• Nowy
  • Nowy

STARFISH ZANĘTA XXL 3KG UNIVERSAL

Indeks: Z156

22,99 zł
Brutto

Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!

Tych zanęt, większości wędkarzy, nie trzeba przedstawiać. To jeden z naszych HITów na rynku. Od wielu lat receptura tych zanęt jest powtarzalna i niezmiennie skuteczna, co potwierdza jej rosnąca popularność

Ilość

Dodaj do listy życzeń

Utwórz konto i dołącz do naszego programu rabatowego. Wydaj conajmniej 2 000,00 zł i uzyskaj 5.00% obniżki cen.

Jest to kompozycja starannie dobranych składników oraz aromatów, zamknięta w dużym, ekonomicznym opakowaniu. Jest to zestaw idealny dla każdego, kto dłużej lubi posiedzieć nad wodą. Te zanęty skomponowaliśmy z myślą o wędkarzach, chcących skutecznie łowić wybrane przez siebie gatunki ryb. Szeroka gama wariantów, daje możliwość dostosowania mieszanki indywidualnie do wymagań łowiska oraz ryb w nim bytujących. Zanęty te można wzbogacić gotowymi ziarnami i mieszankami ziaren z serii Seeds StarFish.

Z156
3 Przedmioty

Powiązane Produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Polecane
Cena podstawowa 200,00 zł Cena 150,00 zł

Multi pellet, to kombinacja pelletów o kilku smakach o średnicach od 4 do 22mm. W mieszance znajdują się zarówno nuty owocowe, jak i rybne. Mieszanka skomponowana  jest tak, że pellety rozpuszczają się w różnym czasie od 40 minut do 6 godzin. To świetny produkt do nęcenia punktowego: do PVA, jak i do methody.

Cena 35,00 zł

Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać: