SAVAGE GEAR FAT MINNOW T-TAIL 7,5CM 5G GREEN/PEARL/SILVER

SAVAGE GEAR FAT MINNOW T-TAIL 7,5CM 5G GREEN/PEARL/SILVER

Indeks: 61806

4,99 zł
Brutto

Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!

Zaprojektowane tak, by w wodzie doskonale kołysać się i pulsować. Idealne do łowienia na lekkich główkach - nawet przy jednostajnym zwijaniu żyłki pracują doskonale kusząco kołyszą się i lusterkują wabiąc przy tym drapieżniki. 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dodaj do listy życzeń

Utwórz konto i dołącz do naszego programu rabatowego. Wydaj conajmniej 2 000,00 zł i uzyskaj 5.00% obniżki cen.
 

Darmowa wysyłka powyżej 400zł!

 

Łatwe Zwroty.

 

Konkurencyjne Ceny!

Są również skuteczne przy tradycyjnym łowieniu cięższymi główkami (zarówno tradycyjnymi okrągłymi, jak i "stand upami") - przy jigowaniu lub w metodzie wertykalnej.
Gruby, lekko przeciążony z przodu korpus pozwala na zbrojenie przynęty dowolną główką jigową. Spore kopyto niezwykle skutecznie pracuje przy niskiej szybkości prowadzenia, zaś miękki materiał przynęty sprawia, że jest ona bardzo realistyczna w wodzie. Przynęta ta to broń na niemal każdego słodko- i słonowodnego drapieżnika. Szczególnie zabójcza na: szczupaki, duże okonie i sandacze.

61806

Powiązane Produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Polecane
Cena podstawowa 1 000,00 zł Cena 900,00 zł

Jednorazowy Bon Upominkowy na okaziciela o wartości 1000 zł do wykorzystania na zakupy. Ważność bonu: 2 miesiące od daty zakupu. Bon wysyłamy w formie fizycznej na wskazany adres w zamówieniu. Idealne rozwiązanie jako prezent dla bliskiej osoby, znajomego lub jako nagroda na zawody.

Cena 35,00 zł

Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać: