- Carp Produkty
- OFERTA SPECJALNA
- Akcesoria karpiowe
- Haczyki karpiowe
- Plecionki Przyponowe|Fluorocarbon
- Żyłki|Plecionki
- Materiały końcowe|leadcory
- Ciężarki|koszyczki
- Materiały PVA
- Sprzęt do Nęcenia
- Latarki|Oświetlenie
- Wędki
- Kołowrotki
- Sygnalizatory
- Torby|bagaże|pokrowce
- Łóżka|krzesła|biwak
- Wagi
- Podbieraki
- Markery
- Rod-pody|podpórki
- Carp Care
- Łódki zdalniesterowane
- Ubrania
- Sprzęt do produkcji kulek
- Advance Fishing
- Gadżety/Naklejki
- Bony upominkowe|prezentowe
- Bezpieczeństwo
- Przeciw insektom
- Namioty|narzuty
- Echosondy
- Pontony
- OFERTA SPECJALNA
- Feeder|Match
- Przynęty|Zanęty
- Ubrania
- Spinning
- Sum
- Wędkarstwo morskie
- ZESTAWY PROMOCYJNE
- ŁODZIE
- Informacje
- Zawody Karpiowe
- Genesis Carp
- Blog
- YouTube
UNDERCARP ZESTAW LEADCORE Z MOCNYM KLIPSEM 45LB ZIELONY
Indeks: UC11
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Podstawowy zestaw karpiowy z mocnym bezpiecznym klipsem wykonany z leadcoru o grubości 45 lbs. Odcinek 100 cm zakończony z jednej strony pętlą której przywiązujemy naszą linkę główną, natomiast druga część leadcoru została zakończona krętlikiem do szybkiej wymiany.
Wybrane dla Ciebie
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Podstawowy zestaw karpiowy z mocnym bezpiecznym klipsem wykonany z leadcoru o grubości 45 lbs. Odcinek 100 cm zakończony z jednej strony pętlą której przywiązujemy naszą linkę główną, natomiast druga część leadcoru została zakończona krętlikiem do szybkiej wymiany.
Powiązane Produkty
Krętlik używany podczas przygotowania zestawu do badania głębokości dna. Pozwala na skuteczne tworzenie zestawu z pływakiem Zig Rig.
W zestawach karpiowych znajdzie kilka zastosowań. Najczęściej jednak stosowany jest w zestawach przelotowych, helikopterowych, chod rid. Dodatkowo można go użyć podczas badania dna markerem, ponieważ duże oczko znacznie łatwiej będzie poruszało się po naszej lince głównej, co przełoży się na dokładne poznanie głębokości łowiska.
Został zaprojektowany do tworzenia zestawów helikopterowych oraz zestawów typu chod rig. Twarda guma, z której został wykonany koralik, dodatkowo chroni naszą linkę główną podczas brania i holu karpia.
Został zaprojektowany do tworzenia zestawów helikopterowych oraz zestawów typu chod rig. Twarda guma, z której został wykonany koralik, dodatkowo chroni naszą linkę główną podczas brania i holu karpia.
Najczęściej stosowana do mocowania przynęt pływających w zestawach typu D-rig i chod rig. Stosując wkrętkę do przynęt, nie potrzebujemy stoperów do przynęt, ponieważ gwint bardzo dobrze trzyma naszą przynętę, zapewniając doskonałą przyczepność. Długość wkrętki 27mm pozwoli na zamocowanie jednocześnie nawet dwóch kulek lub innych przynęt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
To specjalny materiał na przypony strzałowe w kolorze mono. Na szpuli znajduje się 5 sztuk, każda sztuka o długości 12 metrów.
Strzałówka z niewielką rozciągliwością dedykowana do zestawów rzutowych.
SHOCK LINE oparty jest na rdzeniu odpornym na ścieranie, dzięki temu jest o wiele bardziej odporny na ścieranie niż inne standardowe nylonowe linie.
Doskonale nadaje się do łowienia w wodzie pełnej małży, muszli, ostrych kamieni itp.
Karpiowa plecionka z ołowianym rdzeniem i odpornym na przetarcia „płaszczem” w kolorze kamuflażu. Ta plecionka o wytrzymałości na poziomie 45lb jest cięższa od zwykłych plecionek z ołowianym rdzeniem. Idealnie wtapia się z tłem, jest prawie niewidoczna. Często stosowana do produkcji zestawów końcowych. Kolor kamuflażu umożliwia naturalną prezentację przynęty.
Długość 5m
Wytrzymał. 45 'Lb
Niezwykle wytrzymała, tonąca strzałówka, idealnie okrągła w obwodzie, przeznaczona do łowienie w najtrudniejszych warunkach. Na szpuli 200m!!
