- -7%
- Obecnie brak na stanie
- -7%
- Obecnie brak na stanie
Indeks: 64-25010
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 18,99 zł -2%
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Podpórka Butt Gripper jest niezwykle wszechstronna i może być używana w połączeniu z szeroką gamą dolników wędek.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Podpórka Butt Gripper jest niezwykle wszechstronna i może być używana w połączeniu z szeroką gamą dolników wędek.
Innowacyjny zatrzaskowy butt grip, który doskonale trzyma wędziska o cienkich i grubych blankach. Wyposażony w uniwersalny gwint pasujący do wszystkich podpórek i statywów.
Widełki do podpórki. Posiadają uniwersalny gwint. Fluorescencyjne.
Butt Grip z gwintem aluminiowym oraz z aluminiową nakrętką kontrującą. Butt grip posiada zaciskające się mocowanie / uchwyt wędki. Widoczne na zdjęciu czarne wstawki są wykonane z miękkiej gumy aby zapobiec porysowaniu blanku wędziska
Nasadka służy do podtrzymywania dolnika wędki. Wykonana z miękkiego materiału, nie uszkadza wędki. Umożliwia pewne ustawienie wędek z dolnikami wykonanymi zarówno z pianki jak i z korka. Solidnie utrzymuje wędkę nie powodując problemów podczas dynamicznego łowienia. Standardowy gwint.
Innowacyjny i po prostu genialny, ZFISH Feeder Butt Gripp jest niezwykle wszechstronny i może być używany w połączeniu z szeroką gamą wędzisk o różnych średnicach i materiałach rękojeści.
Feeder trap / uchwyt ZFISH Rotating EVA Quiver Rest o szerokości 28 cm to bardzo praktyczny i pomysłowo zaprojektowany feeder trap, który równie dobrze sprawdzi się podczas łowienia na spławiki.
Specjalistyczna, tylna podpórka do wędki. Wewnętrzne miękkie wypustkistabilizują i usztywniają dolnik, ale są na tyle elastyczne, że nie utrudniają dynamicznego operowania wędziskiem oraz zabezpieczają przed wyrwaniem w momencie silnego brania.
Podpórka feederowa wykonana z bardzo trwałej pianki, dobrze trzyma i zabezpiecza dolnik, podpórka z 6 żebrami i metalową ścianką. Gwint uniwersalny, pasuje do każdej metalowej podpórki.
Kolor: zielony , 6 żeber
Standardowa podpórka na wędkę, klasyczny gwint pasujący do każdej podpórki. Elastyczny materiał w kształcie motyla zapewnia stabilność wędce. Wygodna lekka i uniwersalna, bardzo dobra do feedera, jak i pickera
Podpórka Butt Gripper jest niezwykle wszechstronna i może być używana w połączeniu z szeroką gamą dolników wędek.
Specjalistyczna tylna podpórka, która pewnie trzyma wędzisko. Idealnerozwiązanie szczególnie do metod gruntowych. Użyty materiał jest elastyczny i dostosowuje się do grubości dolnika używanej wędki.
Lekki, wytrzymały i stabilny - taki właśnie jest ten tripod. Posiada trzy regulowane nogi, które pozwalają na ustawienie go na nierównym podłożu. Bardzo prosty w składaniu.
Stojak został pokryty antykorozyjną farbą, dzięki czemu jest odporny na działanie wilgoci.
Na dole tripoda znajduje się hak, pozwalający na jego obciążenie, a co za tym idzie większą stabilność i bezpieczeństwo.
Uniwersalna wkręcana podpórka, przeznaczona dla połowu ryb metodą feedera i pickera. Montaż śrubowy umożliwia precyzyjne i stabilne ustawienie dla każdej pozycji (funkcja regulacji konta nachylenia). Wygodna, lekka i uniwersalna, pasuje do każdej standardowej podpórki.
Kolor rurki: zielony
Szerokość: 20cm
Szeroka oferta różnorodnych podpórek pod wędki oraz akcesoriów wymiennych. Wśród dostępnych produktów odnaleźć można m. in. podpórki łodziowe, teleskopowe, do pickerów, uniwersalne, czy przeznaczone do łowienia z plaży.
Rod Safe Multi to idealna komercyjna podpórka na wędki, pozwalająca ustawić wędkę w wielu pozycjach, dostosowując naprężenie do końcówki wędki zgodnie z wymaganiami. W każdej sekcji znajduje się rowek, co pozwala na drobną regulację końcówki, podczas gdy każda sekcja ma wystarczająco wysokie ściany, aby zapobiec wciągnięciu wędki podczas gwałtownych brań.
Seria bardzo stabilnych, stalowych uchwytów do stawiania parasola. Produkt zapewnia niezbędną stabilność i dzięki odpowiednio wyprofilowanemu ostrzu, pozwala łatwiej wbić lub wkręcić stojak w podłoże. Skręcane zabezpieczanie stabilizuje wstawiony parasol.
Podpórka feederowa wykonana z bardzo trwałej pianki, dobrze trzyma i zabezpiecza dolnik, podpórka idealna do wędek zapasowych z 3 żebrami. Gwint uniwersalny, pasuje do każdej metalowej podpórki.
Kolor: zielony / 3 żebra
Podpórka do wędki. Wykonana z metalu i plastiku.
Plastikowa podpórka do wędek chroniąca przed bocznym uderzeniem. Posiada uniwersalny gwint.
Wymiary: 4,5 x 8 cm
Sztyca z uniwersalnym gwintem może być wykorzystana do zamontowania końcówki do podpórki, elektronicznego sygnalizatora brań jak również siatki na ryby.
Długość 50/90 cm
Sztyca z uniwersalnym gwintem może być wykorzystana do zamontowania końcówki do podpórki, elektronicznego sygnalizatora brań jak również siatki na ryby.
Długość 75/120 cm
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10