BERNS BAITBOAT GNSS ZESTAW Z AUTOPILOTEM

Indeks: GNSS

3 159,99 zł
Brutto

Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!

Berns GNSS V2 - najnowszy i najbardziej zaawansowany zestaw autopilota do łodzi Berns Bait. 

Ilość
Towar dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania 8 tygodni.

Dodaj do listy życzeń

Utwórz konto i dołącz do naszego programu rabatowego. Wydaj conajmniej 2 000,00 zł i uzyskaj 5.00% obniżki cen.

Jest to najdokładniejszy system autopilota łodzi zanętowych dostępny na rynku.

Zestaw autopilota Berns GNSS V2 działa w połączeniu z tabletami z systemem Android.

Zestaw autopilota Berns GNSS V2 działa w 2 różnych aplikacjach:

- Aplikacja Tower (bezpłatna)

- Aplikacja autopilota Baitboat (dostępna w 2 różnych subskrypcjach)

Aplikacja autopilota Baitboat została opracowana we współpracy z Berns Baitboats. Działanie tej aplikacji odbywa się za pomocą „dotknij i idź”. Dzięki temu aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu.

Wiele zalet aplikacji autopilota Baitboat w porównaniu z aplikacją Tower:

-Dotknij i idź > bardzo prosta obsługa

-Mapy Google z trybem nocnym i widokiem satelitarnym

-Mapy w widoku 3D

-Automatycznie połącz się z łódką Xplore

-Łatwo twórz waypointy i zapisuj spoty

-Możliwy podzielony ekran z echosondą (od androida 9)

-10 języków

-Mapy offline (w budowie)

-Możliwe połączenie Bluetooth

-Łatwe do pobrania ze Sklepu Play.

Aplikacja autopilota przynęty jest dostępna w 2 różnych abonamentach.Subskrypcja dla początkujących za 9,99 € rocznie i subskrypcja dla zaawansowanych za 19,99 rocznie. Subskrypcję można wypróbować bezpłatnie przez 7 dni .

Największe różnice między tymi dwoma planami to:

-Zaawansowana subskrypcja ma obsługę mowy

-Z subskrypcją dla początkujących możesz połączyć się przez USB, z subskrypcją zaawansowany możesz połączyć się przez USB i bluetooth (moduł radiowy musi być do tego wyposażony w bluetooth)

-Zaawansowana subskrypcja umożliwia korzystanie z map offline (w budowie)

Wyszukaj idealny punkt orientacyjny za pomocą echosondy i łatwo zapisz ten punkt w tablecie. Po załadowaniu zapisanego punktu nawigacyjnego ręcznie robiona łódka Xplore płynie na miejsce w pełni automatycznie. Dzięki temu możesz bardzo dokładnie znaleźć swoją witrynę, nawet w ciemności i podczas mgły. Zestaw autopilota Berns GNSS V2 można włączyć za pomocą nadajnika ręcznego i tabletu. Dzięki zestawowi autopilota Berns GNSS V2 można załadować zarówno mapę normalną, jak i mapę satelitarną (Google Maps). Możliwe jest również przepłynięcie ręcznie robioną łódką Xplore do kilku punktów nawigacyjnych z rzędu (oczywiście).

W przeciwieństwie do innych systemów nawigacji GPS łodzi z przynętą, pracujemy z systemem GNSS. GNSS współpracuje z wieloma systemami satelitarnymi (GPS America, Galileo Europe, Glonass Russia, Beidou China). GNSS może odbierać do 3 razy więcej satelitów niż GPS. Dokładność systemu GNSS jest więc wielokrotnie wyższa niż systemów GPS. 

Łódka zanętowa Xplore MKII, w połączeniu z zestawem autopilota Berns GNSS V2, jest dostarczana z 10-kanałowym cyfrowym nadajnikiem FlySky FS-i6 X 2,4 Ghz lub 8-kanałowym nadajnikiem Futaba T6K 2,4 GHz T-FHSS. Oba zestawy nadajników pracują w nowoczesnym systemie S-BUS. Odbiornik jest połączony z modułem wyłącznie kablem 3-żyłowym (+/-/sygnał). Całe sterowanie łodzią z przynętą odbywa się za pośrednictwem modułu.

Zasięg: 200-300m

*Uwaga: działa tylko na urządzeniach z Androidem (minimum android 5).

Xplore boat
GNSS

Powiązane Produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Polecane
Cena podstawowa 5 231,99 zł Cena 5 075,03 zł

Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.

Cena podstawowa 35,00 zł Cena 33,95 zł

Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać: