- -7%
- Obecnie brak na stanie
- -7%
- Obecnie brak na stanie
Indeks: CRD281
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 099,99 zł -7%
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Rzutowy specjał, dzięki któremu możesz przetransportować swój zestaw prawie na orbitę! Właśnie tę wędkę chcieliśmy przedstawić wszystkim fanom dalekiego rzucania z brzegu. Użyliśmy najwyższej klasy półfabrykatu węglowego 24T, który jest lekki, ale można go załadować jak armatę
2 składy 390 cm
Krzywa Ugięcia 3,5 Lbs
Seria Delphin ETNA E3 dostępna w bordowym kolorze, jest już trzecim następcą najpopularniejszej serii wędzisk karpiowych Delphin. Staraliśmy się zachować wszystkie elementy, które sprawiają, że te wędki są bestsellerem, ale dodaliśmy również coś zupełnie nowego, aby jeszcze bardziej podnieść poziom jakości, niezawodności i radości z łowienia.
Seria Delphin ETNA E3 dostępna w bordowym kolorze, jest już trzecim następcą najpopularniejszej serii wędzisk karpiowych Delphin. Staraliśmy się zachować wszystkie elementy, które sprawiają, że te wędki są bestsellerem, ale dodaliśmy również coś zupełnie nowego, aby jeszcze bardziej podnieść poziom jakości, niezawodności i radości z łowienia. Jest to główna idea rozwoju technologii Delphin 2Power.
Sukces wersji wędek OPIUM nie pozwolił nam zasnąć, więc przedstawiamy wam nową, piękniejszą i jeszcze lepszą jakość OPIUM V2 w tradycyjnej formie, ale wędziska OPIUM drugiej generacji są sztywniejsze i szybsze niż jej poprzednik
2 składy 360 cm
Krzywa Ugięcia 3,00 Lbs
Rewelacyjny kołowrotek, z designerskim wyglądem idealnie sprawdzi się w komplecie feederami zarówno o średniej jak i większej mocy. Jego korpus został wykonany z grafitu, a szpula z aluminium. Osiem łożysk zapewnia płynną pracę.
Świetna jakość w tej półce cenowej. Intro II to kontynuacja udanej serii wędzisk karpiowych z ekonomicznej rodziny Intro. Nowe, szybsze blanki, wykończone w klasycznym matowym designie, uzbrojone w przelotkę startową 50mm (360 i 390cm) oraz 40mm (330cm).
Edycja Sunfire Stalker II to nowy, innowacyjny następca swojego poprzednika. Ta wędka zbudowana jest na cieńszym i mocniejszym blanku, co skutkuje mniejszą wagą przy tej samej parabolicznej akcji. Wędka Sunfire Stalker to przede wszystkim trzymetrowa, dwuczęściowa i bardzo atrakcyjna wędka dla miłośników łowienia na małych wodach lub z łodzi.
Onyx Carp to zupełnie nowy dodatek do naszej oferty wędzisk węglowych z korkową rękojeścią przeznaczony dla miłośników wędek o krótkich długościach transportowych.
Druga, ulepszona wersja popularnych wędek feederowych OPIUM, które zdobyły serca wszystkich entuzjastów "szczytówek" w krótkim czasie. Bardzo cienka, ale mocna i lekka wędka, którą zbudowaliśmy na karbonowym blanku 30T, która pomimo swojej wyjątkowej smukłości, radzi sobie w pojedynkach z większymi rybami za pomocą cienkich żyłek.
Wędzisko dla karpiarzy i feederowców jednocześnie. Mocne, charakteryzujące się wspaniałą, paraboliczną pracą, dające wiele satysfakcji z holu. Wykonane zostało z włókna węglowego IM 10, co czyni je bardzo lekkim i delikatnym kijem, o niesamowitym zapasie mocy. W zestawie wymienny top do feedera oraz 2 szczytówki drgające.
Długość: 3,60
LBS :3
Ilość składań: 3+1+2
Waga: 360g
Oczekiwania dzisiejszych wędkarzy i maksymalne wykorzystanie sprzętu wymagają trwałych zestawów, które sprawdzają się w konkretnych sytuacjach. Spełniając to, w ramach marki Carp Expert zaprojektowano świetną serię wędek.
Druga, ulepszona wersja popularnych wędek feederowych OPIUM, które zdobyły serca wszystkich entuzjastów "szczytówek" w krótkim czasie. Bardzo cienka, ale mocna i lekka wędka, którą zbudowaliśmy na karbonowym blanku 30T, która pomimo swojej wyjątkowej smukłości, radzi sobie w pojedynkach z większymi rybami za pomocą cienkich żyłek.
Czeska marka Zfish prezentuje Kingston Telecarp. To idealna teleskopowa wędka karpiowa dla miłośników kamuflażu. Wędka została wykonana z wysokiej jakości włókna węglowego IM8. Jest szczególnie odpowiedni dla wędkarzy, którzy muszą transportować nawet cięższe ładunki na większe odległości.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10