- Obniżka
- Obniżka
Indeks: S4-008-5040
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Profesjonalny kosz do podbieraka wyposażony w pływaki z pianki i nylonową siatkę, nie przyjmującą zapachów. Niezwykle lekki i łatwy w manewrowaniu, polecany szczególnie zawodnikom.
Profesjonalny kosz do podbieraka wyposażony w pływaki z pianki i nylonową siatkę, nie przyjmującą zapachów. Niezwykle lekki i łatwy w manewrowaniu, polecany szczególnie zawodnikom.
Wymiary: 60 x 50 cm - 22"
Głębokość: ok. 35 cm
Rozmiar oczka: 1 cm
Rewolucyjny i najbardziej popularny kosz do podbieraka Preston Innovations. Tym razem w lateksowej czarnej siatce. Kosz zmieści każdego komercyjnego karpia.
Szersze oczka ułatwiają pobieranie i nadają mu wyjątkową wytrzymałość. Idealnie sprawdzi się na komercyjnych rybach.
Opatentowany przez NGT kosz do podbieraka z innowacyjnym systemem pływaków umieszczonych na ramionach.
Karpiowy podbierak marki Zfish wyposażony jest w siatkę w kolorze camou oraz solidne aluminiowe ramiona.
Bardzo dobrej klasy sztyce podbieraków, niezastąpione podczas połowów amatorskich i wyczynowych. Wyposażone w standardowy gwint, pasujący do wszystkich rodzajów koszy czy główek, oraz antypoślizgową rękojeść.
Znakomita gama niezwykle wytrzymałych sztyc podbieraka zaprojektowanych, aby sprostać wymaganiom komercyjnego łowienia. Uchwyty do podbieraków Monster X mają przyklejone i przypięte nici, dzięki czemu nie zawiodą Cię nawet podczas podbierania dużych ryb!
Kosz do podbieraka Dual Rubber firmy Lorpio: - wykonany z gumowanej siatki przeznaczony do łowienia silnych ryb jak karpie , liny itp. - nie chłonie wody i zapachów, - mocna rama kosza oraz ozdobna taśma z dwóch stron, - siatka bok oczko 10x10mm , dno 2x2 mm.
Popularny rodzaj siatki, który został zwieńczony metalowymi obręczami, które stanowią jej dodatkowe obciążenie, pozwalające na szybsze zatopienie siatki.
Wymiary 40/35
Długość 120 cm
Ultralekka, aluminiowa głowica podbieraka NGT z krzyżem wykonanym z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. To luksusowy wariant, który nigdy Cię nie zawiedzie.
Klasyczny, składany podbierak z trójkątnym koszem i mocną plastikową głowicą. Kompaktowy kosz o wymiarach 50x50cm z miękką siatką, czyni produkt bardzo uniwersalnym, a regulowana teleskopowo rękojeść pozwala bez problemu sięgnąć rybę podczas podbierania.
Kosz do podbieraka z ramą wykonaną z włókna węglowego dla większej wytrzymałości podczas podbierania ryb. Siatka wykonana z wysokiej jakości materiału.
Waży tylko 190 gramów!
Wymiary: 60 x 50 cm, głębokość: 40 cm,
Kosz do podbieraka firmy Lorpio wykonany z gumowanej siatki przeznaczony do łowienia silnych ryb jak karpie , liny itp. Siatka oczko 10mm. Wielkość 45x37 cm.
Ultra lekki podbierak teleskopowy, przeznaczony do podbierania większości gatunków ryb. Teleskopowy uchwyt z możliwością regulacji wydłużenia ramienia. Niezawodny nad wodą i bardzo praktyczny.
Rozmiar kosza : 60cm x 70cm
Długość całkowita : 2,5m
Składane podbieraki z teleskopowym uchwytem, metalowy blok łączący głowę z uchwytem. Szybkowysychająca, miękka siatka z oczkiem 12 mm.
Wykonane z blachy ciągnionej. Niezbędne przy przecieraniu, spulchnianiu zanęty oraz odsiewaniu z białych robaków i pinek np. trocin. Dzięki niemu zanęta będzie równomiernie napowietrzona oraz nawilżona, co ma istotny wpływ na jej pracę. Pasuje do kuwety RH-201
Wyczynowa siatka wędkarska wykonana z wysokiej jakości materiału, całkowicie bezpieczna dla ryb. Dzięki swojemu kształtowi nadaje się do płytszych akwenów.
Metalowa obręcz jest trwała i odporna na zniekształcenia.
Uniwersalny gwint.
Średnica oczek: 5mm
Długość: 200cm
Wymiary: 45x50cm
Siatka wędkarska to podstawowy i wymagany na każdym łowisku element wyposażenia wędkarza. W zależności od potrzeb możemy wybrać dłuższą lub krótszą wersję.
Długość: 0,90m - 4 obręcze
Średnica: 40cm
Możliwość związania u góry.
Popularne, ekonomiczne siatki do przetrzymywania złowionych ryb w wodzie. Zgodnie z nowym regulaminem amatorskiego połowu ryb, niezbędne wyposażenie każdego wędkarza.
Wymiary 35cm / 100 cm
Wykonane z blachy ciągnionej. Niezbędne przy przecieraniu, spulchnianiu zanęty oraz odsiewaniu z białych robaków i pinek np. trocin. Dzięki niemu zanęta będzie równomiernie napowietrzona oraz nawilżona, co ma istotny wpływ na jej pracę. Pasuje do kuwety RH-201
Popularny rodzaj siatki, który został zwieńczony metalowymi obręczami, które stanowią jej dodatkowe obciążenie, pozwalające na szybsze zatopienie siatki.
Wymiary 40/35 cm
Długość 200 cm
Znakomita gama niezwykle wytrzymałych sztyc podbieraka zaprojektowanych, aby sprostać wymaganiom komercyjnego łowienia. Uchwyty do podbieraków Monster X mają przyklejone i przypięte nici, dzięki czemu nie zawiodą Cię nawet podczas podbierania dużych ryb!
orpio Kosz do podbieraka Nylon Mesh 45x37cm. Wykonany z nylonowej siatki - żyłkowy. Nie chłonie wody i zapachów. Mocna rama kosza oraz ozdobna taśma z dwóch stron. Siatka bok oczko 6x6 mm koloru czarnego oraz dno 6x6 mm koloru czarnego.
W promocji kup jedną wędkę AP Feeder Max 3m - 75gr a dostaniesz AP Reel Max 40 (ze szpulą jałową) i żyłkę GRATIS !! Idealny feeder dla początkujących wykonany z wysokiej jakości laminatu, który zaskoczy nawet doświadczonego wędkarza. Neoprenowy uchwyt i metalowe mocowanie kołowrotka.
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10