- Obniżka
- Obniżka
Indeks: RM GB TC370
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Przechowuj, transportuj i chroń swoje cenne produkty RidgeMonkey Tech w tym odpornym na warunki atmosferyczne futerale. Zawiera oddzielną, wymienną obudowę na tablet i tablet i konfigurowalne schowki na Vault C-Smart 42150mAh, Bivvy Lite (lampka do namiotu) i VRH Headtorch (czołówkę) i wiele ...
SPECYFIKACJA:
CECHY PRODUKTY:
Przechowuj, transportuj i chroń swoje cenne produkty RidgeMonkey Tech w tym odpornym na warunki atmosferyczne futerale. Zawiera oddzielną, wymienną obudowę na tablet i tablet i konfigurowalne schowki na Vault C-Smart 42150mAh, Bivvy Lite (lampka do namiotu) i VRH Headtorch (czołówkę) i wiele powiązanych akcesorów jak kable i ładowarki!
Pudełko "kombajn" z wytrzymałego plastiku do przechowywania akcesoriów karpiowych. Pudełko zawiera wystarczająco dużo przegródek na haki, krętliki, stopery, pozycjonery i wszystkie inne potrzebne akcesoria. W swoim wyposażeniu ma również piórnik na przypony (1szt.) i mniejsze pudełeczka(4szt.), a także miarkę do przyponów(1szt.).
Wym.:38x32x7cm
Etui na latarke czołową Ridge Monkey VRH300 USB Rechargeable Headtorch.
Opakowanie 1szt
Ridge Monkey - GorillaBox Toaster Case - Pokrowiec na toster
GorillaBox-y zostały zaprojektowane, żeby dopełnić szeroką gamę naczyń kuchennych od RidgeMonkey. Umożliwiają przechowywanie, transport i ochronę naczyń w specjalnych, odpornych na uszkodzenia, miękko wyściełanych futerałach.
Przybliżone wymiary : 295mm x 280mm x 88mm
Praktyczny pojemnik do przechowywania przyponów karpiowych typu Chod Rig lub Zig Rig. Dzięki zaokrąglonej piance, przypony nie zmieniają swojego kształtu i pozostają idealnie wyprofilowane.
Rodzina mniejszych kuferków wykonanych z najlepszej jakości materiałów, usług na akcesoria karpiowe. Wyposażone w dodatkową kieszonkę na wewnętrznej stronie pokrywy i uchwytów transportowych. Dostępne w trzech różnych.
Szeroka oferta pokrowców na wędki, uszytych z doskonałej jakości, wzmocnionego i impregnowanego materiału. Dostępne w różnych długościach i ilościach komór. Pozwalają bezpiecznie i wygodnie transportować wędziska, niezbędne na wędkarskiej wyprawie.
Niezwykle wygodna, uniwersalna torba, która pomieści wszystkie feederowe drobiazgi oraz pellet, czy zanętę. Wykonana ze specjalnego, łatwego w czyszczeniu materiału. Siatka na bocznych kieszeniach świetnie sprawdzi się przy transporcie mokrych akcesoriów.
Jedna z najpopularniejszych pozycji wśród Systemu Select od Wychwood'a! Świetny organizer do przechowywania wszelkiego rodzaju potrzebnych akcesorii czy materiałów PVA.
Materiał - 600D
Wymiary - 12x30x19cm
Uniwersalny pokrowiec wędkarski wyposażony w komory służące do transportu wędzisk z kołowrotkami. Dodatkowe dwie boczne kieszenie pozwalają przewozić podłużne akcesoria, niezbędne podczas wędkarskiej eskapady, takie jak parasol, sztycę od podpórek czy składany podbierak. Dwa paski pozwalają nosić pokrowiec na ramieniu lub na plecach - jak plecak.
WYMIARY 205/13FT ZIELONY
Solidna torba o ponadczasowym designie. Produkt dostępny jest w trzech rozmiarach, co pozwala na jego dostosowanie do własnych potrzeb. Torby Compact, Medium i Large Carryall to najbardziej popularne bagaże karpiowe.
Solidny pokrowiec, który pomieści do 4 sygnalizatorów Nash Siren R4. Wewnątrz pokrowca znajduje się gęsta pianka z wycięciami, które oprócz sygnalizatorów mieszczą centralkę Siren R4 oraz hangery czy zapasowe baterie. Sygnalizatory Siren R4 to bardzo wartościowy sprzęt, dlatego warto zadbać o ich najwyższe bezpieczeństwo podczas transportu wybierając pokrowiec Siren R4 Presentation Case.
Szeroka rodzina wielofunkcyjnych skrzynek do przechowywania akcesoriów wędkarskich. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa, bardzo estetyczne i poręczne. Dostępne w wersjach jedno, dwu i trzy-szufladowych.
Wymiary: 38,5x27x12cm
Wielka torba w oliwkowym kolorze. Torba dodatkowo posiada 3 boczne kieszenie zamykane na zamek. Dodatkowo boczne kieszenie zostały obszyte elastyczną siatką na akcesoria, w celu łatwego transportu została wyposażona w pasek na ramię oraz wygodny uchwyt do reki.
Na serię Shallow Box składają się trzy pudełka które służą do przechowywania akcesoriów końcowych także w opakowaniach.
Nowoczesna torba Foxa wykonana z materiału Fox CAMOLITE . Jej głównym przeznaczeniem jest przechowywanie przynęt w słoiczkach, które pozwalają na zachowanie ich pełnej świeżości.
Niezwykle wygodna, uniwersalna torba, która pomieści wszystkie feederowe drobiazgi oraz pellet, czy zanętę. Wykonana ze specjalnego, łatwego w czyszczeniu materiału. Siatka na bocznych kieszeniach świetnie sprawdzi się przy transporcie mokrych akcesoriów.
Uniwersalny organizer na ciężarki lub koszyczki do metody. Wewnątrz posiada dwie usztywnione wstawki przypinane na rzepy, które pozwalają na dostosowanie wnętrza do własnych potrzeb. Wewnątrz na wieczku znajduje się także kieszeń z siatki zapinana na zamek.
Pasek naramienny, który pasuje do wszystkich toreb Waterbox 200 Series oraz pokrowca na wędkę Subterfuge 12ft Hi-Protect Single Skin. Wygodny, szeroki pas z wstawkami z neoprenu w kolorach Camo. Posiada regulację długości. Duże logo Nash na pasku.
Średniej wielkości torby z doskonałej jakości, wzmocnionego i impregnowanego materiału. Wyposażone w wyjmowane przegrody, oraz dodatkowe kieszenie i przegródki, które doskonale spełniają role podręcznych arsenałów aktywnego wędkarza.
W promocji kup jedną wędkę AP Feeder Max 3m - 75gr a dostaniesz AP Reel Max 40 (ze szpulą jałową) i żyłkę GRATIS !! Idealny feeder dla początkujących wykonany z wysokiej jakości laminatu, który zaskoczy nawet doświadczonego wędkarza. Neoprenowy uchwyt i metalowe mocowanie kołowrotka.
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10