- Carp Produkty
- OFERTA SPECJALNA
- Akcesoria karpiowe
- Haczyki karpiowe
- Plecionki Przyponowe|Fluorocarbon
- Żyłki|Plecionki
- Materiały końcowe|leadcory
- Ciężarki|koszyczki
- Materiały PVA
- Sprzęt do Nęcenia
- Latarki|Oświetlenie
- Wędki
- Kołowrotki
- Sygnalizatory
- Torby|bagaże|pokrowce
- Łóżka|krzesła|biwak
- Wagi
- Podbieraki
- Markery
- Rod-pody|podpórki
- Carp Care
- Łódki zdalniesterowane
- Ubrania
- Sprzęt do produkcji kulek
- Advance Fishing
- Gadżety/Naklejki
- Bony upominkowe|prezentowe
- Bezpieczeństwo
- Przeciw insektom
- Namioty|narzuty
- Echosondy
- Pontony
- OFERTA SPECJALNA
- Feeder|Match
- Przynęty|Zanęty
- Ubrania
- Spinning
- Sum
- Wędkarstwo morskie
- ZESTAWY PROMOCYJNE
- ŁODZIE
- Informacje
- Zawody Karpiowe
- Genesis Carp
- Blog
- YouTube
KATRAN TERMIT 25lb 20m
Indeks: 199110
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Tonąca plecionka przyponowa, przeznaczona do połowu w trudnych warunkach największych okazów karpi.
Wybrane dla Ciebie
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Tonąca plecionka przyponowa, przeznaczona do połowu w trudnych warunkach największych okazów karpi.
Powiązane Produkty
Miękka plecionka przyponowa, gęsty splot wykonany jest z dwóch włókien poliestrowych i Tualonu. Plecionka w kolorze czarno-zielonym.
Tonąca plecionka przyponowa, przeznaczona do połowu w trudnych warunkach największych okazów karpi.
Tonąca plecionka przyponowa, przeznaczona do połowu w trudnych warunkach największych okazów karpi.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Materiał przyponowy w otulinie składający się z pływającego rdzenia i silikonowej powłoki. Materiał miękki i elastyczny, brązowy kolor sprawia, że jest praktycznie niewidoczny na brązowym dnie.
Fluorocarbon firmy RidgeMonkey.
Specyfikacja:
- Praktycznie w 100% niewidoczny w wodzie
- Średnia elastyczność
- Bardzo dobrze układa się na dnie
- Nadaje się także do tworzenia niewidocznych w wodzie leaderów
Dostępne wytrzymałości: 15lb i 20lb
Dostępne kolorystyki: Clear
Pojemność szpulki: 20m
Materiał przyponowy o wyjątkowo niskiej pamięci kształtu do wiązania sztywnych przyponów karpiowych „stiff rig”. Cechuje się dużą łatwością wiązania, wykończony naturalnym odcieniem, który doskonale komponuje się z każdym tłem, coś, co jest najwyższym priorytetem Team Korda.
N-Trap Semi Stiff jest efektem prac i testów które trwały prawie trzy lata. Plecionka posiada otulinę którą łatwo usunąć ale nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, rdzeń wykonano z włókien Dynamea co zapewnia wyjątkową moc przy niskiej średnicy.Karpiowa plecionka przyponowa w matowe średnio sztywnej otulinie.
Bardzo miękka, niezwykle mocna, szybko tonąca plecionka przyponowa. Kolor czarno-zielony sprawia, że jest praktycznie niewidoczna na każdym rodzaju dna.
Bardzo mocna, szybko tonąca plecionka przyponowa. Jej ciemnozielony kolor sprawia, że jest praktycznie niewidoczna na dnie.
Specjalistyczny sztywny materiał stworzony do produkcji zestawów typu Chod Rig. Technologia Diffusion Camo w której został wykonany ten materiał zapewnia ogromną wytrzymałość na przetarcia. Bardzo sztywny materiał o niezwykle wysokiej pamięci materiału, dzięki czemu nie odkształca się podczas użytkowania.
