- Obniżka
- Obniżka
Indeks: 54103150
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Przydatny komplet ciężarków przelotowych tzw. łezek. Niezastąpione podczas łowienia na spławik.
W komplecie ciężarki o gramaturze: 1,0; 1,5; 2,0; 2,5; 3,0; 3,5; 4,0g
Waga opakowania: 150g
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Przydatny komplet ciężarków przelotowych tzw. łezek. Niezastąpione podczas łowienia na spławik.
W komplecie ciężarki o gramaturze: 1,0; 1,5; 2,0; 2,5; 3,0; 3,5; 4,0g
Waga opakowania: 150g
Zestaw śrucin dociażających zestaw spławikowy. Wykonane z poddającego się ołowiu nie sprawiają problemu podczas użytkowania.
Komplet śrucin do dociążenia zestawu spławikowego. Optymalna twardość sprawia, że nie uszkadzają żyłki i dobrze się jej trzymają.
Końcówka podpórki do wędkowania za pomocą metod feederowych. Wyposażona w regulację kąta nachylenia, standardowy gwint i miękkie wykończenie, na którym opiera się wędzisko.
Pełna oferta krętlików, agrafek oraz systemów krętlik-agrafka. Różnego rodzaju krętliki i agrafki do wszelkich metod połowu w niespotykanie szerokiej ofercie rozmiarowej.
Opakowanie 10 szt
Rozmiar 8
Popularna i zarazem bardzo praktyczna konstrukcja do montowania gumy firmy Stonfo. Na specjalnej drabince możemy nawijając/odwijając gumę regulować jej napięcie.
Wypychacz do haczyków firmy Drennan.
Wykonany z dbałością o szczegóły konstrukcyjne i materiałowe gruntomierz typu żabka. Pewnie trzyma się podczas gruntowania.
Komplet - przelotka, dioda i bateria - do zamontowania na szczytówce feedera. Idealnie zastąpi tradycyjny świetlik podczas nocnych połowów.
Przelotka: 3,0x8mm
Przydatny komplet ciężarków przelotowych tzw. łezek. Niezastąpione podczas łowienia na spławik.
W komplecie ciężarki o gramaturze: 0,3; 0,4; 0,5; 0,8; 1,2g
Waga opakowania: 150g
Przelotowe oliwki stosowane głównie przy metodzie spławikowej. Szeroki zakres gramatury pozwoli dobrać odpowiedni rozmiar.
Łącznik został zaprojektowany tak, aby pasował do każdego z podajników ICS, tworząc bezpieczny zestaw in-line.
Zestaw składa się z dwuczęściowych elementów dając dużo lepszą możliwość na szybką zmianę przyponu na zestawie.
Pudełka przeznaczone do przetrzymywania żywych przynęt wędkarskich.
Wymiary 16,5X16,5x5,5cm
Najbardziej wszechstronne ciężarki znajdujące zastosowanie niemalże w każdej dziedzinie wędkarstwa.
Przelotowe trzonki firmy Preston pasujące do wszystkich koszyków i ciężarków z serii Inter Change System czyli: Flat Method Feeder, Dura Banjo, Cage Feeder, Match Cubes, Maggot Feeder.
Długość: 8,5cm
Pełna oferta krętlików, agrafek oraz systemów krętlik-agrafka. Różnego rodzaju krętliki i agrafki do wszelkich metod połowu w niespotykanie szerokiej ofercie rozmiarowej. Asortyment obejmuje między innymi: krętliki łożyskowane, krętliki potrójne szeregowe i w systemie T, krętliki tulejkowe, wiele rodzajów agrafek w zależności od sposobu zapinania.
Igły pozwalające na szybkie założenie przynęty bez konieczności wiązania włosa.
10 sztuk w opakowaniu.
Rod Safe Multi to idealna komercyjna podpórka na wędki, pozwalająca ustawić wędkę w wielu pozycjach, dostosowując naprężenie do końcówki wędki zgodnie z wymaganiami. W każdej sekcji znajduje się rowek, co pozwala na drobną regulację końcówki, podczas gdy każda sekcja ma wystarczająco wysokie ściany, aby zapobiec wciągnięciu wędki podczas gwałtownych brań.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10