- -7%
- Obecnie brak na stanie
- -7%
- Obecnie brak na stanie
Indeks: 64-1601
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 18,99 zł -2%
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Zestawy końcowe zbudowane na bazie Leadcora są stworzone z myślą o tym, żeby nawet w najcięższych warunkach "nie dać plamy". Lead Core - czyli plecionka z rdzeniem ołowianym w środku. Plecionka ta, jest bardzo odporna. Mając do czynienia z wymagającym łowiskiem, w którym znajdują się różnego rodzaju podwodne przeszkody takie jak spady pokryte kamieniami czy skorupiakami, o które ryba z ...
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Zestawy końcowe zbudowane na bazie Leadcora są stworzone z myślą o tym, żeby nawet w najcięższych warunkach "nie dać plamy". Lead Core - czyli plecionka z rdzeniem ołowianym w środku. Plecionka ta, jest bardzo odporna. Mając do czynienia z wymagającym łowiskiem, w którym znajdują się różnego rodzaju podwodne przeszkody takie jak spady pokryte kamieniami czy skorupiakami, o które ryba z łatwością przetnie gołą żyłkę lub plecionkę Lead Core staje się idealnym rozwiązaniem. Ponadto, plecionka ta jest o wiele bezpieczniejsza dla ryby niż zwykła żyłka, chroni ją przed okaleczeniem jak i nas przed wszelkiego rodzaju zaczepami na dnie.
Wytrzymała na węzłach, miękka i odporna na ścieranie żyłka karpiowa w kolorze żółtym. Dzięki zastosowanej technologii żyłka jest absolutnie jasna i niewidoczna dla ryb w wodzie.
Posiada znaczniki co 250m.
Tonąca plecionka, elastyczna i mocna, ma cieńszą średnicę, wykonana z włókien tualonu i kevlaru., dzięki temu jest niezwykle odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.
Niezwykle wytrzymała, miękka bez pamięci. Tworząc tą żyłkę wzorowaliśmy się na sprawdzonej żyłce NEON przeznaczonej do dalekich rzutów. Żyłka charakteryzuje się tym, że składa się z dwóch kolorów - 2 metry zielonego i 50cm czarnego. Ważne, że kolor zielony posiada pigment fluoroscencyjny, co powoduje, że w nocy jest świetnie widoczna w świetle latarki.
Najmocniejszy na świecie leadcore o wytrzymałości 80lb!!! Zamiast ołowianego rdzenienia nasz COMODO posiada metalowy łańcuszek.Dostępny w dwóch kolorach.
Opakowanie: 5m
Sztuczna pływająca kukurydza Fox EDGES Essential Yellow Pop-Up Corn. Sztuczna pływająca kukurydza w wersji large od renomowanej marki Fox w klasycznym, żółtym kolorze. Dzięki dużej wyporności można stosować ją jako pojedyncza przynęta lub jako dodatek do przynęt tonących, który poprawi ich balans i sprawi, że będą zachowywały się bardziej naturalnie w wodzie.
"Rękaw" ochronny do stosowania podczas tworzenia przyponów z użyciem materiałów typu shock leader. Pozwala na ochronę żyłki głównej. Wystarczy zsunąć go na węzeł.
Specjalistyczny krętlik stworzony z myślą o szybkiej wymianie haczyków w przyponach, które nie wymagają wiązania haków. Uszko znajdujące się przy krętliku sprawdzi się idealnie do błyskawicznej wymiany haków w zestawach typu Ronnie Rig, Chod Rig i w innych w których chcemy bardzo szybko wymienić haczyk.
Tuleje zapobiegające plątaniu sie przyponu,montowane do krętlika typu quick change
Długość 43 mm
Opakowanie 20 szt
Kolor Szar/Ziel
Zestaw dwóch gotowych przyponów karpiowych serii BASIX, które dzięki uniwersalnej budowie udowodnią swoją skuteczność w wielu sytuacjach nad wodą. Przypon wykonany został z plecionki w otulinie Basic Coated Hooklink, której ostatnie centymetry przed hakiem zostały zdjęte - gwarantuje to naturalną prezentację przynęty oraz podnosi skuteczność działania przyponu.
