- Carp Produkty
- WYPRZEDAŻE!!!
- Akcesoria karpiowe
- Haczyki karpiowe
- Plecionki Przyponowe|Fluorocarbon
- Żyłki|Plecionki
- Materiały końcowe|leadcory
- Ciężarki|koszyczki
- Materiały PVA
- Sprzęt do Nęcenia
- Latarki|Oświetlenie
- Wędki
- Kołowrotki
- Sygnalizatory
- Torby|bagaże|pokrowce
- Łóżka|krzesła|biwak
- Wagi
- Podbieraki
- Markery
- Rod-pody|podpórki
- Carp Care
- Łódki zdalniesterowane
- Ubrania
- Sprzęt do produkcji kulek
- Advance Fishing
- Gadżety/Naklejki
- Bony upominkowe|prezentowe
- Bezpieczeństwo
- Przeciw insektom
- Namioty|narzuty
- Echosondy
- Pontony
- WYPRZEDAŻE!!!
- Feeder|Match
- Przynęty|Zanęty
- Ubrania
- Spinning
- Sum
- Wędkarstwo morskie
- ZESTAWY PROMOCYJNE
- ŁODZIE
- Informacje
- Zawody Karpiowe
- Genesis Carp
- Blog
- YouTube
GARMIN STRIKER PLUS 7SV PLUS ECHOSONDA Z GT52
Indeks: 010-01874-01
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Echosondy wędkarskie STRIKER™ Plus to niezawodny pomocnik w wędkowaniu, który jest przystosowany do pracy w każdym środowisku. Jasny, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz zapewnia wyraźny podgląd tego, co dzieje się pod łodzią, nawet w najjaśniejsze dni. Wyświetlane przez echosondę szerokie obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal ...
Wybrane dla Ciebie
Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą struktury, obiekty i ryby. Po sparowaniu z tradycyjną echosondą Garmin CHIRP przekaźnik ten zapewnia wyraźne rozróżnianie celów, co ułatwia złowienie zdobyczy.
- Moc transmisji 300 W (RMS)
- Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna)
- Rejestrowanie i wykres temperatury wody
- Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu
- Ultrascroll™ (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi)
- Fish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je)
- Technologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów)
- Regulowania linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych)
- A-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika)
- W zestawie czujnik temperatury wody
- Wbudowany GPS
- Oznaczanie punktów trasy
- Kurs nad dnem (KDd)
- Pobór prądu (12 V): 0.40 A

Echosondy wędkarskie STRIKER™ Plus to niezawodny pomocnik w wędkowaniu, który jest przystosowany do pracy w każdym środowisku. Jasny, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz zapewnia wyraźny podgląd tego, co dzieje się pod łodzią, nawet w najjaśniejsze dni. Wyświetlane przez echosondę szerokie obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością.
Powiązane Produkty
Zaawansowana nawigacja w najlepszej odsłonie! Urządzenia wielofunkcyjne z tej serii posiadają ekrany dotykowe o przekątnej 7,9 oraz 12 cali i bez najmniejszego problemu mogą zostać kompatybilne z innymi urządzeniami Garmin zamontowanymi na Twojej jednostce. Dzięki zintegrowanemu systemowi masz zawsze pełną kontrolę za sterem.
Korzystaj z zaawansowanego kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego, jakim jest urządzenie wielofunkcyjne GPSMAP 1022xsv z 10" lub 1222xsv z 12" ekranem i przyciskami. Urządzenia obsługują sonary Garmin: CHIRP, CHIRP ClearVu oraz CHIRP SideVu.
Korzystaj z zaawansowanego kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego, jakim jest urządzenie wielofunkcyjne GPSMAP 1022xsv z 10" lub 1222xsv z 12" ekranem i przyciskami. Urządzenia obsługują sonary Garmin: CHIRP, CHIRP ClearVu oraz CHIRP SideVu.
Echosondy wędkarskie STRIKER™ Plus to niezawodny pomocnik w wędkowaniu, który jest przystosowany do pracy w każdym środowisku. Jasny, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz zapewnia wyraźny podgląd tego, co dzieje się pod łodzią, nawet w najjaśniejsze dni. Wyświetlane przez echosondę szerokie obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Szeroka oferta pokrowców na wędki, uszytych z doskonałej jakości, wzmocnionego i impregnowanego materiału. Dostępne w różnych długościach i ilościach komór. Pozwalają bezpiecznie i wygodnie transportować wędziska, niezbędne na wędkarskiej wyprawie.
Podwójne specjalistyczne kuleje zaciskowe. Najczęściej stosowane w sztywnych przyponach z zastosowaniem Fluorocarbonu, grubych żyłek a nawet plecionek w otulinie. Z wykorzystaniem tulejek zaciskowych w szybkim czasie stworzysz wytrzymały przypon i w dodatku bez żadnego wiązania.
