- Obniżka
- Obniżka
Indeks: WORM150
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Nasze oryginalne WormBalle, to przynęta pływająca w rozmiarze 10 i 14mm, w kilku wersjach zapachowych, a przede wszystkim otoczona prawdziwymi larwami ochotki. To sprawia, że jest niesamowicie skuteczna w połowie ryb spokojnego żeru, w tym dużych karpi i amurów. Idealna do użycia w wędkarstwie karpiowym, a także do methody.
Rozmiar: 14mm/Zapach: Butyric Acid/Opakowanie: 15g
Nasze oryginalne WormBalle, to przynęta pływająca w rozmiarze 10 i 14mm, w kilku wersjach zapachowych, a przede wszystkim otoczona prawdziwymi larwami ochotki. To sprawia, że jest niesamowicie skuteczna w połowie ryb spokojnego żeru, w tym dużych karpi i amurów. Idealna do użycia w wędkarstwie karpiowym, a także do methody.
Rozmiar: 14mm/Zapach: Butyric Acid/Opakowanie: 15g
Połączyliśmy 2 najbardziej skuteczne smaki w jednej kulce, kryl oraz kałamarnica/ośmiornica. W składzie tej kulki znajdują się zarówno mączki krylowe, jak i squidowe z domieszką aminokwasów, płynnych dodatków i ostrych przypraw. Stabilność kulki wynosi min. 24h, kulka cały czas pracuje uwalniając swoje składniki aromatyczne, nasz zestaw spokojnie może czekać na pierwsze branie wiele godzin.
Dip SMOKE FLUO to niezwykle gęsty dip, który zawiera środek fluorescencyjny, dzięki temu tworzy jaskrawą chmurę zapachową, a efekt smużący powoduje wzmożone zainteresowanie wśród ryb spokojnego żeru. Dip jest słodki i świetnie wchłania się w pop-upy, kulki proteinowe, ziarna, methodmixy i zanęty sypkie. NIE ROZPUSZCZA PVA!!
Butelka: 100ml
Zapach: Czaki
Pellet Halibut-Wanilia , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet o zapachu halibuta i wanilii. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach.
Rozpuszczalność: do 2h
Rozmiar 4mm / Pellet na wagę: 1kg
Klasyczna zanęta na liny i inne ryby żerujące z dna.
Pellet Squid & Octopus (kałamarnica- ośmiornica) , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet o zapachu stworzeń morskich - kałamarnicy i ośmiornicy. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach.
Rozpuszczalność: do 5h
Rozmiar 18mm / Pellet na wagę: 1kg
Mieszanka klubowa, w skład której wchodzi wysoko białkowy pellet 2 mm oraz kukurydza, której proces produkcji obejmował zmiękczanie, prasowanie, kruszenie oraz selekcję odpowiedniej frakcji. Mix po namoczeniu i odczekaniu 20 minut jest gotowy do łowienia.
Seria charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.
Zanęta Weekend jak sama nazwa wskazuje powstała z myślą o wędkarzach udających się na kilkudniowy wyjazd na ryby.
Ekonomiczne opakowanie tej świetnej zanęty spokojnie powinno wystarczyć na co najmniej 2 dni wędkowania.
Struktura Pelletu została opracowana tak, by rozpadał się on warstwa po warstwie, stale uwalniając aromat. Po odpowiednim namoczeniu pellet dobrze trzyma się podajnika, co gwarantuje położenie pełnego zestawu na dnie; taka sytuacja nie wpływa jednak na szybkie obsypywanie się podajnika.Kulka po prawidłowym przygotowaniu pelletu zostaje uwolniona w niespełna dwie minuty, co rzutuje na liczbę złowionych ryb.
Pellet Halibut-Ananas , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet o zapachu halibuta i ananasa. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach. Pellet dwukolorowych!!
Rozpuszczalność: do 3h
Rozmiar 10mm z dziurką
Pellet na wagę/ opakowanie 5kg
Melasa jest bardzo dobrym dodatkiem do zanęt przeznaczonych do połowu ryb karpiowatych, a szczególnie dużych leszczy. Jest to najwyższej jakości naturalny surowiec o gęstej konsystencji i bardzo słodkim smaku. Dodana do zanęty zwiększa jej kaloryczność oraz poprawia wiązanie kul. Poprawia efektywność łowienia na zbiornikach o dużej presji wędkarskiej.
Seria kulek Economy Line stworzona dla osób, które potrzebują do nęcenia dużych ilości kulek proteinowych. Miks stworzony z kilku mączek lekkostrawnych pozwolił na stworzenie kulki, która jakością nie odbiega od kulek wyższych serii, a jest o wiele tańsza. Kulka zawiera mielone ziarna zbóż, które widać gołym okiem i jest miękka, szybko pracuje wabiąc ryby.
Opakowanie : 10kg
Zanęta Matchpro TOTAL to wysokiej jakości produkt przeznaczony do łowienia ryb w jeziorach, kanałach i rzekach.
Specjalnie dobrane naturalne składniki sprawiają, że zanęta skutecznie przyciąga ryby w obszar nęcenia.
Pellet Monster Crab, to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet o zapachu niezwykle skutecznej morwy. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach. Idealny do PVA, do feddera i methody. Idealny zarówno do nęcenia, jak i na włos.
Rozpuszczalność: do 5h
Rozmiar 10mm / Pellet na wagę: 1kg
Pellet Tutti Frutti , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet o zapachu wieloowocowym. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach. Idealny do PVA, do feddera i methody. Idealny zarówno do nęcenia, jak i na włos.
Rozpuszczalność: do 3h
Rozmiar 2mm / Pellet na wagę: 5kg
Krew suszona to świetny dodatek do zanęty, zarówno na ryby drapieżne, jak i ryby spokojnego żeru, jak duże karpie ,liny i leszcze. To naturalny aromat, który świetnie ściąga ryby w nasze łowisko. To również świetny dodatek do produkcji kulek proteinowych.
Opakowanie : 0,5kg
Pellet Halibut-Morwa , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet o zapachu halibuta i morwy. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach. Pellet dwukolorowych!!
Rozpuszczalność: do 5h
Rozmiar 18mm z dziurką
Pellet na wagę/ opakowanie 1kg
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10