- Obniżka
- Obniżka
Indeks: CBX082
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Darmowa wysyłka powyżej 400zł!
Łatwe Zwroty.
Konkurencyjne Ceny!
Nowa i udoskonalona konstrukcja, która jest naszym najbardziej wygodnym łóżkiem karpiowym! Całkowicie płaska ramia dla maksymalnego komfortu Podwójne zawiasy zostały tak zaprojektowane, aby naciągi mogły przez nie przechodzić, co zapewnia stałe usztywnienie całego materaca.
Krętliki wykonane z doskonałej jakości matowej stali, dzięki której płynnie pracują podczas obciążeń. Rozmiar 7 jest rozmiarem standardowym i pasuje do większości klipsów i ciężarków Foxa. Krętliki mniejsze 10 i 11 są idealne do montażu przyponów typu combi oraz łowienia na spławik.
Kolor: khaki przezroczysty
Pomagają chronić przypon przed splątaniem w trakcie rzutu.
Opakowanie zawiera 25 sztuk
Spręzyste ochraniacze antysplątaniowe Korda Antitangle Sleves mają za zadanie odsuniecie przyponu od cięzarka podczas rzutu co niweluje mozliwosc splątania się zestawu. Dodatkowo własciwie zastosowany Korda Anti Tankgle Sleves Pozwala na odepchnięcie przyponu razem z przynęta od cięzarka podczas lądowania zestawu na dnie.
Opakowanie 10 szt
Kolor zielony
Pierścień łezka służy do łączenia materiałów przyponowych głównie w sztywnych przyponach lub tzw. łamańcach. Najczęściej stosowany do przyponów typu D-rig. Sprawdza się także w różnych konstrukcjach przyponów karpiowych.
Gumowe stopery na haczyk do tworzenia przyponów typu Ronnie Rig, rozmiar L.
Dzięki tym tulejkom możemy tworzyć autorskie przypony z fluorocarbonu jak i linek stalowych, wolframowych czy tytanowych. Konstrukcja otworu w kształcie "8" idealnie nadaje się do zaciskania szczególnie grubych linek z fluorocarbonu, które skutecznie zabezpieczą zestaw przed ostrymi zębami drapieżnika.
Specyfikacja:
Średnica jednego otworu kolistego: 0,8 mm
Średnica całkowita: 1,7 mm
Długość: 8 mm
Ilość w opakowaniu: 12 sztuk
Materiał: mosiądz
Kukurydza pływająca o wyrazistym kolorze. Sprawdzi się nie tylko w metodzie karpiowej, lecz także w metodzie gruntowej czy podczas łowienia na spławik. Można ją stosować w połączeniu z innymi przynętami lub jako samą pływającą kukurydzę.
Pełna oferta krętlików, agrafek oraz systemów krętlik-agrafka. Różnego rodzaju krętliki i agrafki do wszelkich metod połowu w niespotykanie szerokiej ofercie rozmiarowej. Asortyment obejmuje między innymi: krętliki łożyskowane, krętliki potrójne szeregowe i w systemie T, krętliki tulejkowe, wiele rodzajów agrafek w zależności od sposobu zapinania.
Wysokiej jakości butt grip, który pewnie trzyma naszą wędkę. Wyposażony w uniwersalny gwint, pasujący do wszystkich stojaków i podpórek.
Mikro krętlik karpiowy z kółkiem jest głównie stosowany podczas konstrukcji przyponów typu D-rig, chod rig, hinged stiff rig i multi rig. Dodatkowe kółeczko zwiększa sposób prezentacji naszej przynęty.
Precyzyjna cienka igła z zamknięciem. Idealna dla wędkarzy samodzielnie wykonujących przypony wiodące do zaplatania leadcore'u i materiałów bezołowiowych
Gęsta, miękka pasta wolframowa którą z łatwością uformujemy w rękach. Plastyczna konsystencja pozwala na bardzo sprawne formowanie pasty. Najczęściej stosowana do wyważania kulek pływających w przyponach typu Ronnie Rig, Chod Rig oraz do dociążania przyponów karpiowych.
AGRAFKI Z KRĘTLIKAMI WAŁECZKOWYMI. Idealne do mocowania i szybkiej wymiany spławika przelotowego na żyłce - ułatwiają błyskawiczną wymianę przynęty szczególnie w metodzie spinningowej. Polecane do wszystkich metod gruntowych a także do lekkiego i średniego spinningu.
Stopery do pelletu przeznaczone głównie do stopowania pelletów. Idealnie nadają się do stopowania pelletów, kulek proteinowych a także innych przynęt karpiowych
Nowoczesne podejście do stoperków. Dzięki stosowaniu takich stoperków, możemy ominąć jakże często spotykany problem krótkiego włosa. Czasami przy zmianie przynęty okazuje sie, że włos na przyponie powinien być o 3-4 mm dłuższy.
Zaprojektowany, aby umożliwić elastyczność przedłużania długości włosów w ciągu kilku sekund, a nie ponownego wiązania: zmień rozmiar przynęty, stwórz bałwanki lub zwiększ separację włosów przy minimalnym wysiłku.
Niezwykle przydatna do zbrojenia zestawów włosowych.
Długość całkowita: ~9 cm
Wydłużona rurka antysplątaniowa, która optymalizuje działanie „resetujących się” przyponów typu Gyro Rig lub Multi Rig, a także skutecznie zapobiega splątaniom przy rzutach zestawami powierzchniowymi, czy też zig rigiem. 15 sztuk w opakowaniu.
W ZESTAWIE JESZCZE TANIEJ - 12zł/1kg! Kulki zanętowe to mieszanka kulek z serii Perfect, bogata w mączki rybne i zbożowe, aminokwasy. Świetna kulka zanętowa, jak i na włos. Aukcja dotyczy kulek CZOSNEK ZIELONY BANAN 35kg + OCHOTKA CHILLI 35kg 20mm+ Kukurydza gotowana 7kg GRATIS. Kulki szybkopracujące: w ciepłej wodzie max do 10h.
PROMOCJA TRWA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!!
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10