- Obniżka
- Obniżka
Indeks: T3524
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Pasek naramienny, który pasuje do wszystkich toreb Waterbox 200 Series oraz pokrowca na wędkę Subterfuge 12ft Hi-Protect Single Skin. Wygodny, szeroki pas z wstawkami z neoprenu w kolorach Camo. Posiada regulację długości. Duże logo Nash na pasku.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Specyfikacja produktu:
Pasek naramienny Nash
Pasuje do wszystkich pokrowców Waterbox 200 Series oraz pokrowca Subterfuge 12ft Hi-Protect Single Skin
Wygodny, szeroki pasek z regulacją długości
Posiada neoprenowe wstawki dla poprawy komfortu użytkowania
Duże, widoczne logo Nash na pasku
Wykończony we wzorze Camo
UWAGA: Torba EVA znajdująca się na zdjęciu NIE jest w zestawie z paskiem naramiennym.
Pasek naramienny, który pasuje do wszystkich toreb Waterbox 200 Series oraz pokrowca na wędkę Subterfuge 12ft Hi-Protect Single Skin. Wygodny, szeroki pas z wstawkami z neoprenu w kolorach Camo. Posiada regulację długości. Duże logo Nash na pasku.
Bardzo przydatne etui dzięki któremu łatwo utrzymać porządek w swoich akcesoriach.
Posiada przegrodę z dwoma tablicami z pineskami na przypony oraz trzy mniejsze przegródki z czterema solidnymi pudełeczkami na haczyki i krętliki.
Wymiar: 34cm x 21cm x 8cm
Solidna torba o ponadczasowym designie. Produkt dostępny jest w trzech rozmiarach, co pozwala na jego dostosowanie do własnych potrzeb. Torby Compact, Medium i Large Carryall to najbardziej popularne bagaże karpiowe.
Seria najwyższej jakości pokrowców karpiowych w kompaktowej wersji Slim. Bez problemu zmieszczą komplet 3 uzbrojonych w kołowrotki wędek, oraz podbierak lub sztyce w bocznej kieszeni. Konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i niewielkie wymiary transportowe.
Duża torba w oliwkowym kolorze. Torba posiada jedną główną dużą komorę oraz 3 mniejsze zamykane na zamek, pasek na ramie oraz uszy idealnie leżące w dłoni.
Torba została uszyta z wytrzymałego, wodoodpornego nylonu. Dno usztywniane.
Nowy, wytrzymały i wodoodporny materiał poliestrowy 400 denierów. Podwójne zamki 10 mm zapewniają pełną niezawodność.
Część nowego, innowacyjnego systemu wymiennego przechowywania przyponów. Składa się z 2 dużych, podwójnie zakończonych tablic na przypony. Pianka EVA o dużej gęstości zabezpiecza szpilki mocujące przed wypadaniem.
Szeroka rodzina wielofunkcyjnych skrzynek do przechowywania akcesoriów wędkarskich. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa, bardzo estetyczne i poręczne. Dostępne w wersjach jedno, dwu i trzy-szufladowych.
Wymiary: 38,5x27x12cm
Pudełko na akcesoria Black 4+1 Tackle Box W skład zestawu wchodzi: - Pudełko o wymiarach 27x18,5x6cm, - 6 pudełek na akcesoria drobne (haczyki, krętliki, itp.).
Compac to najlepszy sprzęt do przechowywania sprzętu, dzięki któremu przedmioty, które robisz, są schludne, uporządkowane i poręczne, kiedy ich potrzebujesz.
Ta gama bagaży EVA jest wyjątkowo lekka i trwała, a wykonana jest z wodoodpornego materiału ze zgrzanymi szwami.
Uniwersalny pokrowiec wędkarski wyposażony w komory służące do transportu wędzisk z kołowrotkami. Dodatkowe dwie boczne kieszenie pozwalają przewozić podłużne akcesoria, niezbędne podczas wędkarskiej eskapady, takie jak parasol, sztycę od podpórek czy składany podbierak.
Szeroka oferta pokrowców na wędki, uszytych z doskonałej jakości, wzmocnionego i impregnowanego materiału. Dostępne w różnych długościach i ilościach komór. Pozwalają bezpiecznie i wygodnie transportować wędziska, niezbędne na wędkarskiej wyprawie.
Składany materiałowy pojemnik do mieszania zanęty. Zajmuje mało miejsca w transporcie. Pozwala na swobodne przygotowanie około 2kg zanęty.
Średniej wielkości torby z doskonałej jakości, wzmocnionego i impregnowanego materiału. Wyposażone w wyjmowane przegrody, oraz dodatkowe kieszenie i przegródki, które doskonale spełniają role podręcznych arsenałów aktywnego wędkarza.
Zestaw czterech drobnych kuferków na najmniejsze akcesoria, zapakowanych w jednej większej torbie. Świetna organizacja drobnego sprzętu, np. ciężarków, haczyków czy wszelkich akcesoriów niezbędnych przy produkcji zestawów karpiowych.
Wymiary:25X16x12cm
ZFISH Składane Wiadro Wędkarskie/Zbiornik 18L to bardzo praktyczna torba EVA przeznaczona przede wszystkim do przechowywania żywych ryb na przynętę, która nie zajmuje tyle miejsca w pojeździe, co klasyczna stała skrzynia do krojenia. Cała jego górna część „wieczko” otwiera się na całym obwodzie dzięki wysokiej jakości zamkowi błyskawicznemu.
Nowy, wytrzymały i wodoodporny materiał poliestrowy 400 denierów. Wytrzymałe, podwójne zamki 10 mm zapewniają pełną niezawodność.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10