- Obniżka
- Obniżka
Indeks: 61966025
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Spławik stały marki Cralusso. Bardzo delikatny - pozwoli zauważyć najmniejsze brania.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Spławik stały marki Cralusso. Bardzo delikatny - pozwoli zauważyć najmniejsze brania.
Rodzina spławików przelotowych, których zakres przesuwu na żyłce ograniczany jest przy pomocy stopera silikonowego. Polecane przede wszystkim do połowu na wodach stojących. W szerokiej ofercie produktów odnajdziemy gamę spławików o różnych gramaturach, kształtach i kolorach oraz z możliwością ulokowania świetlika.
Baterie dedykowane do produktów marki iBite - szczytówek i przelotek ze świecącymi elementami.
Szczytówka do wędek feederowych. Posiada montowane światło ledowe, które idealnie rozwiąże nasze problemy podczas łowienia w ciemności. Wykonana z włókna szklanego.
Średnica: 2,9mm
Kolor światła: zielone
Seria popularnych spławików przelotowych o szerokim zakresie gramatur, kształtów i uniwersalnym zastosowaniu. Spławiki te idealnie sprawdzają się do łowienia metodą klasyczną z użyciem kołowrotka zarówno w wodach stojących, kanałach jak i rzekach o leniwym uciągu. W wybranych modelach istnieje możliwość zainstalowania świetlika.
Bardzo delikatny spławik przeznaczony do metody wyczynowej. Wykonany z balsy. Przeznaczony na wody stojące.
Spławik stały marki Cralusso. Bardzo delikatny - pozwoli zauważyć najmniejsze brania.
Spławiki przeznaczone do połowu przy pomocy żywej rybki, jako przynęty. Wśród oferowanych produktów, dostępne są różnorodne kształty i wielkości, które można z łatwością dopasować do warunków panujących nad wodą.
Rodzina spławików wagglerowych wykonanych z wykorzystaniem najnowszych wyników badań i materiałów obejmuje niezwykle czuły typ Sensitive. Materiał korpusu jest odporny na działanie środowiska dzięki piance poliuretanowej, którą pokryto warstwą „Golf” zmniejszającą opór powietrza. Specjalny, wymienny trzpień z tworzywa sztucznego jest odporny na duże obciążenia. Dzięki systemowi adapterów antenowych spławików Cralusso możemy wybrać i zmienić antenę w zależności od potrzeb w ciągu kilku sekund. Za pomocą spławika można osiągnąć odległość rzutu 35-55 metrów, a jego ładowność wynosi 1,5-3,0 gr.
Seria klasycznych spławików montowanych na stałe przy pomocy silikonowych lub igielitowych koszulek. Różnorodność kształtów oraz szeroka rozpiętość gramatur pozwolą dobrać właściwy model do każdych warunków pogodowych, rodzaju łowiska oraz metody.
Seria przelotowych spławików z fabrycznie zamontowanym oświetleniem za pomocą diody LED, umieszczonej w antence. Zasilanie w postaci małej bateryjki, zostało szczelnie zainstalowanie w korpusie spławika. Świetne rozwiązanie na nocne wędkowanie, gdzie widoczna sygnalizacja brań jest kluczem do sukcesu.
Spławik stały marki Cralusso. Bardzo delikatny - pozwoli zauważyć najmniejsze brania.
Tuba do przechowywania spławików. Pozwala na ich ochronę podczas transportu. Rozsuwana.
Wymiary: 4,5x40-60 cm
Spławik stały marki Cralusso. Bardzo delikatny - pozwoli zauważyć najmniejsze brania.
Spławik przelotowy, który idealnie sprawdzi się podczas połowu leszczy i karpi. Jego specjalnie pogrubiona, wielokolorowa antena sprawi, że wszystkie brania będziesz mieć pod kontrolą.
Spławik stały marki Cralusso do precyzyjnego łowienia. Niezwykle stabilny i czuły.
Spławik przeznaczony do łowienia karpi na odległościówkę. Posiada wstępne obciążenie 2,50g. Korpus wykonany z poliuretanu, natomiast antena z włókna szklanego. Jego bardzo długa antena nadaje mu rewelacyjną czułość.
Seria przelotowych spławików z fabrycznie zamontowanym oświetleniem za pomocą diody LED, umieszczonej w antence. Zasilanie w postaci małej bateryjki, zostało szczelnie zainstalowanie w korpusie spławika. Świetne rozwiązanie na nocne wędkowanie, gdzie widoczna sygnalizacja brań jest kluczem do sukcesu.
Spławik przelotowy Mikado stworzony z myślą o łowieniu w nocy. Antenka została wyposażona w światło LED, dzięki czemu spławik jest doskonale widoczny w nocy bez konieczności zakładania świetlika.
Stały spławik z wydłużonym korpusem. Posiada grubą, dobrze widoczną antenę, którą w każdej chwili można wymienić na świetlik.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10