- Obniżka
- Obniżka
Indeks: FBCS10
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Wafters wyprodukowany z pelletu Aqua Dynamic i Uni. Nazwa sugeruje przeznaczenie, czyli łowienie kiedy ryby są ostrożne. Przynęta Dynamic Corn wizualnie podobna jest do method mix'u. Oszukiwanie ryby, czyli stosowanie przynęty w kolorze pelletu i mixu jest ważne wtedy kiedy ryby źle reagują na intensywne barwy.
Opakowanie: 25ml
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Nie trzeba wyważać haczykiem, bardzo mocno balansuje przy dnie i sam bardzo wolno opada.
Można łowić każdą wielkością haka - od 16 z długim włosem po rozmiar 6 na styku z hakiem. Feeder Bait Twister ma kropkowaną strukturę, tak aby imitować muszę - skorupiaki. Przynęta oferowana jest w 6 najpopularniejszych aromatach: Epidemia (CSL), Biały Robak, Larwa, R-72 (Brzoskwinia-Ananas), F1 (Ochotka-Konopia) oraz Krab.
- Przynęty Twister oferowane są w opakowaniach o pojemności 50ml - ok. 35 sztuk.
- Innowacyjny kształt wzbudzający zainteresowanie u ryb.
- 6 najpopularniejszych aromatów: Epidemia (CSL), Biały Robak, Larwa, R-72 (Brzoskwinia-Ananas), F1 (Ochotka-Konopia), Krab.
- Neutralna wyporność - nie trzeba wyważać haczykiem, bardzo mocno balansują przy dnie i same bardzo wolno opadają. Można łowić każdą wielkością haka- od 16 z długim włosem po rozmiar 6 na styku z hakiem.
- Kropkowana struktura ma imitować muszę - skorupiaki.
Wafters wyprodukowany z pelletu Aqua Dynamic i Uni. Nazwa sugeruje przeznaczenie, czyli łowienie kiedy ryby są ostrożne. Przynęta Dynamic Corn wizualnie podobna jest do method mix'u. Oszukiwanie ryby, czyli stosowanie przynęty w kolorze pelletu i mixu jest ważne wtedy kiedy ryby źle reagują na intensywne barwy.
Opakowanie: 25ml
Wafters Dumbells w rozmiarze 7x11mm, to seria przynęt zbalansowanych w wersji dumbells, dostępne w kilku wersjach zapachowych. W każdym opakowaniu znajdują się przynęty w kilku kolorach.
Opakowanie: 22g / rozmiar: 7x11mm
Smak: Bloodworm
Wafters Dumbells w rozmiarze 7x11mm, to seria przynęt zbalansowanych w wersji dumbells, dostępne w kilku wersjach zapachowych. W każdym opakowaniu znajdują się przynęty w kilku kolorach.
Opakowanie: 22g / rozmiar: 7x11mm
Smak: Kukurydza- Wanilia
Czinkersy występują w opakowaniu w 3 kolorach: czerwony, żółty i pomarańczowy.
Przynęta typu wafters, balanced.
Czinkersy to niezwykle lekka przynęta, która przy dnie leży dzięki hakowi, który ją dociąża.
Czinkersy występują w opakowaniu w 3 kolorach: czerwony, żółty i pomarańczowy.
Przynęta typu wafters, balanced.
Czinkersy to niezwykle lekka przynęta, która przy dnie leży dzięki hakowi, który ją dociąża.
Nasze nowe "Wafter" zostały zaprojektowane i gruntownie przetestowane, aby zapewnić współczesnemu wędkarzowi możliwość tworzenia "krytycznie zrównoważonych" prezentacji przynęt - szybko i łatwo. Po prostu umieść Waftersa na włosie, a waga haka doskonale zrównoważy jego pływalność.
Przynęty Feeder Bait Twister są nowością polskiej marki na rok 2021. Innowacyjny kształt przypominający beczkę podczas pierwszych testów okazał się strzałem w dziesiątkę - wzbudza zainteresowanie wśród ryb. Twister charakteryzuje się neutralną wypornością.
Storm od Osmo Innovation Baits to więcej niż tylko przynęta - to narzędzie, które pozwoli Ci osiągnąć sukces na wodach. Dzięki ich doskonale zbalansowanym waftersom, intensywnemu aromatowi.
Osmo Furia jest pierwszym dualem, czyli przynętą dwukolorową w ofercie Osmo baits. Jest to kolejny wafters w charakterystycznym kształcie larwy. Przynęta krzyczy pięknymi jaskrawymi kolorami – żółtym i pomarańczowym, które są doskonale widoczne pod wodą czym doskonale przykuwają uwagę ryb.
Nadeszła pora, aby mroczny potwór z głębin ukazał się światu. Kraken, nasza najnowsza przynęta, powoli wynurza się z odmętów oceanu.
