- Obniżka
- Obniżka
Indeks: RMT256
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Łącząc wieloletnie doświadczenie w produkcji asortymentu wędkarskiego, seria haczyków Ape-X została zaprojektowana z myślą o każdej sytuacji w trakcie wędkowania. Dokładnie testowane przez ponad dwa lata!
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Nasze najnowocześniejsze procesy produkcyjne wykorzystują najbardziej zaawansowaną, dostępną technologię w produkcji haczyków, co pozwoliło nam stworzyć gamę produktów, które są niezrównane pod względem wytrzymałości, ostrości i trwałości ostrza, zapewniając możliwość korzystania z serii Ape-X w każdych warunkach ze 100% pewnością.
Cechy produktu:
Bardzo ostry, prosty grot
Super mocna, japońska stal węglowa 80 - 2XX
Oczko pochylone do środka o 16 °
Ilość sztuk w opakowaniu: 10
Łącząc wieloletnie doświadczenie w produkcji asortymentu wędkarskiego, seria haczyków Ape-X została zaprojektowana z myślą o każdej sytuacji w trakcie wędkowania. Dokładnie testowane przez ponad dwa lata!
Haczyki serii Kurv Shank to seria haków do przynęt tonących jak i pływających z zastosowaniem miękkich plecionek lub żyłek typu IQ Extra Soft. Kształt haka został tak zaprojektowany aby bardzo szybko obracał się w pyszczku ryby i pewnie zapinał nawet podczas słabych brań.
Udoskonalona wersja haczyka Arma Point SSC. Przeznaczony głównie do przynęt tonących oraz neutralnie wyważonych. Ostre jak igła proste ostrze. Oczko zwrócone do środka. Agresywnie wygięty trzonek pomaga w obrocie haczyka i pewnie utrzymuje rybę. Antyrefleksyjna, ciemna powłoka
Udoskonalona wersja haczyka Arma Point SSC. Przeznaczony głównie do przynęt tonących oraz neutralnie wyważonych. Ostre jak igła proste ostrze. Oczko zwrócone do środka. Agresywnie wygięty trzonek pomaga w obrocie haczyka i pewnie utrzymuje rybę. Antyrefleksyjna, ciemna powłoka
Łatwe w użyciu stopery na przynęty. Zaprojektowane w CAD z myślą o dużej i maksymalnej płaskiej powierzchni. Niezbędne przy przynętach, takich jak kulki proteinowe, pelletyczy kukurydza. Stopery są dostępne w różnych kolorach, aby dopasować lub przeciwstawić kolor używanej przynęty.
Każde opakowanie zawiera 216 stoperów
Gładka, miękka i wytrzymała na węzłach, tonąca żyłka w kolorze cytryny.
ZFISH reprezentuje wysokiej jakości, doskonale rozpuszczalną siatkę zastępczą PVA. Kluczowe zalety to łatwość przygotowania, doskonała rozpuszczalność i moc. Dzięki dużej wytrzymałości siatka utrzyma przynętę nawet podczas gwałtownego rzutu. Średnia rozpuszczalność wynosi 40 sekund. Nasza siatka zawsze rozpuszcza się do 100% w każdej temperaturze wody.
Obciążniki wolframowe na przypon zapewniające jego dobre ułożenie na dnie oraz stwarzające przeciwwagę do skutecznego zacięcia ryby.
Ciężarek powlekany z krętlikiem typu grippon (najpopularniejszy kształt zaraz po grippie), który doskonale trzyma się podłoża nawet przy łowieniu na górkach lub spadach. Maskowanie ciężarka zostało tak zaprojektowane by sprawdzało się w każdych warunkach! Idealnie maskuje się na większości rodzajów dna, od piasku, mułu, glinę po wszelkiego rodzaju namułek.
Rurka termokurczliwa pod wpływem ciepła zmniejsza swój rozmiar o dwie trzecie i jest ważnym elementem podczas budowy różnych zestawów końcowych.
Szczypce Edges Crimp Pliers został specjalnie zaprojektowane do działania z zaciskami Edges Crimps, które umożliwiają swobodne wychodzenie pętli z zacisku. Szczypce są tak wykonane, aby doskonale zgniatały zaciski w każdym rozmiarze i jednocześnie zapewniały stałe i mocne połączenie.
Komplet dwóch przyponów karpiowych wykonanych z najlepszej jakości produktów.
Długość:18cm
Ochraniacz na palec Korda. Ochraniacz zapewnia pełną ochronę palca podczas dalekich i siłowych rzutów gdzie jesteśmy narażeni na uszkodzenia palców poprzez przecięcie naskórka.
Rodzina mniejszych kuferków wykonanych z najlepszej jakości materiałów, usług na akcesoria karpiowe. Wyposażone w dodatkową kieszonkę na wewnętrznej stronie pokrywy i uchwytów transportowych. Dostępne w trzech różnych.
Wytrzymały i wyjątkowo ostry kuty hak z ostrzem pokrytym 24-karatowym złotem, podstawowy hak przy połowie ryb karpiowatych na przynęty pochodzenia roślinnego.
Kołowrotek Shimano Ultegra XSE (kolor srebrny) to najnowszy model od Shimano! Jego konstrukcja jest bliźniaczo podobna do bardzo popularnego i niezawodnego modelu XTD, jednak ulepszono ją i "uzbrojono" o najlepsze technologie marki Shimano, występujące w kołowrotkach z wyższej półki cenowej. A wszystko po to by sprostać wymaganiom każdego karpiarza.
Kiedy projektowaliśmy tą najwyższej klasy plecionkę, chcieliśmy oddać w Twoje ręce linkę, która będzie super mocna, idealnie okrągła, odporna na przetarcia, ale też jednocześnie miękka i dobrze układająca się na kołowrotku.
Płaska,sztywna igła o długości 11 cm z przeznaczeniem do worków PVA oraz sticków. Igła posiada specjalny zatrzask, dzięki któremu bez problemu przeciągniemy żyłkę lub plecionkę przez napełniony worek PVA,siatkę i pozostałe materiały rozpuszczalne w wodzie.
Z-Tech Mini przedstawia wyjątkowego, najwyższej klasy przetworzonego swingera z warsztatu ZFISH w minimalistycznym designie. Podczas jego opracowywania położyliśmy nacisk na funkcjonalność i doskonałe wykonanie wszystkich komponentów.
Szybko tonący materiał przyponowy w otulinie w kolorze czarnym jest niewidoczny na ciemnym dnie.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10