- Obniżka
- Obniżka
Indeks: 31554254
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Carp Expert Hooklink Braid NEUTRAL BOUYANCY, to miękka, neutralna, elastyczna i wytrzymała plecionka przyponowa. Kolor plecionek dostosowany jest do naturalnego środowiska, dlatego jest ona niewidoczna dla ryb. Plecionka przeznaczona zarówno do zestawów z przynętami tonącymi, jak i pływającymi.
Opakowanie: 10m
Kolor: Czarny
Carp Expert Hooklink Braid NEUTRAL BOUYANCY, to miękka, neutralna, elastyczna i wytrzymała plecionka przyponowa. Kolor plecionek dostosowany jest do naturalnego środowiska, dlatego jest ona niewidoczna dla ryb. Plecionka przeznaczona zarówno do zestawów z przynętami tonącymi, jak i pływającymi.
Opakowanie: 10m
Kolor: Czarny
Carp Expert Hooklink Braid NEUTRAL BOUYANCY MOSS GREEN, to miękka, neutralna, elastyczna i wytrzymała plecionka przyponowa. Kolor plecionek dostosowany jest do naturalnego środowiska, dlatego jest ona niewidoczna dla ryb. Plecionka przeznaczona zarówno do zestawów z przynętami tonącymi, jak i pływającymi.
Opakowanie: 10m
Kolor: Zielony ciemny
Carp Expert Hooklink Braid NEUTRAL BOUYANCY MOSS GREEN, to miękka, neutralna, elastyczna i wytrzymała plecionka przyponowa. Kolor plecionek dostosowany jest do naturalnego środowiska, dlatego jest ona niewidoczna dla ryb. Plecionka przeznaczona zarówno do zestawów z przynętami tonącymi, jak i pływającymi.
Opakowanie: 10m
Kolor: Zielony ciemny
Carp Expert Hooklink Braid NEUTRAL BOUYANCY , to miękka, neutralna, elastyczna i wytrzymała plecionka przyponowa. Kolor plecionek dostosowany jest do naturalnego środowiska, dlatego jest ona niewidoczna dla ryb. Plecionka przeznaczona zarówno do zestawów z przynętami tonącymi, jak i pływającymi.
Opakowanie: 10m
Kolor: Brązowy
Przeznaczone do połowu typu “hit and hold”.
Nigdy nie słyszeliśmy o rozgięciu, lub pęknięciu tego haka!
Centuriony są jedynymi hakami w ofercie CARP’R’US z prostym grotem i oczkiem,
a kąt między oczkiem, a grotem daje mu niesamowitą wytrzymałość i chwytność.
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy użyć z pozycjonerem Mouthsnaggerem.
Niezawodny i mocny kołowrotek o dużej pojemności szpuli. Wyposażony w metalową szpulę.
Specjalistyczne pokrowice zabezpieczą Twoje wędki przed uszkodzeniem. Dodatkowe kieszenie pomieszczą niezbędne akcesoria. Dla Twojej wygody zostały wykonane z łatwego w czyszczeniu, trwałego materiału.
Zestaw składający się z głębokiej miseczki, sztućców oraz ręcznika, który pozwoli wygodnie zjeść ciepły posiłek nad wodą i nie tylko. Miska wykonana z odpornego na uszkodzenia materiały, który nie zawiera szkodliwego dla zdrowia Bisfenolu.
Wytrzymałe koraliki wszechstronnego zastosowania, chronią węzły w różnych typach zestawów końcowych. Odpowiednio elastyczne, by montować je na rurkach antysplątaniowych. Idealne jako elementy zestawów helikopterowych.
STOPERY do Kulek PROTEINOWYCH I PELLETU
Specyfikacje:
Kolor: żółty
Ilość ramek w opakowaniu: 2
Przelotowy ciężarek powlekany typu grippon, który doskonale trzyma się podłoża nawet przy łowieniu na górkach lub spadach. Maskowanie ciężarka zostało tak zaprojektowane by sprawdzało się w każdych warunkach! Idealnie maskuje się na większości rodzajów dna, od piasku, mułu, glinę po wszelkiego rodzaju namułek.
Szeroka oferta pokrowców na wędki, uszytych z doskonałej jakości, wzmocnionego i impregnowanego materiału. Dostępne w różnych długościach i ilościach komór. Pozwalają bezpiecznie i wygodnie transportować wędziska, niezbędne na wędkarskiej wyprawie.
Kompaktowy, kultowy rod pod ze stajni Nash powraca do oferty w odpowiedzi na potrzeby rynku. Jest idealny do wędek Sawn-Off, Scope i Dwarf. Gwarantuje doskonałą stabilność dzięki zagiętym nogom oraz dużemu rozstawowi elementów. Ponadto, rod pod jest
ultralekki, a jego rozmiary transportowe to zaledwie 31cm x 18cm.
Ten hak, to nowy wzór w ofercie haków super mocnych i ostrych.
Zaawansowana i wysoce wyspecjalizowana technika grzewcza, którą dopracowywano wiele lat,
jest gółównym atutem naszej oferty haków ATS, niezrównanych pod względem ostrości i wytrzymałości.
Tuleja nasadowa do bezpiecznego klipsa,zapobiegająca spadaniu ciężarka
Opakowanie 10 szt
Długość 36mm
Kolor Szar/Ziel
Solidna igła do przynęt wykonana ze stali nierdzewnej.
Rewelacyjny kołowrotek, z designerskim wyglądem idealnie sprawdzi się w komplecie feederami zarówno o średniej jak i większej mocy. Jego korpus został wykonany z grafitu, a szpula z aluminium. Osiem łożysk zapewnia płynną pracę.
Wygodny i lekki fotel wędkarski z podłokietnikami. Jest zaprojektowany dla wędkarzy lubiących wygodę. Zrobiony na solidnych ramach o dużej wytrzymałości. Regulacja wysokości nóg i kąt oparcia.
SIEDZISKO : 50CM X 50CM
OPARCIE : 65CM X 50CM
WAGA OBCIĄŻENIA : 130KG
WYSOKOŚĆ SIEDZISKA : 40 - 55CM
WAGA : 4,5KG
Ciężarek dalekiego zasięgu. Opływowy kanciasty kształt pozwala na rzut zestawem na dalekie odległości, a kształt niweluje przemieszczanie się ciężarka na dnie. Chropowata powłoka dobrze chłonie różnego typu dipy i boostery.
Szybko tonący materiał przyponowy w kolorze brązowym o niezwykłej wytrzymałości – 45lb. Plecionka wykonana z włókien Dyneema i Tualon.
W promocji kup jedną wędkę AP Feeder Max 3m - 75gr a dostaniesz AP Reel Max 40 (ze szpulą jałową) i żyłkę GRATIS !! Idealny feeder dla początkujących wykonany z wysokiej jakości laminatu, który zaskoczy nawet doświadczonego wędkarza. Neoprenowy uchwyt i metalowe mocowanie kołowrotka.
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10