Method Mix Sweet Gold to mieszanka oparta wyłącznie na naturalnych składnikach, co czyni ją nie tylko skuteczną, ale także bezpieczną dla środowiska naturalnego. Jasna barwa, mleczno-waniliowy zapach oraz słodki smak sprawiają, że ta zanęta przyciąga ryby z daleka, zachęcając je do brania.
Wiggly to seria nowych innowacyjnych przynęt Osmo. Charakteryzują się wyjątkowym kształem który może kojarzyć się z robakiem lub wiązką kukurydzy na włosie. Wygląd łącznie z pracą “WAFTOWANIEM” ma dodaktowo pobudzać ryby do aktywnego żerowania.
Przedstawiamy Match Dual Rage – naszą przynętę method feeder, stworzoną z myślą o wędkarzach, którzy nie boją się sięgać po odważne rozwiązania. Jaskrawe połączenie pomarańczu i żółci sprawia, że przynęta jest doskonale widoczna nawet w najtrudniejszych warunkach, skutecznie przyciągając uwagę ryb już z daleka.
Mała zawodnicza przynęta, dobrze zbalansowana przy dnie.
SMOKE PELLET POP-UP, to pellet haczykowy pływający, który posiada w sobie środek zapachowy fluo, który po zetknięciu w wodą zaczyna działać uwalniając aromat i tworząc chmurę zapachową. Świetna przynęta na karpie, amury, liny i leszcze, do szybkiego łowienia ryb spokojnego żeru.
Rozmiar: 11mm
Smak: Kryl
Czas pracy: 2h
Przynęta typu wafters, balanced.
Czinkersy to niezwykle lekka przynęta, która przy dnie leży dzięki hakowi, który ją dociąża.
Proteino pływające przynęty do method feeder.
Aromatyzowane w kolorach fluo. Nie pękają przy zakładaniu na haczyk, nie wymagają wstępnego nawiercania. Na karpie, karasie, liny, leszcze. Pakowane po 15 g.
8MM Dumbell Wafter idealnie spisze się przy użyciu przyponu zakończonego włosem lub gumką. Użycie Dumbella wraz z haczykiem Guru QM1 w roziarze 12 neutralnie wyważa porzypon dzięki czemu prezentacja przynęty staje się bardziej naturalna co zwiększa szanse na prawidłowe zacięcie się ryby.
Tonące, aromatyzowane przynęty do method feeder.
Trwałe, nie pękają przy zakładaniu na włos, nie wymagają wstępnego nawiercania.
Szczególnie skuteczne na łowiskach komercyjnych na karapie, karasie, liny, leszcze.
Coraz częściej stosowane w rzekach na jazie, klenie, brzany.
MAROS BLOODY to smużące, pływające kulki. Dzięki unikalnemu składowi smużą przez długi czas co dodatkowo wzbudza zainteresowanie wśród ryb. Najlepiej prezentują się na małym bagnecie.
Double Dose to seria płynnych atraktorów, których warianty kolorystyczne nadają nowy wymiar dla pelletów, przynęt oraz zanęt. Gęsta i lepka konsystencja pozwala również poprawić kleistość mieszanek.
Zanęta powstała na bazie mięsnych mączek oraz protein. Głęboki czerwony kolor oraz niezwykle intensywny zapach jest najbardziej skuteczny podczas miesięcy letnich, kiedy woda jest ciepła i zabarwiona.
FLAT-UP Genesis Carp, to przynęta typu pop-up w formie dużej kukurydzy, w kolorze fluo. Świetna przynęta na karpie i amury, do podbijania przynęt tonących, lub jako samodzielna przynęta, np: stojący słupek. Jest to również świetna przynęta method-feeder, w razie potrzeby przynętę można skroić pod własne potrzeby i zmniejszyć, tworząc swoje kształty. Kolor żółty.
Przynęty Yummy to prawdziwy festiwal kolorów i smaków. Zapach waftersów jest bardzo przyjemny i słodkawy, tak że chciałoby się go zjeść samemu. W opakowaniu znajdziesz przynęty w trzech wypranych kolorach: pomarańczowym, żółtym i różowym.
Występują w opakowaniu w dwóch odcieniach żółci - blady typu Washed Out oraz Ciepłym żółtym zbliżonym do naturalnej kukurydzy.
Mała zawodnicza przynęta, dobrze zbalansowana przy dnie.
Dwukolorowe pop-uy Benzara przeznaczone do połowu ryb metodą feederową. Przynęty charakteryzują się tym, że są połączeniem dwóch smaków i kolorów.
Innowacyjna przynęta firmy Benzar dla fanów method feedera. Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających wędkarzy została poddana wielu testom i ulepszeniom!
Kukurydza fermentowanych GIGANT naturalnie, bez dodatku konserwantów, najpierw gotowana z dodatkiem cukru i przypraw, następnie przelana do beczek, gdzie naturalnie z dodatkiem cukru fermentuje. Po przejściu całego cyklu fermentacji ziarno jest gotowe do łowienia. Pakowana w mocne wiadro.
PRZECZYTAJ PONIŻEJ ODNOŚNIE WYSYŁKI PRZED ZAKUPEM!!!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10