- Obniżka
- Obniżka
Indeks: WAA817-330
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Seria wędzisk teleskopowych z uniwersalnym zastosowaniem. Wykonane z połączenia włókna węglowego oraz wysokiej klasy kompozytu i uzbrojone w bardzo dobre, mocne przelotki. Wędziska charakteryzują się szybką akcją i pełnym ugięciem.
Seria wędzisk teleskopowych z uniwersalnym zastosowaniem. Wykonane z połączenia włókna węglowego oraz wysokiej klasy kompozytu i uzbrojone w bardzo dobre, mocne przelotki. Wędziska charakteryzują się szybką akcją i pełnym ugięciem.
Teleskopowa wędka o wszechstronnym zastosowaniu. Wykonana z materiału węglowo-kompozytowego, co czyni ją niezwykle trwałą i odporną na uszkodzenia. Wędka została uzbrojona w porządne przelotki.
Dł. transportowa: 62cm
Waga: 206g
Linia wędek Trekker od angielskiej marki Angling Pursuit to idealny wybór dla okazjonalnych wędkarzy, którzy szukają niezawodnej wędki o krótkiej długości transportowej. Wędka wykonana jest z włókna szklanego. Wędka jest idealna dla dzieci lub początkujących.
Wędki serii Arno to idealne rozwiązanie dla początkujących wędkarzy. Wykonane z kompozytu węglowego posłużą na długo.
Wędziska przeznaczone do bardzo skutecznej techniki łowienia z podajnikiem method feeder. Kij taki charakteryzuje się progresywną akcją, jednak nie tak bardzo paraboliczną jak klasyczne wędki przeznaczone to tej techniki. Połączenie idealnego ugięcia z umiarkowaną sztywnością blanku gwarantuje nie tylko celne rzuty ale też świetną amortyzację podczas walki z okazami.
Rewelacyjna bolonka wykonana z wysokiej jakości włókna węglowego IM8, co zapewnia jej elastyczność. Pozwala na precyzyjne rzuty dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas zawodów. Podgumowana chropowata rękojeść pozwala na pewne trzymanie wędziska w dłoni. Całość dopełniają przelotki typu SIC.
Dł. transportowa: 134cm
Waga: 345g
Zestaw dwóch solidnych wędek feederowych w przystępnym przedziale cenowym, które świetnie sprawdzą się zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych wędkarzy.
Wędzisko przeznaczone do łowienia cięższymi koszyczkami zanętowymi. Dzięki specjalnej konstrukcji rękojeści oraz ciężarowi wyrzutu pozwala na osiągnięcie dalszych odległości.
Solidne przelotki typu SIC bez problemu będą współpracować z grubszymi żyłkami.
Dzięki wykorzystanym w produkcji materiałom wędka ta jest niezwykle trwała i odporna na uderzenia.
3-elementowe uniwersalne wędki do różnych metod połowu związanych z przynętą umieszczoną na dnie. Polecamy do łowienia ryb spokojnego żeru na pellet. Alternatywne zastosowanie dla wędkarzy specjalizujących się w łowieniu sandaczy i węgorzy na martwą rybkę.
Teleskopowa wędka o wszechstronnym zastosowaniu. Wykonana z materiału węglowo-kompozytowego, co czyni ją niezwykle trwałą i odporną na uszkodzenia. Wędka została uzbrojona w porządne przelotki.
Dł. transportowa: 57cm
Waga: 189g
Krótki feeder wykonany z kompozytu szklanego, który świetnie sprawdzi się tam, gdzie dłuższe wędki nie zdają egzaminu: na łodzi, w trzcinowiskach, w drzewach. Można go użyć do łowienia ryb spokojnego żeru, ale również do spinningu delikatnymi przynętami.
Długość: 2,40m
Waga: 226g
Dł. transportowa" 132cm
Wędka feederowa wykonana z włókna węglowego, lekka, niezwykle uniwersalna, ponieważ w zestawie posiada 5 szczytówek, dzięki temu możemy mieć wędkę bardzo mocną o wyrzucie aż 110g, wymieniamy szczytówkę na najdelikatniejszą i mamy wędkę o wyrzucie 20g. Przelotki typu SIC z cienkimi pierścieniami. Uchwyt korek + neopren.
Dł: 3,60
Długość transportowa: 126cm
C.W.: 20-110gr
Waga: 276gr
FEEDER, METHOD FEEDER Smukłe, dynamiczne wędziska z drgającą szczytówką. Blanki są skonstruowane w ten sposób, że ostatni trzeci element jest krótszy od dwóch pozostałych, dopiero po dodaniu szczytówki drgającej jego długość się zrównuje. Jest to rozwiązanie preferowane przez naszych wędkarzy i ma spore znaczenie w transporcie uzbrojonych wędek z kołowrotkami w pokrowcu.
Mocny i odporny na uszkodzenia bat z serii Viking swoje cechy zawdzięcza dzięki wykonaniu z materiału kompozytowego. Szeroka gama dostępnych długości sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Wyrzut: 5-20g
Dł. transportowa: 117cm
Waga: 456g
WĘDKA TELESKOPOWA MIRACLE FISH
- Obsłuży lekkie oraz średnie zestawy koszyczkowe
- Idealna na jezioro, rzekę czy staw. Wykonana z kompozytów szklanych
- Wędka uzbrojona w trwałe przelotki wypełnione ceramiką
- Rękojeść wykonana z gąbki i tworzywa
- Wykonana w estetyczny, klasyczny sposób
- długość 2,40 m
- ciężar wyrzutu 60g-120 g
Bardzo wygodne i poręczne wędzisko, z przeznaczeniem do połowów ekstremalnych na dalekich odległościach. Wykonane z najwyższych kompozytów węglowych. W zestawie trzy wymienne szczytówki. Charakteryzuję się niezwykłą czułością , dające wiele emocji podczas holu.
Długość: 3,90
Długość transportowa: 124cm
C.W.: DO 120gr
Ilość składań: 3+3
Waga: 372gr
Picker wykonany z kompozytu węglowego IM7 o niezwykłej czułości. Mimo swoich delikatnych rozmiarów potrafi poradzić sobie z dużymi rybami karpiowatymi ,dając nam przy tym wiele frajdy i emocji. W zestawie 2 szczytówki drgające. Rękojeść: korek + pianka.
Długość: 3,30
Długość transportowa: 169cm
C.W.:20-50 gr
Ilość składań: 2+2
Waga: 233gr
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10