- Obniżka
- Obniżka
Indeks: ZF-1224
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Ponadczasowy design, wysoka jakość, maksymalne wyposażenie, długa żywotność i najlepsze wykonanie. To podstawowa cecha modelu detektora Prime czeskiej marki Zfish. Za pomocą detektorów głośność, ton i czułość można regulować klasycznie.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Dodatkowo istnieje możliwość wyboru aż 7 różnych kolorów diod. Możesz polegać na niebieskiej diodzie pozycji do wyłapywania nocnego. Te czujniki ruchu są wyposażone w zdejmowane ochraniacze, które chronią pręty przed wypadnięciem. Możesz regulować głośność i tonację monitora, a jego zasięg wynosi do 150 metrów. Możesz także wybrać tryb dźwięku lub wibracji. Rybacy z pewnością docenią możliwość sparowania z naszą lampą biwakową. Wodoodporność jest oczywista. Zestaw dostarczany jest w praktycznej walizce, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas transportu.
Detektory te oferują bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny dostępnej na rynku.
*** Może być sparowany ze światłem Zfish Bite Alarm Bivvy (brak w zestawie)
Ponadczasowy design, wysoka jakość, maksymalne wyposażenie, długa żywotność i najlepsze wykonanie. To podstawowa cecha modelu detektora Prime czeskiej marki Zfish. Za pomocą detektorów głośność, ton i czułość można regulować klasycznie.
Prosty i niezawowdny sygnalizator elektroniczny marki Korum.
M-Bite to najwyższej klasy sygnalizatory karpiowe w komplecie z centralką. Wyposażone w unikalny system sygnalizacji wizualnej, za pomocą podświetlanego logo i linii LED. Regulacja głośności, czułości, tonu i bezprzewodowa sygnalizacja 1:1.
Kompletny, ale przede wszystkim bardzo praktyczny, dopasowujący się zestaw wskaźników zaprojektowany do użycia w każdej sytuacji łowienia karpi.
Dostarczany w solidnej i wystarczająco wyściełanej walizce, aby wszystko było bezpiecznie chronione podczas transportu.
Dodatkowy sygnalizator do zestawu CFL II. Wyposażony w transmiter sygnału, regulację głośności, czułości i tonu, oraz wyjście pod podświetlany swinger. Dostępny w kolorze zielonym lub żółtym.
Sygnalizator brań dostosowany do zadań specjalnych. Dzięki swojej konstrukcji jest w stanie pokazać każde branie ze znacznej odległości, zarówno do przodu jak i podczas brania do brzegu. Regulowane obciążenie pozwala uzyskać poziom napięcia linki, pod kątem warunków atmosferycznych jakie panują na łowisku.
Klasyczny sygnalizator brań ze sztywnym ramieniem przeznaczony do połowu karpi techniką włosową, jak również sandaczy na martwą rybkę.
Solidne hangery marki Pole Position wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Karbonowy korpus został wykończony magnetycznym klipsem do żyłki. Wyposażone w łańcuszek z obciążeniem.
Sygnalizator brań typu HANGER dostosowany do zadań specjalnych. Dzięki swojej konstrukcji jest w stanie pokazać każde branie ze znacznej odległości, zarówno do przodu jak i podczas brania do brzegu. Sygnalizator podświetlany.
Kolor: Czarny
Seria topowych sygnalizatorów Siren od Nash nie zwalnia tempa! Tym razem na świat wychodzi ich najnowszy model - Siren R2! Kompaktowy sygnalizator, który posiada ZNAKOMITY stosunek jakości oraz zaawansowania technologicznego do ceny.
Zfish wprowadza nową innowacyjną koncepcję wskaźnika chwytu z niezawodnym systemem zwalniania kulek.
-Uszczelniona obudowa chroniąca przed warunkami atmosferycznymi
-Obwody scalone
-D-Tec™ Plus Sensing System (DTSS)
-Niski pobór prądu
Siren Bobbin Kit to kompletny stylowy zestaw na których składa się głowica 8-centymetrowy łańcuszek oraz adapter na gwint sygnalizatora. Dzięki dwustopniowemu klipsowi bobbina można z powodzeniem używać do łowienia na delikatnie napięte zestawy.
Kompletny, ale przede wszystkim bardzo praktyczny, dopasowujący się zestaw wskaźników zaprojektowany do użycia w każdej sytuacji łowienia karpi.
Dostarczany w solidnej i wystarczająco wyściełanej walizce, aby wszystko było bezpiecznie chronione podczas transportu.
Mechaniczny sygnalizator brań typu swinger marki Brain w przystępnej cenie.
Ten dobrze przemyślany model hangera ma bardzo popularny klips Slik, który może być użyty na dwa sposoby, co sprawia, że przewyższa on inne konstrukcje. Klips Silk pozwala na umieszczenie żyłki dokładnie pomiędzy połówkami klipsa i zablokowanie żyłki bezpośrednio w jego wypustkach.
Enigma to pierwszorzędny wskaźnik brań od marki Zfish. Model ten przeszedł długoterminowe prace rozwojowe i testy, aby sprostać wymaganiom współczesnych rybaków. Jest to klasyczny podświetlany wskaźnik zazębienia z szybkozłączką i innowacyjnym uchwytem na żyłkę, który można również spiąć dodatkowymi gumowymi pierścieniami.
ZFX mini to niezawodny wskaźnik brań w minimalistycznej konstrukcji z możliwością zwiększenia obciążenia dzięki dodatkowym obciążnikom.
Sygnalizator brań typu HANGER dostosowany do zadań specjalnych. Dzięki swojej konstrukcji jest w stanie pokazać każde branie ze znacznej odległości, zarówno do przodu jak i podczas brania do brzegu. Sygnalizator podświetlany.
Kolor: Niebieski
Nowoczesny podświetlany swinger led, z możliwością podłączenia do sygnalizatora elektrycznego.Sztywne ramię wykonane z wysokiej jakości materiałów. Sprawdzone mocowanie żyłki,regulacja obciążenia. Bardzo przydatny podczas karpiowych zasiadek.
KOLOR : ZIELONY
W ZESTAWIE JESZCZE TANIEJ - 12zł/1kg! Kulki zanętowe to mieszanka kulek z serii Perfect, bogata w mączki rybne i zbożowe, aminokwasy. Świetna kulka zanętowa, jak i na włos. Aukcja dotyczy kulek CZOSNEK ZIELONY BANAN 35kg + OCHOTKA CHILLI 35kg 20mm+ Kukurydza gotowana 7kg GRATIS. Kulki szybkopracujące: w ciepłej wodzie max do 10h.
PROMOCJA TRWA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10