- Obniżka
- Obniżka
Indeks: T8476
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Najlepszy sposób zaprezentowania kawałka chleba. Bread Bomb jest doskonały do użycia zarówno łowiąc z powierzchni, jak i z dna. Zarzuć tak mocno, jak potrafisz, a twoja przynęta i tak nie spadnie!
Opakowanie 3 szt.
Najlepszy sposób zaprezentowania kawałka chleba. Bread Bomb jest doskonały do użycia zarówno łowiąc z powierzchni, jak i z dna. Zarzuć tak mocno, jak potrafisz, a twoja przynęta i tak nie spadnie!
Opakowanie 3 szt.
Ekstremalnie sztywny materiał do tworzenia Chod Rigów i innych sztywnych przyponów, o niespotykanie dużej pamięci, dzięki czemu utrzymuje nadany mu w czasie wykonywania przyponów kształt przez długi czas.
Wkrętka do mocowania przynęty z kręlikiem z kółeczkiem. Wykorzystując Swivel Bait Screws przynęta swobodnie porusza się po trzonku haczyka tym samym ułatwiając zapięcie ryby. Całość została wykonana z metalu w czarnym matowym kolorze.
Opakowanie 10 szt
Długość 21 mm
Zfish Unhooking Mat Classic to mata karpiowa zapewniająca delikatne obchodzenie się z rybami. Obwód podniesionego boku jest wypełniony kulkami styropianowymi, a środek wypełniony pianką. Praktyczne uchwyty do przenoszenia maty. Mata wykonana jest z wytrzymałego i wodoodpornego materiału, który ma długą żywotność.
Wymiary: 113 cm x 70 cm x 6 cm.
Lekki, wytrzymały i stabilny - taki właśnie jest ten tripod. Posiada trzy regulowane nogi, które pozwalają na ustawienie go na nierównym podłożu. Bardzo prosty w składaniu.
Stojak został pokryty antykorozyjną farbą, dzięki czemu jest odporny na działanie wilgoci.
Na dole tripoda znajduje się hak, pozwalający na jego obciążenie, a co za tym idzie większą stabilność i bezpieczeństwo.
Latarka 3 LED T6 led to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej popularnych latarek czołowych.
Latarka posiada niezwykle wydajne i mocne diody LED Cree T6
Jej niewielkie wymiary i uniwersalny rozmiar zapewniają komfort, skuteczność i przydatność w każdej sytuacji.
Podwójne specjalistyczne kuleje zaciskowe. Najczęściej stosowane w sztywnych przyponach z zastosowaniem Fluorocarbonu, grubych żyłek a nawet plecionek w otulinie. Z wykorzystaniem tulejek zaciskowych w szybkim czasie stworzysz wytrzymały przypon i w dodatku bez żadnego wiązania.
Ciężarek powlekany z krętlikiem typu grippon (najpopularniejszy kształt zaraz po grippie), który doskonale trzyma się podłoża nawet przy łowieniu na górkach lub spadach. Maskowanie ciężarka zostało tak zaprojektowane by sprawdzało się w każdych warunkach! Idealnie maskuje się na większości rodzajów dna, od piasku, mułu, glinę po wszelkiego rodzaju namułek.
Haczyki z białej serii Delphin HOOKAIDO są najwyższej jakości żyłka wyłącznie przeznaczona do połowu karpi.Te haki wyróżniają się najlepszymi właściwościami. Są one wykonane z najwyższej jakości surowców, a ich powierzchnia jest pokryta warstwą TEFCON-u. Powierzchnia zapewnia matowy wygląd haczyków bez odblasków.
Rozmiar 4
Opakowanie 10 szt
Spod Station to sprytny przyrząd, który zwiększy Twoją efektywność nęcenia niezależnie od tego czy łowisz na zawodach, czy nęcisz dużą ilością pokarmu latem.
Single: (szer.)58cm (gł.)28cm
Wędzisko dla karpiarzy i feederowców jednocześnie. Mocne, charakteryzujące się wspaniałą, paraboliczną pracą, dające wiele satysfakcji z holu. Wykonane zostało z włókna węglowego IM 10, co czyni je bardzo lekkim i delikatnym kijem, o niesamowitym zapasie mocy. W zestawie wymienny top do feedera oraz 2 szczytówki drgające.
Długość: 3,60
LBS :3
Ilość składań: 3+1+2
Waga: 360g
Mikro krętlik z kółeczkiem rozmiarze 20, idealnie nadający się jako element konstrukcji takich przyponów jak Ronnie Rig czy Slip D-Rig. Nałożony na łuk kolankowy haka, jest w stanie bez problemu poruszać się po jego całej długości, gwarantując znakomitą prezentację przynęty zamocowanej bezpośrednio na mikrokrętliku.
Gotowe przypony karpiowe, ręcznie wiązane, stworzone przez firmę Genesis Carp w kooperacji z firmą Katran.
Nazwa: Ronnie Rig
Ilość: 2szt
Rozmiar haka: nr 4
Niedościgniona torba dla wędkarzy łowiących na długich zasiadkach. Główna komora została podzielona na trzy przegrody, co pozwala na odseparowanie jedzenia, ubrań i sprzętu.
5 dużych, zewnętrznych kieszeni.
36cm (wys.) x 100cm (szer.) x 39 (gł.)
Super ciężka plecionka wykonana z włókien dynema i PTFE (teflonowych). Można ją stosować zamiast Ledcore lub jako super ciężką plecionkę przyponową. Plecionka jest bardzo odporna na przetarcia.
Przeznaczone do umieszczania przynęt zanętowych w miejscu połowu, występują w różnych wielkościach i kształtach oraz wersje z otworami i zamknięciem. Dostępne kształty: prostokątny, zaokrąglony oraz stożkowy.
W promocji kup jedną wędkę AP Feeder Max 3m - 75gr a dostaniesz AP Reel Max 40 (ze szpulą jałową) i żyłkę GRATIS !! Idealny feeder dla początkujących wykonany z wysokiej jakości laminatu, który zaskoczy nawet doświadczonego wędkarza. Neoprenowy uchwyt i metalowe mocowanie kołowrotka.
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10