- Obecnie brak na stanie
- Obecnie brak na stanie
Indeks: 6062 004
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Wykonane z lekkiego czarnego PTFE, te wewnętrzne tuleje do tyczek szybko zmniejszą tarcie, mają też cienkie ścianki, aby utworzyć jak największy otwór
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Wykonane z lekkiego czarnego PTFE, te wewnętrzne tuleje do tyczek szybko zmniejszą tarcie, mają też cienkie ścianki, aby utworzyć jak największy otwór
Drut Stonfo ułatwiający przeciągnięcie amortyzatora w topie.
Zaczep włoskiej firmy Stonfo Stop. Spławik jest mocowany do żyłki na stałe dzięki temu nie ma możliwości zmiany gruntu oraz przy dobrze wykonanym zestawie możliwość splątania jest bardzo mała. Zaczep występuje w 2 rozmiarach.
Korki do uzbrajania gumy z drabinką do ustawiania naprężenia firmy Browning
Średnica: 13,5mm
Opakowanie: 3 szt. + klucz
Korki do uzbrajania gumy z drabinką do ustawiania naprężenia firmy Browning
Średnica: 28,5mm
Opakowanie: 3 szt. + klucz
Korki do uzbrajania gumy z drabinką do ustawiania naprężenia firmy Browning
Średnica: 20mm
Opakowanie: 3 szt. + klucz
Przydatny komplet ciężarków przelotowych tzw. łezek. Niezastąpione podczas łowienia na spławik.
W komplecie ciężarki o gramaturze: 0.5; 0.7; 1.0; 1.25; 1.5; 2.0; 2.5g
Waga opakowania: 150g
Niezwykle poręczny zestaw małych pudełek przeznaczony do przechowywania żywych przynęt wędkarskich. Perforowane wieczka pozwalają na swobodny przepływ powietrza.
Niewielkie pudełko z pięcioma przegródkami. Jego budowa zapobiega mieszaniu się przechowywanym akcesoriom.
Średnica: 8cm
Wysokość: 2cm
Stabilne i wygodne uchwyty. Idealnie pasują do najbardziej popularnych koszy wędkarskich ze średnicą nóg okrągłych 36 lub 25 mm. W komplecie znajduje się specjalny reduktor dostosowujący uchwyt do nóg o mniejszej średnicy.
Standardowy, wiszący sygnalizator ze sztywnym ramieniam, do połowów gruntowych, tzw. bombka. Wykonany z lekkiego styropianu, wykończonego metalowym uchwytem do żyłki, oraz plastikowym ramieniem mocowanym do przelotki wędziska.
Opakowanie 1 szt
Długość 16 cm
Feeder link wykorzystywany jest do odsunięcia koszyka od linki głównej w zestawach ze skrętką jak i feeder gumą. Łącznik ten pozwala maksymalnie wyczulić zestaw końcowy, zapewniając dodatkowy przegub między koszyczkiem, a linką główną.
ZESTAW: 3 SZTUKI
Igła z zapadką idealna do przeszywania żywca.
Długość: 13 cm
Przednia podpórka do feedera lub odległościówki, obustronnie zakończona ogranicznikami zabezpieczającymi wędkę przed spadnięciem w przypadku gwałtownego brania. Wykonana z miękkiej, profilowanej pianki EVA, która utrzymuję wędkę w stałej pozycji.
Przydatny komplet ciężarków przelotowych tzw. łezek. Niezastąpione podczas łowienia na spławik.
W komplecie ciężarki o gramaturze: 0,3; 0,4; 0,5; 0,8; 1,2g
Waga opakowania: 100g
Łączniki Drennan pozwalają szybko zmienić podajniki i przypon z hakiem. Mają również wiele innych zastosowań, gdzie wymagana jest szybka zmiana połączenia. Zaczepy zamka łącznika zabezpiecza gumowa tuleja, uformowana jest w specjalny sposób aby zniwelować niszczące naprężenia. Wytrzymałość na rozciąganie to około 16 kg.
Portfele, który pomieszczą Twoje gotowe przypony do methody. Specjalnie powiększona guma, ułatwia wpięcie haka, nawet jeśli długość przyponu nie zawsze będzie taka sama.
Łezka z wtopioną rurką przechodzącą przez jej środek. Może być użyta zarówno tradycyjnie, przelotowo: kiedy żyłka zestawu przechodzi przez rurkę, wewnątrz oliwki, lub zamocowana na koszulkach silikonowych, które znajdują się na żyłce. Ten drugi sposób umożliwia błyskawiczną wymianę ołowiu na inną gramaturę.
5 sztuk w opakowaniu.
Precyzyjna igła przeznaczona do nakładania przynęt na zestawy ze stoperem typu Push Stop. Niezbędne narzędzie do szybkiego uzbrajania przyponów Method Feeder.
Pełna oferta krętlików, agrafek oraz systemów krętlik-agrafka. Różnego rodzaju krętliki i agrafki do wszelkich metod połowu w niespotykanie szerokiej ofercie rozmiarowej. Asortyment obejmuje między innymi: krętliki łożyskowane, krętliki potrójne szeregowe i w systemie T, krętliki tulejkowe, wiele rodzajów agrafek w zależności od sposobu zapinania.
Platforma boczna uczyni Twoje wędkowanie jeszcze bardziej komfortowym. Od tej pory przynęty oraz wszystkie inne drobiazgi zawsze będą pod ręką. Uniwersalny uchwyt pasuje nie tylko do wyczynowych koszy wędkarskich ale także foteli.
Łącznik do żyłki STONFO produkt włoskiej firmy zrobiony z najwyższej jakości plastiku
Kulki zanętowe to mieszanka kulek, bogata w mączki zbożowe, liquidy i aminokwasy. Świetna kulka zanętowa, jak i na włos. Aukcja dotyczy kulek KUKURYDZA ANANAS 5KG + KUKURYDZA ORZECH TYGRYSI 5KG 20mm + KULKI HACZYKOWE 20MM GRATIS. Kulki szybkopracujące: w ciepłej wodzie max do 10h.
PROMOCJA TRWA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10