NASH CITRUZ POPUP WHITE 12MM

Indeks: B2149

29,99 zł
Brutto

Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!

Seria kulek pływających Citruz® jest rezultatem długotrwałych testów których celem było wyłonienie możliwie najlepszej kombinacji atraktorów.

Ilość

Dodaj do listy życzeń

Utwórz konto i dołącz do naszego programu rabatowego. Wydaj conajmniej 2 000,00 zł i uzyskaj 5.00% obniżki cen.

Tysiące godzin poświęconych na obserwacji reakcji doświadczonych karpi na rozmaite substancje i ich stężenia pozwoliły na stworzenie przynęty która działa niemal zawsze.

Wyjątkowy zapach Citruz pochodzi z mieszanki owocowych estrów olejków i innych wzmacniaczy w tym dodatku Talin. To kulka która działa w wodzie o każdej temperaturze i jest z łatwością odszukiwana przez karpie. Citruz w krótkim czasie stał się zapachem bez którego wielu wyśmienitych wędkarzy nie wyobraża sobie wypadu nad wodę.

Bazą kulek jest mix Nash Airball który gwarantuje doskonałą pływalność niezbędną przy przyponach typu chod rig Gyro Rig i innych sztywnych zestawach. Pop upy można z łatwością nabić na igłę. Dostępne kolory: różowy i biały.

W każdym słoiku znajduje się 3-mililitrowy dopalacz Citruz Booster Spray którym można dodatkowo wzmocnić przynętę.

B2149
4 Przedmioty

Powiązane Produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Polecane
Cena podstawowa 2 024,99 zł Cena 1 721,24 zł

 Konstrukcjanamiotu jest bardzo mocna i niezwykle solidna żeby znieść najgorsze warunki pogodowe. Ma wodoodporną, hydrostatyczną górę, która skutecznie zatrzyma deszcz. Namiot wraz z przedsionkiem tworzą jedną całość, a przedsionek jest dodatkową okrytą przestrzenią do przechowywania rzeczy. 

Wysokość: 165 cm

Szerokość: 330 cm 

Waga: 11.8 kg

Głębokość 340+80 cm 

Cena 25,00 zł

Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać: