- Obniżka
- Obniżka
Indeks: WAA772-305
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Wędziska przeznaczone do bardzo skutecznej techniki łowienia z podajnikiem method feeder. Kij taki charakteryzuje się progresywną akcją, jednak nie tak bardzo paraboliczną jak klasyczne wędki przeznaczone to tej techniki. Połączenie idealnego ugięcia z umiarkowaną sztywnością blanku gwarantuje nie tylko ...
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Wędziska przeznaczone do bardzo skutecznej techniki łowienia z podajnikiem method feeder. Kij taki charakteryzuje się progresywną akcją, jednak nie tak bardzo paraboliczną jak klasyczne wędki przeznaczone to tej techniki. Połączenie idealnego ugięcia z umiarkowaną sztywnością blanku gwarantuje nie tylko celne rzuty ale też świetną amortyzację podczas walki z okazami.
Wędzisko dla karpiarzy i feederowców jednocześnie. Mocne, charakteryzujące się wspaniałą, paraboliczną pracą, dające wiele satysfakcji z holu. Wykonane zostało z włókna węglowego IM 10, co czyni je bardzo lekkim i delikatnym kijem, o niesamowitym zapasie mocy. W zestawie wymienny top do feedera oraz 2 szczytówki drgające.
Długość: 3,60
LBS :3
Ilość składań: 3+1+2
Waga: 360g
Idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje większego zapasu mocy przy połowie techniką „Method feeder”. Wszyscy, którzy zapoznali się z naszymi ,wędkami spod znaku „Method”, doskonale wiedzą, że są one dopracowane w każdym stopniu.
Idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje większego zapasu mocy przy połowie techniką „Method feeder”. Wszyscy, którzy zapoznali się z naszymi wędkami spod znaku „Method”, doskonale wiedzą, że są one dopracowane w każdym stopniu.
Idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje większego zapasu mocy przy połowie techniką „Method feeder”. Wszyscy, którzy zapoznali się z naszymi ,wędkami spod znaku „Method”, doskonale wiedzą, że są one dopracowane w każdym stopniu.
Wędka do feddera z większymi przelotkami typu SIC pozwalająca dalsze rzuty. Dzielona rękojeść pokryta pianką nie tylko designersko się prezentuje ale również jest pewnie trzymana w dłoni.
Wędzisko wykonane z kompozytu, dzięki czemu jest odporniejsza na uderzenia.
Dł. transportowa: 125cm
Waga: 365g
Ilość sekcji: 3+2
Marka Kamasaki oferuje produkty o najlepszym stosunku jakości do ceny. Seria Kamasaki River to potężna, odporna rodzina wędzisk. Dzięki nowoczesnej technologii użytej podczas produkcji oraz mocnemu materiałowi IM6 wytrzymuje ekstremalne warunki. Dzięki rozwojowi technologii dostępne są wędki o mniejszej wadze i bardziej wytrzymałym materiale węglowym. Te cechy zostały również podkreślone podczas tworzenia serii River. Dzięki temu radzi sobie również z silniejszymi gatunkami rzecznymi.
Uniwersalna wędka, która jest wystarczająco silna na dużego leszcza i karpia. Seria"Czarnych Wojowników"jest jedną z najbardziej popularnych wędzisk na rynku. Długość 390cm , lub 420cm, o mocnym, węglowym blanku, wykonanym z włókna IM8 , pozwala wyczuć lekkość jak i moc tej wędki!! Rękojeść: korek + pianka.
Długość: 4,20
Długość transportowa: 147cm
C.W.:5-20 gr
Ilość składań: 3
Waga:217 gr
Kije dedykowane do metody połowu pełnym zestawem. Wysoko modułowy blank z carbonu, sprawia, że wędziska NSC są sztywne, szybkie i lekkie. Dedykowane do połowu średnich i dużych ryb na wodach stojących i kanałach.
Długość: 700cm
W promocji kup jedną wędkę AP Feeder Max 3m - 75gr a dostaniesz AP Reel Max 40 (ze szpulą jałową) i żyłkę GRATIS !! Idealny feeder dla początkujących wykonany z wysokiej jakości laminatu, który zaskoczy nawet doświadczonego wędkarza. Neoprenowy uchwyt i metalowe mocowanie kołowrotka.
Paraboliczne wędki do feedera z serii Kamasaki sprawiają, że łowienie to czysta przyjemność.
Wyposażone w trwałe i odporne na ścieranie przelotki typu SIC.
Śrubowy uchwyt do kołowrotka.
Dł. transportowa: 124 cm
Waga: 308g
Ilość sekcji: 3+2
Bardzo wygodne i poręczne wędzisko, z przeznaczeniem do połowów ekstremalnych na dalekich odległościach. Wykonane z najwyższych kompozytów węglowych. W zestawie trzy wymienne szczytówki. Charakteryzuję się niezwykłą czułością , dające wiele emocji podczas holu.
Długość: 3,60
Długość transportowa: 124cm
C.W.: DO 120gr
Ilość składań: 3+3
Waga: 372gr
Wędka feederowa wykonana z włókna węglowego, lekka, niezwykle uniwersalna, ponieważ w zestawie posiada 5 szczytówek, dzięki temu możemy mieć wędkę bardzo mocną o wyrzucie aż 110g, wymieniamy szczytówkę na najdelikatniejszą i mamy wędkę o wyrzucie 20g. Przelotki typu SIC z cienkimi pierścieniami. Uchwyt korek + neopren.
Dł: 3,90
Długość transportowa: 136cm
C.W.: 20-110gr
Waga: 336gr
Mocny i odporny na uszkodzenia bat z serii Viking swoje cechy zawdzięcza dzięki wykonaniu z materiału kompozytowego. Szeroka gama dostępnych długości sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Wyrzut: 5-20g
Dł. transportowa: 117cm
Waga: 456g
Pegas Feeder to kolejny punkt naszej oferty wędek węglowych z korkowym uchwytem. Wędka ta zadziwi Cię smukłym i eleganckim blankiem. Wędka jest stosunkowo mocna, a jednocześnie lekka, co jest podstawowym wymogiem dla wędkarzy.
Wędka feederowa wykonana z włókna węglowego, lekka, niezwykle uniwersalna, ponieważ w zestawie posiada 5 szczytówek, dzięki temu możemy mieć wędkę bardzo mocną o wyrzucie aż 110g, wymieniamy szczytówkę na najdelikatniejszą i mamy wędkę o wyrzucie 20g. Przelotki typu SIC z cienkimi pierścieniami. Uchwyt korek + neopren.
Dł: 3,30
Długość transportowa: 116cm
C.W.: 20-110gr
Waga: 256gr
Wędzisko przeznaczone do łowienia cięższymi koszyczkami zanętowymi. Dzięki specjalnej konstrukcji rękojeści oraz ciężarowi wyrzutu pozwala na osiągnięcie dalszych odległości.
Solidne przelotki typu SIC bez problemu będą współpracować z grubszymi żyłkami.
Dzięki wykorzystanym w produkcji materiałom wędka ta jest niezwykle trwała i odporna na uderzenia.
TENESA TELE FEEDER to teleskopowa wersja wędziska z drgającą szczytówką z włókna szklanego.
Picker wykonany z kompozytu węglowego IM7 o niezwykłej czułości. Mimo swoich delikatnych rozmiarów potrafi poradzić sobie z dużymi rybami karpiowatymi ,dając nam przy tym wiele frajdy i emocji. W zestawie 2 szczytówki drgające. Rękojeść: korek + pianka.
Długość: 3,30
Długość transportowa: 169cm
C.W.:20-50 gr
Ilość składań: 2+2
Waga: 233gr
Niezwykle precyzyjne wędzisko, delikatne i wrażliwe wykonane z włókna węglowego IM10. Dzięki konstrukcji możemy w tej wędce stosować zarówno żyłkę o grubości 0,20mm, jak i 0,08mm, jako żyłkę główną, wszystko zależy od potrzeb. Świetnej jakości przelotki, rękojeść wykonana z korka, najwyższa jakość.
Długość: 3,90
Długość transportowa: 137 cm
C.W.:20-60 gr
Ilość składań: 3+3
Waga: 225 gr
Kamasaki Alpha Bolo – Tanie rozwiązanie dla początkujących wędkarzy chcących nauczyć się łowienia bolonką. Kamasaki oferuje produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie.
LEEDER FDR ma atrakcyjny wygląd, który dobrze komponuje się z serią feederową ATOMA. Ciemny matowy blank ma ładny czerwony element i czarną błyszczącą część nad rękojeścią.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10