W odpowiedzi na fantastyczne opinie o naszych „dostępnych tylko na pokazach” nożyczkach Nite Glo Braid, które zebraliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat, wkrótce rozpoczniemy ich dystrybucję w punktach sprzedaży detalicznej.Wyposażone w super ostre i wytrzymałe ząbkowane ostrza oraz mechanizm sprężynowy do zadań specjalnych, nożyczki Nite Glo Braid stanowią solidną pozycję w skrzynce każdego wędkarza
Bardzo elastyczne, wytrzymałe i przede wszystkim nie pękające nasadki gumowe zabezpieczające nasz przypon w wersji Slim – krótsza wersja. Rurki w kolorze Diffusion Camo.
Półsztywna, półprzezroczysta gumka (sleeve) została zaprojektowana do użycia z obrotowym RM-Tec QC Rotator Swivel.
Posiada lekkie zagięcie, które pozwala na ustawienie haka dokładnie pod odpowiednim kątem dla maksymalnej skuteczności zestawu. Zakrywa kolanko obrotowego krętlika szybkiej wymiany i jest kluczowym elementem zapewniającym wygląd, skuteczność i bezpieczeństwo zestawu.
Nowa konstrukcja z rowkami dla zwiększenia stabilność podczas rzutu. Otwory wspomagają zacięcie. Wykończenie w kolorze Trans Khaki.
Fox EDGES Essential Tungsten Flippas - innowacyjne, dociążające pozycjonery od renomowanej marki Fox. Te małe, ale potężne narzędzia są kluczem do skuteczniejszego i bardziej agresywnego działania haczyka, który zdecydowanie zwiększy Twoje szanse na branie.
Rod Lock to pomysłowy produkt, montowany pod końcówkę do podpórki (butt grip) wędki karpiowej. Wytrzymała gumka zamocowana na aluminiowej płytce przypina blank do sztycy, co zabezpiecza kij przed gwałtownym braniem łowiąc podczas połowu w zaczepach.
Nasadki Fox Edges Naturals Lead Clip Tail Rubber
Mają wcięcie na końcu, aby w razie potrzeby klips mógł uwolnić ciężarek
Siłę uwalniania ciężarka można regulować w zależności od sytuacji nad wodą
Mocniejsze nasunięcie nasadki na klips będzie pewniej utrzymywać ciężarek
Zaletą kolorystyki „Naturals” jest ciemnozielona barwa i stapianie się z otoczeniem
Uchwyt na wędkę z uniwersalnym gwintem. Wystające trzpienie obracają się, przez co wędka zostaje zaklinowana w podpórce uniemożliwiając w ten sposób jej wypadniecie.
Specjalistyczny krętlik karpiowy przeznaczony do konstrukcji zestawów typu Ronnie Rig. Wymiary i profil krętlika zostały perfekcyjnie dobrane do oczka haka karpiowego, dzięki czemu montaż zestawu z kulką pływającą jest niezwykle prosty i nader skuteczny.
Standardowy krętlik w roz. 8 w komplecie z agrafką do szybkiego montażu. Niezbędny produkt przy produkcji karpiowych zestawów końcowych. Całość wykończona czarnym matem.
Opakowanie 10 szt
Łatwe w użyciu stopery na przynęty. Zaprojektowane w CAD z myślą o dużej i maksymalnej płaskiej powierzchni. Niezbędne przy przynętach, takich jak kulki proteinowe, pelletyczy kukurydza. Stopery są dostępne w różnych kolorach, aby dopasować lub przeciwstawić kolor używanej przynęty.
Każde opakowanie zawiera 216 stoperów
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10