Wędkarska waga analogowa o wytrzymałości do 22 kilogramów. Posiada wygodny uchwyt pozwalający zważyć naszą zdobycz. Ma wyciąganą 100 centymetrową miarkę.
Elektroniczna waga, pozwalająca zważyć swój okaz lub cały połów. Posiada funkcę tarowania, zmianę jednostek i limit do 50kg.
Bardzo miękka, mocna i szybko tonąca plecionka. Ma kolor zielony, idealna do używania wśród podwodnej roślinności.
Przelotowy ciężarek powlekany typu grippon, który doskonale trzyma się podłoża nawet przy łowieniu na górkach lub spadach. Maskowanie ciężarka zostało tak zaprojektowane by sprawdzało się w każdych warunkach! Idealnie maskuje się na większości rodzajów dna, od piasku, mułu, glinę po wszelkiego rodzaju namułek.
Unikalny ochraniacz na palec zarówno dla lewo jak i praworęcznych wędkarzy • Miękki materiał jest bardziej czuły niż tradycyjne ochraniacze ze skóry, co sprawdza się podczas rzutów . Szybkoschnący materiał
Tribal TX7 to nowa, potężna seria wędzisk Tribal, stworzona by łowić na największych zbiornikach i walczyć z zamieszkującymi je dzikimi karpiami. Blank wykonany z carbonu HPC250 wzmocniony dodatkowo włóknem Biofibre jest niesamowicie mocny.
Oryginalna koncepcja Blow Back Rig Kevina Nasha z metalowym pierścieniem poruszającym się po haczyku Fang X zapewniająca agresywne zacięcie nawet najostrożniejszych karpi.
Przelotowy ciężarek powlekany typu grippon, który doskonale trzyma się podłoża nawet przy łowieniu na górkach lub spadach. Maskowanie ciężarka zostało tak zaprojektowane by sprawdzało się w każdych warunkach! Idealnie maskuje się na większości rodzajów dna, od piasku, mułu, glinę po wszelkiego rodzaju namułek.
Uniwersalny przypon karpiowy stworzony z miękkiej plecionki, który dzięki zastosowaniu pozycjonera na haku skutecznie obraca haczyk w dolną wargę ryby, zaraz po zassaniu przynęty. To przekłada się na zwiększenie skuteczności zaciętych brań.
Opakowanie 2 szt
Długość 23 cm/15 Lbs
Rozmiar 8
Najczęściej stosowana do mocowania przynęt pływających w zestawach typu D-rig i Chod Rig. Stosując wkrętkę do przynęt, nie potrzebujemy stoperów do przynęt, ponieważ gwint bardzo dobrze trzyma naszą przynętę, zapewniając doskonałą przyczepność.
Ridge Monkey- RM-Tec Quick Change Inline Swivel size 8
Do użytku w systemie "Drop Off" : zawiera okrągły pierścień profilowy i unikalne wypoziomowane ramię do szybkiej zmiany na tym samym obrotowym oczku. Pasuje do większości systemów. Okrągły pierścień profilowany z wykończeniem antyodblaskowym 8 w opakowaniu.
Ilość w paczce : 20
Materiał przyponowy w otulinie składający się z pływającego rdzenia i silikonowej powłoki. Materiał miękki i elastyczny, brązowy kolor sprawia, że jest praktycznie niewidoczny na brązowym dnie.
Popularny w wędkarskie karpiowym krętlik z kółkiem w standardowym rozmiarze 11, pasującym do bezpiecznych klipsów. Niezbędny przy produkcji zarówno przyponów jak i zestawów końcowych podczas połowu karpi czy amurów. Wykończony czarnym, matowym kolorem.
Gładka, miękka i wytrzymała na węzłach, tonąca żyłka w kolorze cytryny.
- Nowości
- Promocje
- Bestsellery
- Polecane
W promocji kup jedną wędkę AP Feeder Max 3m - 75gr a dostaniesz AP Reel Max 40 (ze szpulą jałową) i żyłkę GRATIS !! Idealny feeder dla początkujących wykonany z wysokiej jakości laminatu, który zaskoczy nawet doświadczonego wędkarza. Neoprenowy uchwyt i metalowe mocowanie kołowrotka.
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
- Mikrozadziory
- Duże oczka
- Specialistyczne i wszechstronne haczyki
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10
Popularne Tagi:
- MIKADO
- genesis carp
- FEEDER
- PELLET
- METHOD FEEDER
- carp
- LINE
- SPINNING
- ŻYŁKA
- nash
- delphin
- hook
- HAKI
- ROD
- spławik
- METHOD
- pelet wedkarski
- genesis
- fox
- przypon
- haczyki
- kulki
- JAXON
- WĘDKA
- zanęta
- float
- CARP EXPERT
- przynęta
- hak
- koszyk
- kołowrotek
- katran
- lorpio
- plecionka
- korda
- karpiowy
- haczyk
- karp
- zfish
- pelet 2mm 4mm