- Obniżka
- Obniżka
Indeks: 80306045
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Specjalny organizer na przypony wędkarskie, dedykowany do feedera. W specjalnej tubie znajduje się 10 szpul o średnicy 4,5cm, to rozwiązanie wpływa na jakość łowienia, nasze przypony możemy posegregować wg. własnego uznania i szybko wymienić, gdy tego potrzebujemy.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Specjalny organizer na przypony wędkarskie, dedykowany do feedera. W specjalnej tubie znajduje się 10 szpul o średnicy 4,5cm, to rozwiązanie wpływa na jakość łowienia, nasze przypony możemy posegregować wg. własnego uznania i szybko wymienić, gdy tego potrzebujemy.
Ośmiosplotowa, tonąca plecionka do połowu metoda karpiową i feederową. Niezwykle miękka i wytrzymała.
Łączniki pomiędzy żyłką główną a przyponem służący jednocześnie za stoper amortyzujący uderzenie koszyka o węzeł. Prosty w obsłudze i całkowicie niezawodny. Możę być stosowany zarówno na wodzie stojącej jak i pływającej. Występuje w dwóch rozmiarach: standard oraz large.
Doskonałej jakości, gotowe przypony do popularnego Method Feeder'a. Dostępne w wielu wersjach z włosem i gumką do pelletu oraz z hakami z zadziorem i bez zadziora.
Długość przyponów - 10cm
Model haka - Barbed
Rozmiar haka - 12
Na plecionce - 0,12mm
Wersja z IGŁĄ, wersja idealna do przynęt pop-up
Ilość w paczce - 8szt.
Kosz do podbieraka Dual Rubber firmy Lorpio: - wykonany z gumowanej siatki przeznaczony do łowienia silnych ryb jak karpie , liny itp. - nie chłonie wody i zapachów, - mocna rama kosza oraz ozdobna taśma z dwóch stron, - siatka bok oczko 10x10mm , dno 2x2 mm.
Zaczep do kulek, który pozwala na zamontowanie kulki bez konieczności wiązania włosa .Gumka przechodzi przez kulkę czy pellet, a jej specjalnym oczkiem zahaczamy bezpośrednio o hak.
Proce mają specjalnie zaprojektowane zaczepy do gum, które obracają się, dzięki czemu efekt plątania jest zredukowany do minimum. Rękojeść procy jest ergonomiczna i idealnie pasuje do ręki. Proce REVOLUTION nadają się do strzelania luźną zanętą (białe robaki, konopie, castery itp.)
Komplet - przelotka, dioda i bateria - do zamontowania na szczytówce feedera. Idealnie zastąpi tradycyjny świetlik podczas nocnych połowów.
Przelotka: 2,0x6mm
Wysokiej jakości koszyczek zanętowy. Wymiary ok: 33x20 mm
Seria klasycznych spławików montowanych na stałe przy pomocy silikonowych lub igielitowych koszulek. Różnorodność kształtów oraz szeroka rozpiętość gramatur pozwolą dobrać właściwy model do każdych warunków pogodowych, rodzaju łowiska oraz metody.
Koszyczka Aperio nie musimy już przedstawiać. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom stał się on jednym z najpopularniejszych koszyczków na rynku. Zasługą tego sukcesu było nieszablonowe myślenie podczas jego projektowania.
Haczyki z oczkiem pokryte szarą matową powłoką. Mocny krótki trzonek zakończony oczkiem. Zagięty grot z Microzadziorem. 10 sztuk w opakowaniu
Ciężarek Bison Fishing Slow Feeder Bomb 10g to polskiej marki ciężarek z możliwością szybkiej wymiany obciążenia. Służy do połowu metodą na tzw. bombkę. Wymienny trzpień umożliwia zmianę obciążenia bez potrzeby demontowania zestawu. Wystarczy wyciągnąć plastikowy kołek z ciężarka, zdjąć go z żyłki i założyć inną wagę w zależności czy chcemy dalej zarzucać lub też uzyskać szybszy opad. Bombka w komplecie posiada krętlik montowany na wcisk lecz istnieje możliwość łowienia przelotowego za pomocą szybkozłączek dostępnych na rynku wędkarskim.
Bardzo precyzyjne wykonanie - mocno spasowane elementy
Umożliwiają wymianę samego obciążenia bez konieczności demontażu zestawu
Waga: 15g
Długość z kołkiem: 65mm
Długość ciężarka: 16mm
Wymiary: 18x18x10.5cm
W KOMPLECIE MISKA Z ZAPINANĄ NA ZAMEK TORBĄ DO NAMACZANIA PELLETU
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 8
Ilość (szt/op): 10
Seria haczyków z przyponami do methody marki Guru. Haczyki występują w trzech wersjach: Speed stops - zakończone stoperem przekładanym przez przynętę; Bait Bands - zakończone gumką zakładaną na przynętę oraz Bayonets - zakończone wkrętem do przynęt.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10