- Obniżka
- Obniżka
Indeks: 75097420
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Wiadro z miską i pokrywką 25l. Jego kształt został przystosowany do mieszania zanęty. Wykonane z elastycznego materiału. W środku miarka ułatwiająca dozowanie np. wody.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Wiadro z miską i pokrywką 25l. Jego kształt został przystosowany do mieszania zanęty. Wykonane z elastycznego materiału. W środku miarka ułatwiająca dozowanie np. wody.
Seria pokrowców i toreb EXTREME została zaprojektowana z myślą o wędkarzach łowiących na feeder,
odległościówkę, bolonkę i na długą wędkę.
Torba zaprojektowana dla wędkarzy łowiących na feeder, odległościówkę, bolonkę lub długą wędkę. Występuje w dwóch rozmiarach około 40 i 60 litrów.
Standardowy portfel na przypony spławikowe różnych długości. Cztery osobne ścianki z uchwytami do pętelek, oraz piankowymi paskami na haczyki pozwalają uszeregować przypony zależnie od długości oraz użytych materiałów. Niezbędne wyposażenie wyczynowca.
Długość: 40cm
Pokrowiec dodatkowo posiada dwie zewnętrzne komory na sztycę do podbieraka, parasol lub inne długie akcesoria. Pokrowiec mieści 3 uzbrojone wędki z kołowrotkami.
Torba zaprojektowana z myślą o wędkarzach łowiących na feeder. Wewnątrz 3 pudełka plastikowe na koszyki zanętowe lub inne drobne akcesoria.
Szeroka rodzina wielofunkcyjnych skrzynek do przechowywania akcesoriów wędkarskich. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa, bardzo estetyczne i poręczne. Dostępne w wersjach jedno, dwu i trzy-szufladowych.
Szeroka rodzina wielofunkcyjnych skrzynek do przechowywania akcesoriów wędkarskich. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa, bardzo estetyczne i poręczne. Dostępne w wersjach jedno, dwu i trzy-szufladowych.
Wymiary : 40x20x16.5cm
Lorpio pojemnik do zanęty EVA z deklem. Pojemnik został wykonany z nieprzemakalnego materiału EVA, może służyć do zanęt, przynęt.
Wiaderko Lorpio na wodę EVA. Pojemnik został wykonany z nieprzemakalnego materiału EVA , przydatny na łowisku do nabierania wody potrzebnej do rozrabiania zanęt , pelletów itd. Pojemnik w zestawie posiada linkę , która ułatwi nam nabieranie wody nawet ze sporych skarp.
Pokrowiec dodatkowo posiada dwie zewnętrzne komory na sztycę do podbieraka, parasol lub inne długie akcesoria. Pokrowiec mieści 3 uzbrojone wędki z kołowrotkami.
Seria pokrowców i toreb EXTREME została zaprojektowana z myślą o wędkarzach łowiących na feeder,
odległościówkę, bolonkę i na długą wędkę.
Miska Lorpio EVA do zanęty . Wykonana z nieprzemakalnego materiału EVA , łatwa do utrzymania w czystości, super sprawdza się na łowisku do zanęt i pelletów.
Delphin ATOMA to pudełko przeznaczone na przypony. Jest to praktyczne pudełko do przechowywania gotowych zestawów, które powinny znaleźć swoje miejsce w twoim sprzęcie wędkarskim. To płaskie pudełko jest wykonane z tworzywa sztucznego. Jego dolna część jest w czerwonym kolorze wyposażonym w małe szpilki, a druga część ma piankę EVA, do której można przymocować haczyki.
Dwustronne pudełko wędkarskie na drobne akcesoria takie jak haki, krętliki czy stopery. Idealnie sprawdzi się również w torbie spinningisty. Wykonane z trwałego materiału.
Wymiary: 38x25x7 cm
Czeska marka ZFISH prezentuje nową gamę wodoodpornych pudełek i toreb do przechowywania wędkarzy. Na pierwszy rzut oka zachwyci Cię stylowy design z oliwkowozielonym kolorem i wyrazistymi kontrastowymi krawędziami.
Pokrowiec na wędki Lorpio Extreme Match Pro - Dzięki specjalnie zaprojektowanej wewnętrznej przegrodzie pokrowiec mieści 3 uzbrojone wędki z kołowrotkami, zachowując szerokość standardowego pokrowca na 2 wędki.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10