- Wyprzedaż!
- -7%
- Wyprzedaż!
- -7%
Indeks: GC10026
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 45,00 zł -7%
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Bloodworm (Ochotka), to naturalny pokarm ryb, aromatyczny i pełen wartości odżywczych. Kulki Bloodworm zawierają naturalne aromaty ochotki, oraz hemoglobiny, która działa na ryby, jak magnez. Te kulki przeznaczone są na wszystkie rodzaje wód, na największe okazy ryb karpiowatych. Kulki przeznaczone zarówno na ciepłą, jak i zimną wodę.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Kulka "Bloodworm" zawiera mielone skorupki jajek, co powoduje, że jej struktura jest miękka, dzięki czemu kulka pracuje bardzo szybko uwalniając wszystkie płynne dodatki, które działają na zmysły dużych ryb.
Kulki proteinowe stworzone są na bazie wysokiej jakości mączek, a także dodatków takich, jak: robin red, krillmeal, fishmeal, aminol, salminol, mielone muszle, a także ziarna i inne dodatki. Aby zobaczyć, jak bogata jest zawartość naszych kulek proteinowych, wystarczy ją przepołowić i spojrzeć gołym okiem. Dla nas jakość produktów jest najważniejsza, bo z doświadczenia wiemy, że dzięki wysokiej jakości osiągniemy sukces nad wodą.
Bloodworm (Ochotka), to naturalny pokarm ryb, aromatyczny i pełen wartości odżywczych. Kulki Bloodworm zawierają naturalne aromaty ochotki, oraz hemoglobiny, która działa na ryby, jak magnez. Te kulki przeznaczone są na wszystkie rodzaje wód, na największe okazy ryb karpiowatych. Kulki przeznaczone zarówno na ciepłą, jak i zimną wodę.
Bloodworm (Ochotka), to naturalny pokarm ryb, aromatyczny i pełen wartości odżywczych. Kulki Bloodworm zawierają naturalne aromaty ochotki, oraz hemoglobiny, która działa na ryby, jak magnez. Te kulki przeznaczone są na wszystkie rodzaje wód, na największe okazy ryb karpiowatych. Kulki przeznaczone zarówno na ciepłą, jak i zimną wodę.
Nowa seria kulek o nazwie Czaki, to połączenie 3 smaków, typowy łamaniec. Ta kulka łączy w sobie aromat niesamowicie aromatycznej pomarańczy oraz dwóch kultowych zapachów z serii "śmierdziele". Dzięki temu stworzyliśmy kolejny niepowtarzalny zapach. który jest karpiowym kilerem. Tak, jak wszystkie nasze kulki, również Czaki posiada w swoim składzie łatwostrawne proteiny , mączki oraz oleje.
Masz mało czasu? Masz problem z namaczanie pelletu? Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Otwierasz wiaderko, nabijasz podajnik i łowisz.
Syrop został stworzony po to aby ściągnąć ryby w nęcone miejsca. Zapach Essential IB (owoce tropikalne + mango) Pozostawia bardzo apetyczną chmure zapachową w łowisku. Przeznaczony jako zalewa do doładowywania ziaren, pelletów lub zanęt.
Zanęta MatchPro Total posiada specjalnie dobrane naturalne składniki, które sprawiają, że zanęta kutecznie przyciąga ryby w obszar nęcenia
Mała zawodnicza przynęta, dobrze zbalansowana przy dnie.
Carp Mania to zanęty opracowanie głównie do połowu karpia.
Mieszanki charakteryzują się grubą gradacją, silnie skoncentrowanymi aromatami i substancjami smakowymi. Seria idealnie nadaje się do nęcenia innych gatunków takich jak leszcze, liny, klenie, jazie czy brzany. Skład mieszanki to kombinacja egzotycznych nasion, ziaren, orzechów, pieczywa piekarniczego i cukierniczego.
6MM Dumbell Wafter idealnie spisze się przy użyciu przyponu zakończonego włosem lub gumką. Użycie Dumbella wraz z haczykiem Guru QM1 w roziarze 12 neutralnie wyważa porzypon dzięki czemu prezentacja przynęty staje się bardziej naturalna co zwiększa szanse na prawidłowe zacięcie się ryby.
Zanęta karpiowa z serii 300 która bardzo dobrze sprawdzi sie w kazdych warunkach. Zanęta dobrze się klei, choć nie jest nadmiernie spoista. Może być używana samodzielnie lub mieszana w zależności od warunków z innymi zanętami z serii Club.
1kg
Dumbells Maros S. Walter to najnowsze produkty z serii Maros Mix. Przynęta nadaje się głównie na ryby karpiowate, dostępna w kilku rozmiarach i smakach.
Nowy smak Czaki, to połączenie 3 smaków, typowy łamaniec. Ten zapach łączy w sobie aromat niesamowicie aromatycznej pomarańczy oraz dwóch kultowych zapachów z serii "śmierdziele". Pellet Czaki , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach.
Rozpuszczalność: do 3h
Rozmiar 4mm
Pellet na wagę/ opakowanie 5kg
Multi pellet, to kombinacja pelletów o kilku smakach o średnicach od 4 do 22mm. W mieszance znajdują się zarówno nuty owocowe, jak i rybne. Mieszanka skomponowana jest tak, że pellety rozpuszczają się w różnym czasie od 40 minut do 6 godzin. To świetny produkt do nęcenia punktowego: do PVA, jak i do methody.
PowerDIP to seria wysokiej jakości dipów wykonana z najwyższej jakości produktów, które przeznaczone są do aromatyzowania naszych przynęt karpiowych. Jest słodki, intesywnie aromatyzuje naszą przynętę i wzmacnia jej zapach.
Butelka: 125ml
Innowacyjna przynęta firmy Benzar dla fanów method feedera. Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających wędkarzy została poddana wielu testom i ulepszeniom!
Nasz kulka Premium "MILKY CHOCO" zawiera zbilansowana mieszankę składników i wzmacniaczy.
Seria kulek Economy Line stworzona dla osób, które potrzebują do nęcenia dużych ilości kulek proteinowych. Miks stworzony z kilku mączek lekkostrawnych pozwolił na stworzenie kulki, która jakością nie odbiega od kulek wyższych serii, a jest o wiele tańsza. Kulka zawiera mielone ziarna zbóż, które widać gołym okiem i jest miękka, szybko pracuje wabiąc ryby.
Opakowanie : 10kg
Pellet Bloodworm (ochotka) , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet o zapachu ochotki i krwi. Ochotka, to naturalny pokarm ryb, aromatyczny i pełen wartości odżywczych. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach.
Rozpuszczalność: do 3h
Rozmiar 10mm z dziurką
Pellet na wagę/ opakowanie 5kg
Jedna z najlepszych jakościowo mączek rybnych na rynku produkowana w Szkocji. Jest bardzo dobrze rozdrobniona, ma subtelny rybny zapach i zawiera 65% białka o zwiększonej strawności oraz przyswajalności.Zalecamy do 40 procent w naszym miksie.
Kulki zanętowe to mieszanka kulek, bogata w mączki zbożowe, liquidy i aminokwasy. Świetna kulka zanętowa, jak i na włos. Aukcja dotyczy kulek KUKURYDZA ANANAS 5KG + KUKURYDZA ORZECH TYGRYSI 5KG 20mm + KULKI HACZYKOWE 20MM GRATIS. Kulki szybkopracujące: w ciepłej wodzie max do 10h.
PROMOCJA TRWA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10