- Obniżka
- Obniżka
Indeks: 46600016
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Delikatny haczyk do zbrojenia przynęt zwierzęcych.
Małe rozmiary idealnie nadają się do kanapki ochotki z pinką, jak również samej pinki.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Delikatny haczyk do zbrojenia przynęt zwierzęcych.
Małe rozmiary idealnie nadają się do kanapki ochotki z pinką, jak również samej pinki.
Większymi rozmiarami uzbroimy dwie pinki, a największe mogą służyć do bardzo szybkiego łowienia na jednego, lub dwa białe robaki.
Spławik przeznaczony do łowienia karpi na odległościówkę. Nie posiada wstępnego obciążenia. Korpus wykonany z poliuretanu, natomiast antena z przezroczystej rurki multicolor umożliwiająca różne stopnie wyważenia przy perfekcyjnej widoczności. Średnica anteny 2,5mm.
Spławik przeznaczony do łowienia karpi na odległościówkę. Posiada wstępne obciążenie 2,50g. Korpus wykonany z poliuretanu, natomiast antena z włókna szklanego. Jego bardzo długa antena nadaje mu rewelacyjną czułość.
Naklejki na antenki firmy Cralusso to rewelacyjne rozwiązanie, gdy potrzebujemy dostosować nasz spławik do panujących aktualnie warunków pogodowych. Wystarczy przykleić naklejkę na koniec anteny i gotowe!
Nowy spławik, którego korpus wykonany jest z pianki poliuretanowej, a antenka z plastikowej rurki. Większość obciążenia wbudowana jest w korpus spławika. Istnieje możliwość regulacji tego dociążenia za pomocą metalowych podkładek oraz za pomocą zmiany wzajemnego położenia antenki oraz korpusu.
Doskonałej jakości, gotowe przypony do popularnego Method Feeder'a. Dostępne w wielu wersjach z włosem i gumką do pelletu oraz z hakami z zadziorem i bez zadziora. Zawiązane na najwyższej klasy żyłce, z super ostrymi, kutymi hakami.
Długość przyponów - 10cm
Model haka - Barbed
Rozmiar haka - 4
Grubość żyłki - 0,28mm
Wersja: PUSH STOP
Ilość w paczce - 8szt.
Bezzadziorowe haki MF13 zawiązane na przyponach do techniki Method Feeder. Często wymagane na łowiskach komercyjnych. Wykończone najwyższej klasy żyłką, gumką do montażu przynęty oraz piekielnie ostrym, bezzadziorowym hakiem MF13.
Delikatne haczyki z łopatką prze znaczone do połowu na przynęty pochodzenia roślinnego.
Opakowanie 10 szt
Rozmiar 10
Doskonałej jakości, gotowe przypony do popularnego Method Feeder'a. Dostępne w wielu wersjach z włosem i gumką do pelletu oraz z hakami z zadziorem i bez zadziora.
Długość przyponów - 10cm
Model haka - Barbed
Rozmiar haka - 10
Grubość żyłki - 0,23mm
Wersja z IGŁĄ, wersja idealna do przynęt pop-up
Ilość w paczce - 8szt.
Haczyk z oczkiem wykonany z mocnej stali węglowej. Średniej długości kuty trzonek,chemicznie ostrzony i bardzo mocny.
Rozmiar: 16
Opakowanie: 10 sztuk
Gotowy przypon wykonany z najwyższej jakości materiałów zawiązany zgodnie z precyzyjną specyfikacją, zakończony gumką, aby stworzyć przypony odpowiednie dla wszystkich wędkarzy
Bezzadziorowe haki MF13 zawiązane na przyponach do techniki Method Feeder. Często wymagane na łowiskach komercyjnych. Wykończone najwyższej klasy plecionką, igłą do montażu przynęty oraz piekielnie ostrym, bezzadziorowym hakiem MF13.
Podstawowy haczyk do połowu z koszyczkiem zanętowym na mniejsze przynęty jak biały robak czy dżdżownica.
Mocne haczyki z bardzo szerokim łukiem kolankowym. Teflonowe pokrycie oraz brak zadziora gwarantują możliwie najlepsze zacięcie ryby.
Podstawowy haczyk do połowu z koszyczkiem zanętowym na mniejsze przynęty jak biały robak czy dżdżownica.
Doskonałej jakości, gotowe przypony do popularnego Method Feeder'a. Dostępne w wielu wersjach z włosem i gumką do pelletu oraz z hakami z zadziorem i bez zadziora. Zawiązane na najwyższej klasy żyłce, z super ostrymi, kutymi hakami.
Długość przyponów - 10cm
Model haka - Barbed
Rozmiar haka - 10
Grubość żyłki - 0,25mm
Wersja z PUSH STOP
Ilość w paczce - 10szt.
sensual to nowoczesna seria haczyków wytworzonych z najwyższej jakości, uszlachetnionej stali węglowej. Dzięki zastosowaniu dwóch technologii ostrzenia: mechanicznej oraz chemicznej oraz ciągłej kontroli jakości ostrza podczas ostrzenia uzyskuje się idealną powtarzalność wykonania haczyka. Wszystkie haczyki są zabezpieczone przed korozją.
Opakowanie 10 szt
Rozmiar 14
Seria haczyków z przyponami do methody marki Guru. Haczyki występują w trzech wersjach: Speed stops - zakończone stoperem przekładanym przez przynętę; Bait Bands - zakończone gumką zakładaną na przynętę oraz Bayonets - zakończone wkrętem do przynęt.
Typowy, kuty haczyk z łopatką przeznaczony do połowu karpi na miękkie przynęty roślinne.
Opakowanie 10 szt
Rozmiar 8
Cienkie leszczowe haki zawiązane na 50cm przyponach. Bardzo ostre.
W opakowaniu 10 przyponów.
Wyjątkowo mocny, kuty haczyk przeznaczony do połowu największych ryb karpiowatych. Przedłużone, zakrzywione do środka ostrze typu „delta” gwarantuje pewne zacięcie i dużą chwytliwość. Zadzior haczyka został zmniejszony, dzięki czemu wyjęcie go z pyszczka złowionej ryby stało się o wiele łatwiejsze.
Opakowanie 10 szt
Rozmiar 10
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10