- Obniżka
- Obniżka
Indeks: 11032400
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
To doskonały wybór dla początkujących, którzy chcą poznać tajniki łowienia spławikowego. Można go używać w rzekach i wodach stojących. Jest odporna na stłuczenia i uderzenia Dla lepszego rozłożenia ciężaru wyposażona jest w przelotki SIC. Antypoślizgowa rękojeść umożliwia bezpieczne trzymanie wędki, co jest dużą zaletą np. przy podbieraniu ryb. Oto kilka wskazówek. Podczas łowienia na ...
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
To doskonały wybór dla początkujących, którzy chcą poznać tajniki łowienia spławikowego. Można go używać w rzekach i wodach stojących. Jest odporna na stłuczenia i uderzenia Dla lepszego rozłożenia ciężaru wyposażona jest w przelotki SIC. Antypoślizgowa rękojeść umożliwia bezpieczne trzymanie wędki, co jest dużą zaletą np. przy podbieraniu ryb. Oto kilka wskazówek. Podczas łowienia na wodach
Teleskopowa wędka o wszechstronnym zastosowaniu. Wykonana z materiału węglowo-kompozytowego, co czyni ją niezwykle trwałą i odporną na uszkodzenia. Wędka została uzbrojona w porządne przelotki.
Dł. transportowa: 67cm
Waga: 289g
Teleskopowa wędka o wszechstronnym zastosowaniu. Wykonana z materiału węglowo-kompozytowego, co czyni ją niezwykle trwałą i odporną na uszkodzenia. Wędka została uzbrojona w porządne przelotki.
Dł. transportowa: 57cm
Waga: 189g
Teleskopowa wędka o wszechstronnym zastosowaniu. Wykonana z materiału węglowo-kompozytowego, co czyni ją niezwykle trwałą i odporną na uszkodzenia. Wędka została uzbrojona w porządne przelotki.
Dł. transportowa: 67cm
Waga: 289g
Długość: 3.30m
Długość transportowa: 118cm
Ilość sekcji: 3
Waga: 200g
Ciężar wyrzutowy: 50g
Szczytówki: 1 oz węglowa; 2 oz węglowa (średnia 2.5mm)
WĘDKA TELESKOPOWA MIRACLE FISH
- Obsłuży lekkie oraz średnie zestawy koszyczkowe
- Idealna na jezioro, rzekę czy staw. Wykonana z kompozytów szklanych
- Wędka uzbrojona w trwałe przelotki wypełnione ceramiką
- Rękojeść wykonana z gąbki i tworzywa
- Wykonana w estetyczny, klasyczny sposób
- długość 2,70 m
- ciężar wyrzutu 60g-120 g
ZFISH Evolution Feeder 40-12g, 11Ft, należy do linii szybkich i szczególnie dokładnych wędek Feederowych Evolution oznaczonych flagą Heavy. Wędka o akcji, bardzo niezawodna i lekka, dająca się dostosować nawet do długich rzutów. Elegancja, smukły blank (wysokiej jakości elastyczny węgiel 24 T!), a jednocześnie przyjemnie delikatna reakcja wytrzymują najsurowsze parametry.
Długość: 3.30m
Długość transportowa: 118cm
Ilość sekcji: 3
Waga: 200g
Ciężar wyrzutowy: 50g
Szczytówki: 1 oz węglowa; 2 oz węglowa (średnia 2.5mm)
Wędka feederowa wykonana z włókna węglowego, lekka, niezwykle uniwersalna, ponieważ w zestawie posiada 5 szczytówek, dzięki temu możemy mieć wędkę bardzo mocną o wyrzucie aż 110g, wymieniamy szczytówkę na najdelikatniejszą i mamy wędkę o wyrzucie 20g. Przelotki typu SIC z cienkimi pierścieniami. Uchwyt korek + neopren.
Dł: 3,30
Długość transportowa: 116cm
C.W.: 20-110gr
Waga: 256gr
Lekki, jednocześnie mocny picker, który daje nam niesamowite emocje podczas holu. Połączony uchwyt korka-double z pianką zapewnia optymalną przyczepność zarówno w czasie walki z rybą, jak i przy wyrzucie. Posiada bardzo delikatne trzy szczytówki.
Długość: 3,00
Długość transportowa: 155 cm
C.W.:5-30 gr
Ilość składań: 2+3
Waga: 230 gr
Mocny i odporny na uszkodzenia bat z serii Viking swoje cechy zawdzięcza dzięki wykonaniu z materiału kompozytowego. Szeroka gama dostępnych długości sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Wyrzut: 5-20g
Dł. transportowa: 117cm
Waga: 456g
Lekkie i szybkie wędki do metod odległościowych. Sensual Match to sprężyste blanki z carbonu 24T uzbrojonego w lekkie przelotki na wysokiej stopce. Klasycznie wykończone korkiem z pianką EVA i uchwytem DPS. Świetny wybór na średnie i duże wody stojące.
Długość: 420cm
Zapasowe szczytówki z włókna węglowego do wędek feeder i picker. Biała - akcja bardzo miękka. Czerwona - akcja miękka. Zielona - akcja średnia. Żółta - akcja twarda.
Oferta dotyczy 1 sztuki.
3-elementowe uniwersalne wędki do różnych metod połowu związanych z przynętą umieszczoną na dnie. Polecamy do łowienia ryb spokojnego żeru na pellet. Alternatywne zastosowanie dla wędkarzy specjalizujących się w łowieniu sandaczy i węgorzy na martwą rybkę.
FEEDER, METHOD FEEDER Smukłe, dynamiczne wędziska z drgającą szczytówką. Blanki są skonstruowane w ten sposób, że ostatni trzeci element jest krótszy od dwóch pozostałych, dopiero po dodaniu szczytówki drgającej jego długość się zrównuje. Jest to rozwiązanie preferowane przez naszych wędkarzy i ma spore znaczenie w transporcie uzbrojonych wędek z kołowrotkami w pokrowcu.
Uniwersalna wędka, która jest wystarczająco silna na dużego leszcza i karpia. Seria"Czarnych Wojowników"jest jedną z najbardziej popularnych wędzisk na rynku. Długość 390cm , lub 420cm, o mocnym, węglowym blanku, wykonanym z włókna IM8 , pozwala wyczuć lekkość jak i moc tej wędki!! Rękojeść: korek + pianka.
Długość: 4,20
Długość transportowa: 147cm
C.W.:5-20 gr
Ilość składań: 3
Waga:217 gr
Seria wędzisk teleskopowych z uniwersalnym zastosowaniem. Wykonane z połączenia włókna węglowego oraz wysokiej klasy kompozytu i uzbrojone w bardzo dobre, mocne przelotki. Wędziska charakteryzują się szybką akcją i pełnym ugięciem.
Seria wędek WASABI jest dowodem na to, że dzięki wydajnej produkcji i niekonwencjonalnemu myśleniu możliwe jest wyprodukowanie niezawodnej wędki dobrej jakości.
Wędzisko przeznaczone do łowienia cięższymi koszyczkami zanętowymi. Dzięki specjalnej konstrukcji rękojeści oraz ciężarowi wyrzutu pozwala na osiągnięcie dalszych odległości.
Solidne przelotki typu SIC bez problemu będą współpracować z grubszymi żyłkami.
Dzięki wykorzystanym w produkcji materiałom wędka ta jest niezwykle trwała i odporna na uderzenia.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10