza amortyzator przed pękaniem, a lateksowy rdzeń zapewnia płynne i bezpieczne holowanie ryb. Dwuwarstwowa struktura nadaje mu niewiarygodną moc, jedwabistą gładkość i bardzo długą trwałość. Szeroka gama rozmiarów pozwala na stosowanie amortyzatorów FLUO ELASTIC w każdych warunkach.
Rewelacyjnej jakości krętlik z łącznikiem do szybkiego wymiany przyponu, idealnie sprawdzi się przy metodach spławikowych i lekkich gruntowych.
Mieszadło do dokładnego przygotowania naszej zanęty. Szczególnie przydatne przed zawodami.
Łącznik przyponu Lorpio Quick Snap Swivel Round
Stabilne i wygodne wysięgniki do feedera, wyposażone w regulację kąta pochylenia jak i nakrętkę kontrującą. Spłaszczona powierzchnia wewnętrznej rurki, zapobiega obracaniu się podpórki. Uniwersalny uchwyt pasuje do nogi 25 i 36mm.
Rodzina różnorodnych drabinek przeznaczonych do przechowywania gotowych przyponów żyłkowych z zawiązanymi haczykami. Oferowane w różnych długościach. Występują wersje wyklejone korkiem oraz wyposażone w poprzeczki do zaczepiania haczyków.
Przelotki Filfishing Feeder Link Fil świetnie nadają się do najbardziej wrażliwych zestawów feederowych. Przepustki te z powodzeniem zastępują klasyczne przepustki tzw. antysplątaniowe kije hokejowe. Wykonane są z wysokiej jakości nylonu, wyposażone w mocne karabińczyki oraz krętlik podróżny z wkładką ślizgową.
Rodzina stoperów gumowych o różnych średnicach i wielkościach. Łatwe do założenia.
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10