- Obniżka
- Obniżka
Indeks: 1085987351641
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Zestawy końcowe wykonane na leadcorze, zostały stworzone z myślą o najcięższych warunkach.
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Lead Core - czyli plecionka z rdzeniem ołowianym w środku. Plecionka ta, jest bardzo odporna. Mając do czynienia z wymagającym łowiskiem, w którym znajdują się różnego rodzaju podwodne przeszkody, które ryba z łatwością przetnie gołą żyłkę lub plecionkę Lead Core staje się idealnym rozwiązaniem. Ponadto, plecionka ta jest o wiele bezpieczniejsza dla ryby niż zwykła żyłka, chroni ją przed okaleczeniem jak i nas przed wszelkiego rodzaju zaczepami na dnie.
W opakowaniu 3 sztuki.
Zestawy końcowe wykonane na leadcorze, zostały stworzone z myślą o najcięższych warunkach.
“Mimicker”, to seria przeznaczona do połowu ryb w czystej wodzie. W czystej wodzie nawet dobry leadcore w dowolnym kolorze może odstraszyć ostrożne karpie.
Seria zestawów końcowych zbudowanych do bazie leadcora. Zaprojektowane i zbudowane w taki sposób, aby nie zawieść w najcięższych warunkach. Wszyscy wiemy że podczas holu bardzo dużych ryb najważniejszą rolę odgrywają właśnie zestawy końcowe i przypony.
Seria zestawów końcowych zbudowanych do bazie leadcora. Zaprojektowane i zbudowane w taki sposób, aby nie zawieść w najcięższych warunkach. Wszyscy wiemy że podczas holu bardzo dużych ryb najważniejszą rolę odgrywają właśnie zestawy końcowe i przypony.
Podstawowy zestaw karpiowy z mocnym bezpiecznym klipsem wykonany z leadcoru o grubości 45 lbs. Odcinek 100 cm zakończony z jednej strony pętlą której przywiązujemy naszą linkę główną, natomiast druga część leadcoru została zakończona krętlikiem do szybkiej wymiany.
AGRAFKI Z KRĘTLIKAMI WAŁECZKOWYMI. Idealne do mocowania i szybkiej wymiany spławika przelotowego na żyłce - ułatwiają błyskawiczną wymianę przynęty szczególnie w metodzie spinningowej. Polecane do wszystkich metod gruntowych a także do lekkiego i średniego spinningu.
Krętlik do szybkiej wymiany przyponu.
Dzięki naszemu Line Control Arm nie będzie Ci już potrzebna dodatkowa para rąk do wywożenia zestawów przy otwartym kabłąku kołowrotka.
Line Control Arm firmy RidgeMonkey zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do większości kołowrotków typu Big Pit, a ramię przedłużąjące zapobiega samoczynnemu rozwijaniu się żyłek ze szpuli.
Bezpieczny koralik wolframowy do montażu zestawów typu Chod jak również zestawów helikopterowych. Utrzymuje ustaloną pozycję nawet podczas najdalszych rzutów a jednocześnie ześlizguje się w przypadku zerwania zestawu przez co jest wyjątkowo bezpieczny dla karpi.
Pasują do wszystkich powszechnych bezpiecznych klipsów dostępnych na rynku. Płynny ruch obrotowy, zwiększa elastyczność i poprawi skuteczność wielu przyponów. Wykonane z wysokiej jakości mosiądzu pokrytego matowym wykończeniem by wyeliminować odblaski światła. Ilość w paczce : 10
Tuleje zapobiegające plątaniu sie przyponu,montowane do krętlika typu quick change
Długość 43 mm
Opakowanie 20 szt
Kolor Szar/Ziel
Pozycjoner haczyka jest niezbędnym elementem przyponu karpiowego. Specjalny kształt powoduje, że w momencie zacięcia hak obraca się grotem w dół i powoduje pewne zacięcie. Idealnie współpracuje z naszymi pozostałymi akcesoriami.
szt.:10 / size 22m / koloro brązowy
Wielu osobom wykonanie przyponu D-Rig potrafi przysporzyć nie lada problemów, naprzeciw temu wychodzą nowe kickery Kordy. Kicker D-rig pomaga przygotować idealną prezentację przynęt zbalansowanych w ciągu kilku sekund. Niezwykle skuteczny przypon D-rig tak naprawdę nie wymaga przedstawienia.
Quick Change Swivel to najpopularniejszy krętlik/szybkozłączka dostępny na rynku.
Firma Carp'R'Us od wielu lat jest liderem w innowacyjności jaki może poszczycić się niezawodnością swoich produktów.
Kompletny i kompaktowy zestaw aluminiowej rączki i końcówek wyposażonych w różne igły oraz wiertło do uzbrajania przyponów karpiowych w przynęty.
Krusha to młynek lub przyrzad do rozdrabniania kulek, orzechów i pelletu. Umieść kilka lub kilkanaście kulek w Kruszy zacisnij połówki i obróć kilka razy. Im dłużej bedziesz obracał tym drobniej zmielisz kulki. W ten sposób rozdrobnione kulki mozesz używać jako baza do Stick Mixu lub jako dodatek do Spod Mixu.
Łatwe w użyciu stopery na przynęty. Zaprojektowane w CAD z myślą o dużej i maksymalnej płaskiej powierzchni. Niezbędne przy przynętach, takich jak kulki proteinowe, pellety czy kukurydza. Stopery są dostępne w różnych kolorach, aby dopasować lub przeciwstawić kolor używanej przynęty.
OP.2 PACZKI
Podwójne specjalistyczne kuleje zaciskowe. Najczęściej stosowane w sztywnych przyponach z zastosowaniem Fluorocarbonu, grubych żyłek a nawet plecionek w otulinie. Z wykorzystaniem tulejek zaciskowych w szybkim czasie stworzysz wytrzymały przypon i w dodatku bez żadnego wiązania.
Koraliki amortyzujące, służące do ochrony węzła pomiędzy ołowiem a krętlikiem.
Opakowanie 25 szt
Kolor Szar/Ziel
Katran Line Spooling tool - uniwersalne i unikatowe narzędzie wykonane z wysokiej jakości materiału metalowego, które pomaga prawidłowo nawinąć żyłkę na szpulę kołowrotka. Za pomocą zacisku można łatwo ustawić to narzędzie na wędce lub umieścić go w innym dogodnym miejscu.
Przyrząd do przeciągania przyponu.
Orzechy tygrysie - prawdziwy smakołyk dla karpi. Jest to jedna z najskuteczniejszych przynęt oraz zanęt na karpia i amura, a dodatkowo bardzo selektywna.
Rozmiary: mix 7-15mm
Opakowanie: 20 kg orzech surowy
Ta aukcja dotyczy preorderu orzechów, cena najniższa na rynku, wysyłkę orzechów planujemy po 10 maja!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10