- -7%
- -7%
Indeks: AMC-PUR1C-6
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 12,99 zł -7%
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Uniwersalny przypon karpiowy stworzony z miękkiej plecionki, który dzięki zastosowaniu pozycjonera na haku skutecznie obraca haczyk w dolną wargę ryby, zaraz po zassaniu przynęty. To przekłada się na zwiększenie skuteczności zaciętych brań
Opakowanie 2 szt
Rozmiar 6
Długość 23 cm/25 Lbs
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Uniwersalny przypon karpiowy stworzony z miękkiej plecionki, który dzięki zastosowaniu pozycjonera na haku skutecznie obraca haczyk w dolną wargę ryby, zaraz po zassaniu przynęty. To przekłada się na zwiększenie skuteczności zaciętych brań
Opakowanie 2 szt
Rozmiar 6
Długość 23 cm/25 Lbs
Uniwersalny przypon karpiowy stworzony z miękkiej plecionki, który dzięki zastosowaniu pozycjonera na haku skutecznie obraca haczyk w dolną wargę ryby, zaraz po zassaniu przynęty. To przekłada się na zwiększenie skuteczności zaciętych brań.
Długość 23 cm/25 Lbs
Rozmiar 4
Opakowanie 2 szt
Uniwersalny przypon karpiowy stworzony z miękkiej plecionki, który dzięki zastosowaniu pozycjonera na haku skutecznie obraca haczyk w dolną wargę ryby, zaraz po zassaniu przynęty. To przekłada się na zwiększenie skuteczności zaciętych brań
Długość 23 cm/15 Lbs
Opakowanie 2 szt
Rozmiar 8
Uniwersalny przypon karpiowy stworzony z miękkiej plecionki, który dzięki zastosowaniu pozycjonera na haku skutecznie obraca haczyk w dolną wargę ryby, zaraz po zassaniu przynęty. To przekłada się na zwiększenie skuteczności zaciętych brań
Rozmiar 2
Opakowanie 2 szt
Długość 23 cm /25 Lbs
Gotowe zestawy Ronnie Rig do połowu na kulki pływające. Najwyższej jakości haczyk BKK zamocowany na krętliku z szybkozłączką zasłoniętym rurką termokurczliwą. Przynętę mocujemy do poruszającego się na trzonku mini krętlika.
ZFISH Składane Wiadro wielofunkcyjne 10L to poręczne i praktyczne wiadro, wykonane z wodoodpornego materiału EVA o minimalnych wymiarach transportowych oraz sznurka do łatwego napełniania w trudnym terenie, wysokim brzegu lub z łodzi.
Niezbędny do wielu zastosowań przy tworzeniu przyponów. Łatwe do ukształtowania podczas gotowania na parze nad wrzącym czajnikiem, termokurczliwe rurki RM-Tec zmniejszają się do jednej trzeciej jego oryginalnego rozmiaru, aby uzyskać możliwie najmniej widoczną prezentację.
Dostępne w średnicach 1,6 mm / 2,4 mm / 3,6 mm w kolorach Weed Green, Organic Brown i Silt Black.
Ilość w paczce : 10
Krętlik z pierścieniem doskonale współpracuje z klipsami, koralikami oraz łącznikami Multi Clip. Można go również wykorzystać w zestawach helikopterowych, chod rigach.
Zaciągacz do węzłów to przyrząd obowiązkowy, który w swojej skrzynce powinien mieć każdy wędkarz. Za pomocą zaciskacza węzły w naszym zestawie będą książkowo zaciśnięte, dzięki czemu rozplątanie zestawu podczas holu ryby staje się praktycznie niemożliwe.
Haki, które z powodzeniem możecie stosować na najbardziej wymagających łowiskach. Niesamowicie ostre, wykonane z japońskiej stali, która da wam spokój podczas holu ryby życia. Dostępne w czterech wariantach, dzięki czemu jesteście w stanie skonstruować każdy rodzaj przyponu.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Zestaw dotyczy 15kg corn cruncha, płacisz za 10kg, otrzymujesz 15kg!!
Specjalistyczne stopery stworzone do obciążenia przyponów, posiadają w swoim składzie wolfram. Stopery pozwalają na idealne dociążenie naszego przyponu, dzięki czemu idealnie układa się na dnie i przylega do niego.
Wielkość: L
Ilość: 9szt
Podwójne specjalistyczne kuleje zaciskowe. Najczęściej stosowane w sztywnych przyponach z zastosowaniem Fluorocarbonu, grubych żyłek a nawet plecionek w otulinie. Z wykorzystaniem tulejek zaciskowych w szybkim czasie stworzysz wytrzymały przypon i w dodatku bez żadnego wiązania.
Jedna z najpopularniejszych pozycji wśród Systemu Select od Wychwood'a! Świetny organizer do przechowywania wszelkiego rodzaju potrzebnych akcesorii czy materiałów PVA.
Materiał - 600D
Wymiary - 12x30x19cm
Specjalistyczny ciężarek został zaprojektowany po to, aby dowiedzieć się jak najwięcej o charakterystyce dna.Dzięki swojemu kształtowi, pozwala na dalekie rzuty z markerem.
Igła do kulek to bardzo poręczne narzędzie do przebijania kulek proteinowych pod hakiem. Na jednym końcu znajduje się mini zadzior, który gwarantuje, że przynęta nie spadnie, a na drugim końcu znajduje się silikonowe kółko do nawlekania na haczyk. Igła jest bardzo wytrzymała i można ją używać wielokrotnie.
Bardzo przydatne etui dzięki któremu łatwo utrzymać porządek w swoich akcesoriach.
Posiada przegrodę z dwoma tablicami z pineskami na przypony oraz trzy mniejsze przegródki z czterema solidnymi pudełeczkami na haczyki i krętliki.
Wymiar: 34cm x 21cm x 8cm
BAIT SPREADER to najnowszy produkt firmy Berns Baitboats. Specjalnie opracowany dla łodzi zanętowych Xplore, ale nadaje się również do łodzi innych marek.
Meccanica Vadese jest Włoską firmą z ponad 30 letnimi korzeniami, słynącą z niezrównanej precyzji wykonania.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologi obróbki metali, oraz użyciu najwyższej jakości anodowanego aluminium statyw Nick Revolution nie ma sobie równych.
Cechy produktu:
Kulki zanętowe to mieszanka kulek, bogata w mączki zbożowe, liquidy i aminokwasy. Świetna kulka zanętowa, jak i na włos. Aukcja dotyczy kulek KUKURYDZA ANANAS 5KG + KUKURYDZA ORZECH TYGRYSI 5KG 20mm + KULKI HACZYKOWE 20MM GRATIS. Kulki szybkopracujące: w ciepłej wodzie max do 10h.
PROMOCJA TRWA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10