Ultra Soft to miękka plecionka, która zapewnia naturalną prezentację przynęty w łowisku. Szybko tonie i świetnie przylega do dna. Jej kolor również nie jest przypadkowy, ponieważ idealnie kamufluje się na dnie. Włókna znajdujące się w plecionce za pomocą specjalnej techniki zostały tak splecione, aby stały się maksymalnie odporne na przetarcia. Idealnie nadaje się do tworzenia zestawów zarówno z tonącymi, jak i pływającymi kulkami.
Tonący materiał przyponowy w otulinie. Rdzeń wykonany jest z włókien kevlaru i tualonu.
Super Natural to miękka plecionka, która zapewnia naturalną prezentację przynęty w łowisku oraz maksymalny kamuflaż przyponu. Wolno tonie i świetnie przylega do dna. Jej kolor również nie jest przypadkowy, ponieważ idealnie kamufluje się na dnie.
Ośmiosplotowa, tonąca plecionka do połowu metoda karpiową i feederową. Niezwykle miękka i wytrzymała.
Bardzo szybko tonie i idealnie przylega do dna, dzięki czemu zapobiega ocieraniu się ostrożnych karpi o nasz końcowy odcinek zestawu. Ołowiany rdzeń, który znajduje się w środku leadcore’u, zapobiega przetarciu się żyłki podczas holu oraz chroni rybę przed uszkodzeniami. Matowa powłoka, która została zastosowana w oplocie leadcore’u, czyni go praktycznie niewidocznym na dnie łowiska.
Bardzo miękki oraz plastyczny materiał przyponowy powlekany miękką i łatwą do zdjęcia otuliną.Idealny do łowienia na mulistym dnie lub bardzo nierównym. Miękka otulina pozwala na naturalne opadanie oraz układanie się na dnie,zachowując bardzo dobre właściwości przeciw plątaniu się.
Kolor - ZIELONY
Wytrzymałość - 25lb
Długość - 20m
Plecionka przyponowa pływająca w kolorze zielonym dedykowana do połowu dzikich amurów w trudnych warunkach.
Najbardziej zaawansowany materiał w otulinie na rynku- szybko tonie, posiada łatwo usuwalną otulinę oraz niezwykle wytrzymały rdzeń z włókien kevlarowych. Dostępny w wersji sztywnej (stiff) oraz półsztywnej (semi-stiff), dla idealnej prezentacji nowoczesnych zestawów końcowych.
10 m na szpuli.
Wytrzymałość 20 Lb
Ultra Soft to miękka plecionka, która zapewnia naturalną prezentację przynęty w łowisku. Szybko tonie i świetnie przylega do dna. Jej kolor również nie jest przypadkowy, ponieważ idealnie kamufluje się na dnie. Włókna znajdujące się w plecionce za pomocą specjalnej techniki zostały tak splecione, aby stały się maksymalnie odporne na przetarcia. Idealnie nadaje się do tworzenia zestawów zarówno z tonącymi, jak i pływającymi kulkami.
- Nowości
- Promocje
- Bestsellery
- Polecane
Zestaw ziaren idealny na zasiadkę weekendową, w zestawie znajduje się : ORZECH GOTOWANY 6X1KG
Jednorazowy Bon Upominkowy na okaziciela o wartości 1000 zł do wykorzystania na zakupy. Ważność bonu: 2 miesiące od daty zakupu. Bon wysyłamy w formie fizycznej na wskazany adres w zamówieniu. Idealne rozwiązanie jako prezent dla bliskiej osoby, znajomego lub jako nagroda na zawody.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
- Mikrozadziory
- Duże oczka
- Specialistyczne i wszechstronne haczyki
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10
Popularne Tagi:
- MIKADO
- genesis carp
- FEEDER
- METHOD FEEDER
- PELLET
- carp
- nash
- delphin
- LINE
- hook
- HAKI
- spławik
- SPINNING
- ŻYŁKA
- pelet wedkarski
- fox
- genesis
- METHOD
- przypon
- haczyki
- JAXON
- WĘDKA
- float
- CARP EXPERT
- przynęta
- kulki
- zanęta
- hak
- katran
- koszyk
- lorpio
- plecionka
- korda
- karpiowy
- haczyk
- ROD
- zfish
- CIĘŻAREK
- KRĘTLIK
- pelet 2mm 4mm