To specjalny materiał na przypony strzałowe. Na szpuli znajduje się 5 sztuk, każda sztuka o długości 15 metrów. Karpiarz nie musi za każdym razem mierzyć metrów i odcinać kawałków "na oko".
Niezwykle wytrzymała, tonąca strzałówka, idealnie okrągła w obwodzie, przeznaczona do łowienie w najtrudniejszych warunkach. Na szpuli 80m!!
Komplet dwóch gotowych zestawów z bezpiecznym klipsem serii Basix. Wszystko czego potrzebujemy, by móc łowić to zamocowanie przyponu Basix Ready Tied Hair Rig, zabezpieczenie go koszulką Basix Anti Tangle Sleeve oraz założenie ciężarka na bezpieczny klips.
Territory Shock Leader to specjalistyczny materiał, który składa się z kilku powłok otoczonych molekularną siatką, całości dopełnia powłoka z fluorocarbonu. Wynik końcowy jest prosty, uzyskaliśmy bardzo wytrzymały materiał strzałowy, pełniący funkcje ochronną, nietracący na elastyczności.
Niezwykle elastyczny, spleciony materiał, idealny, gdy odporność na ścieranie jest czynnikiem decydującym. Może być używany jako klasyczny leadcore, zachowując elastyczność potrzebną do bezproblemowego przylegania do każdego dna. Idealny dla wód, w których korzystanie leadcore liderów jest zabronione. Może być również wykorzystany jako super-mocny materiał typu hooklink. Cętkowane wykończenie w niskim połysku.
Basix Lead Clip Action Pack to zestaw pięciu kompletów akcesoriów oraz rurki antysplątaniowej, który umożliwia stworzenie bardzo skutecznego zestawu końcowego z bezpiecznym klipsem - nie musisz już kupować każdego elementu osobno wydając przy tym fortunę.
“Mimicker”, to seria przeznaczona do połowu ryb w czystej wodzie. W czystej wodzie nawet dobry leadcore w dowolnym kolorze może odstraszyć ostrożne karpie.
Seria zestawów końcowych zbudowanych do bazie leadcora. Zaprojektowane i zbudowane w taki sposób, aby nie zawieść w najcięższych warunkach. Wszyscy wiemy że podczas holu bardzo dużych ryb najważniejszą rolę odgrywają właśnie zestawy końcowe i przypony.
Gotowy leadcore MIMICKER o długości 70cm, którego można od razu montować do naszego zestawu. W paczce 1szt. Kolor: weedy camo green
Seria zestawów końcowych zbudowanych do bazie leadcora. Zaprojektowane i zbudowane w taki sposób, aby nie zawieść w najcięższych warunkach. Wszyscy wiemy że podczas holu bardzo dużych ryb najważniejszą rolę odgrywają właśnie zestawy końcowe i przypony.
To specjalny materiał na przypony strzałowe. Na szpuli znajduje się 5 sztuk, każda sztuka o długości 15 metrów. Karpiarz nie musi za każdym razem mierzyć metrów i odcinać kawałków "na oko".
- Dostępny w kolorze Trans Khaki oraz nowym, udoskonalonym Camo
- Bardzo duża odporność na przetarcia
- Doskonały do łowienia w największych zaczepach
- Mała rozciągliwość i pamięć kształtu
- Nowości
- Promocje
- Bestsellery
- Polecane
Zestaw ziaren idealny na zasiadkę weekendową, w zestawie znajduje się : ORZECH GOTOWANY 6X1KG
Jednorazowy Bon Upominkowy na okaziciela o wartości 1000 zł do wykorzystania na zakupy. Ważność bonu: 2 miesiące od daty zakupu. Bon wysyłamy w formie fizycznej na wskazany adres w zamówieniu. Idealne rozwiązanie jako prezent dla bliskiej osoby, znajomego lub jako nagroda na zawody.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
- Mikrozadziory
- Duże oczka
- Specialistyczne i wszechstronne haczyki
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10
Popularne Tagi:
- MIKADO
- genesis carp
- FEEDER
- METHOD FEEDER
- PELLET
- carp
- nash
- delphin
- LINE
- hook
- HAKI
- spławik
- SPINNING
- ŻYŁKA
- pelet wedkarski
- fox
- genesis
- METHOD
- przypon
- haczyki
- JAXON
- WĘDKA
- float
- CARP EXPERT
- przynęta
- kulki
- zanęta
- hak
- katran
- koszyk
- lorpio
- plecionka
- korda
- karpiowy
- haczyk
- ROD
- zfish
- CIĘŻAREK
- KRĘTLIK
- pelet 2mm 4mm