- Obniżka
- Obniżka
Indeks: 78212216
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Podwójny dzwonek wędkarski nie pozwoli na przeoczenie żadnego brania. Specjalna konstrukcja pozwala na łatwe zamontowanie na szczytówce naszego feedera.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Podwójny dzwonek wędkarski nie pozwoli na przeoczenie żadnego brania. Specjalna konstrukcja pozwala na łatwe zamontowanie na szczytówce naszego feedera.
Aperio to nowatorski koszyczek do metody, w całości zaprojektowany i stworzony przez zespół testerów Mikado. Zarówno kształt, jak i konstrukcja zostały przez nas zastrzeżone w EUIPO.
Szeroka gama dzwoneczków wędkarskich przeznaczonych do sygnalizowania brań w połowach gruntowych. Montowane na szczytówce wędziska przy pomocy zakręcanych zaczepów lub metalowych „żabek”. Występują również w wersji fluorescencyjnej.
Podwójny dzwonek wędkarski nie pozwoli na przeoczenie żadnego brania. Specjalna konstrukcja pozwala na łatwe zamontowanie na szczytówce naszego feedera.
Lorpio krętliki ze stoperem small. 8 sztuk w opakowaniu.
Uniwersalne łączniki do przyponów podczas połowu z użyciem podajników method feeder. Łącznik pozwala na szybką wymianę przyponów, bez konieczności wykonywania dodatkowych węzłów.
Sito wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Najbardziej wszechstronne ciężarki znajdujące zastosowanie niemalże w każdej dziedzinie wędkarstwa.
Platforma boczna uczyni Twoje wędkowanie jeszcze bardziej komfortowym. Od tej pory przynęty oraz wszystkie inne drobiazgi zawsze będą pod ręką. Uniwersalny uchwyt pasuje nie tylko do wyczynowych koszy wędkarskich ale także foteli.
Guma - najczęściej wymieniany element procy. Przy częstym używaniu ten element ma prawo się zużyć. Wymiana gum na nowe jest bardzo ważna ponieważ wpływa na pracę naszej procy.
Drennan Quick change beads. - rewelacyjne rozwiązanie przy połowach metodą gruntową oraz spławikową .
Łączniki mają wszelakie zastosowanie od szybkiej zamiany przyponów, jako łącznik przy koszykach zanętowych oraz jako łącznik amortyzatora z żyłką.
Standardowe Stopery uniwersalne. Wersja podłużna
Rozmiar XL
Opakowanie 1 szt
Do mocowania na szczytówce wędki.
Idealny dla zapalonych nocnych łowców.
Szybki i łatwy montaż.
Korek z drabinką firmy drennan do topa, tyczki czy też bata. Korki są do przycięcia na odpowiednią średnicę 2 lub 3 elementu wędki.
Łączniki Preston ICS In-Line 360 Beads to kolejny rodzaj łączników kompatybilny z systemem ICS marki Preston.
Standardowy, wiszący sygnalizator ze sztywnym ramieniam, do połowów gruntowych, tzw. bombka. Wykonany z lekkiego styropianu, wykończonego metalowym uchwytem do żyłki, oraz plastikowym ramieniem mocowanym do przelotki wędziska.
Opakowanie 1 szt
Długość 16 cm
Precyzyjnie obrobione złącze do szybkiej zmiany przyponu jest wykonane na wymiar dla naszych koszyczków zanętowych. Na jednym końcu łącznika znajduje się otwór do zawiązania żyłki głównej, a po drugiej stronie łącznika wycięcie do wprowadzenia oczka z przyponem, wówczas łącznik ten jest wkładany bezpośrednio do rurki podajnika, gdzie jest mocno trzymany i tym samym ciągły łącznik staje się podajnikiem końcowym.
Łącznik do żyłki STONFO produkt włoskiej firmy zrobiony z najwyższej jakości plastiku
Jeden z najlepszych wężyków silikonowych na rynku. Charakteryzuje się bardzo długą żywotnością i pewnym utrzymywaniem spławika na żyłce.
Opakowanie zawiera 5 wężyków o długości 10cm.
iBite, sama marka brzmi interesująco, sugerując swego rodzaju innowację techniczną. Wszystkie produkty iBite oparte są na najnowszych innowacjach i rozwiązaniach, dzięki którym codzienne życie wędkarzy staje się łatwiejsze i ciekawsze.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10